Телефон Рубика• 25 января в 20:52

Когда уже запретят этих *** риелторов???

Указка• 25 января в 20:52
Никогда
Твоя подружайка• 25 января в 20:52
В связи с чем их должны запретить?
ОйЙой• 25 января в 20:53
Если бы раз в год можно было совершать преступление, я бы вырезала по одному реелтору
Свекруня• 25 января в 20:55
Чим вам не вгодили?!
Трільчиха• 25 января в 20:55
У нас страна бандитов, поэтому, вряд ли , но вам ничего не мешает их послать
Трільчиха• 25 января в 20:56
Ответ дляСвекруня
Чим вам не вгодили?!
Так они только мешают как продать, так и купить, пиявки, только деньги ни за что берут
Мона Лиза• 25 января в 20:56
Так не пользуйтесь их услугами, они сами исчезнут
Love_Love_Love_• 25 января в 20:59
Для чого їх забороняти?
Мені дивно інше, що такий важливий і прибутковий ринок не регулюється державою, за стільки років не врегулювали закони, ліцензії, дуже дивно. Це прекрасне наповнення до бюджету.
Свекруня• 25 января в 21:00
Ответ дляТрільчиха
Незнаю. Продаю через рієлтора. Живу за 100км від майна. В нього ключі. Допоміг винести мотлох. Брав замість мене довідки про те що немає заборгованості. Оцінку сам. Замінив сам замок в гаражі, знайшов хто відремонтував замок в квартирі. Мені зручно, бо їздити на перегляди через все місто в область ,це дорого і забирає багато часу, а не дай бог тривога так взагалі. Ввечері звісно ж на показ я навряд приїду. При тому що я ще й співвласник, а інший співвласник тим паче не може їздити. То зручно що так
Я супер-пупер• 25 января в 21:01
Ответ дляLove_Love_Love_
Для чого їх забороняти?
Жаба душит, что люди зарабатывают? Вы бы лучше эти деньги депутатам на воровство передали, да?
Love_Love_Love_• 25 января в 21:01
Ответ дляСвекруня
Тому що є нормальні професійні ріелтори, а є тупі шакали.
КинДза• 25 января в 21:01
Ответ дляТрільчиха
Все можна робити без них. Відмовляйте,не користуйтеся послугами.
Трільчиха• 25 января в 21:02
Ответ дляКинДза
Так и делаем
Love_Love_Love_• 25 января в 21:03
Ответ дляЯ супер-пупер
Шо шо?
Ви свою жабу на мене не приміряйте.
Ринок нерухомості та всі його учасники не можуть не бути законодавчо не врегульовані, безвідповідальні та напів легальні.
Свекруня• 25 января в 21:03
Вас хтось змушує з ними мати справу? Хто замовляє послуги рієлтора, той йому і платить.
Я сплачую комісію, як продавець.
Пухнасті штани• 25 января в 21:05
Я вважаю, що їх треба не заборонити а на законодавчому рівні врегулювати їх діяльність
Я супер-пупер• 25 января в 21:05
Ответ дляLove_Love_Love_
Шо шо?
Ви свою жабу на мене не приміряйте.
Все отлично законодательно урегулировано, люди работают по законам. В чем проблема? Хотите ’отнять и поделить’ из-за своей жабы?)
Пухнасті штани• 25 января в 21:06
Ответ дляСвекруня
Проблема у тому, що частіше всього послуги ріелтора з якогось дива пркдмдиють на покупця,який з тим ріелтором ніяких договорів не заключав
Я шалунья• 25 января в 21:07
І купляли і продавали через рієлтора.Дуже задоволені!
Love_Love_Love_• 25 января в 21:08
Ответ дляЯ супер-пупер
Абсолютнонічоо не врегульовано.
Жоден ріелтор не працює офіційно за ліцензією і жоден ріелто не несе відповідальності за свою роботу перед законом, як це має бути в нормальній світовій практиці.
Але ви пишете такі примітивні речі, що я впевнена що значення деяких слів які я вам написала - ви не розумієте
Бюст Березуцкого• 25 января в 21:09
Ответ дляLove_Love_Love_
От тільки перших треба з детективами розшукувати, а другі тут як тут, від них ще й спробуй відбитися.
Моська-слон• 25 января в 21:11
Ответ дляПухнасті штани
Так и продавец не нанимает. Я вот выставила на лохе, звонят в 99% риэлторы, с какой радости я, как продавец должна платить
Я супер-пупер• 25 января в 21:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Абсолютнонічоо не врегульовано.
Черные риелторы может и не несут, но у меня встречный вопрос: вы что-то слышали об агентствах недвижимости, которые работают в правовом поле? Платят налоги, несут ответственность? Или вы сначала хотите какого-то Васю подешевле, а потом пишете, ничего не зарегулировано?
Риелторы сейчас помогали людям столько недвижимости продать и купить удаленно, что без их помощи было не обойтись. И такая помощь бывает очень кстати. Мастера маникюра и перманента у нас тоже без лицензий работают, по поводу них вас тоже душит жаба или это другое?
Пухнасті штани• 25 января в 21:13
Ответ дляЯ супер-пупер
В Україні не а закону про ріелторську діяльність!
Пухнасті штани• 25 января в 21:15
Ответ дляМоська-слон
Я купляла квартиру через ріелтора, з яким співпрацював продавець. В результаті відсотки повісили на мене,а не на продавця
Пухнасті штани• 25 января в 21:16
Ответ дляЯ супер-пупер
Саме поняття ріелторської діяльності абсолютно ніяк не врегульовано на законодавчому полі! Закону нема!
Я супер-пупер• 25 января в 21:17
Ответ дляПухнасті штани
Риелторы в Украине работают согласно норм Налогового кодекса и Закона о предпринимательской деятельности, как и многие другие профессии, так в чем проблема?
Не пишите того, в чем не разбираетесь.
Я супер-пупер• 25 января в 21:17
Ответ дляПухнасті штани
Да не нервничайте вы так) Вас в этой стране новых законов мало или что?
Жерица ночи• 25 января в 21:18
Потому что люди сами лошары. Я когда сдаю квартиру, выставляю от своего имени на сайтах аренды, и все время приходят либо с риэлторами, либо через агенства, и просят скидку (ага, щас, разогналась). Или влом самим поискать на сайте, или думают что со святым риэлтором их не кинут
Пухнасті штани• 25 января в 21:18
Ответ дляЯ супер-пупер
Не пишите того, в чем не разбираетесь.
А я кажу по те, що ця діяльність має бути врегульована спеціальним законом про ріелторську діяльність, проект якого нажаль так і не прицняли