Щастя-здоровля• 26 января 2025
Навеяно темой о психологах. За что вы им платите, если большинство из них
своими проблемами разобраться не могут?Знаю двух психологинь лично и близко ,очень ’успешных и популярных’.Обе в разводе.У одной один ребёнок подросток, с которым она в сложных отношениях. У другой взрослый сын,с которым она почти не общается и дочь подросток,которая ведёт себя с чужими взрослыми нагло и борзо,но мама умиляется и гордится тем,что дочь растёт ’уверенной в себе и ничего не боится ’.Не пойму,это сейчас так модно или правильно?Также куча примеров перед глазами, когда дети
вырастают, относят кучу денег психологам и перестают общаться с родителями, потому что психологи нашли у них детские травмы и рассказали, как от них избавиться.
Клевотница• 26 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Для будь - якого. Принаймі щоб хоч знати,що таке серотонін
Ну тобто якщо я знаю що таке серотонін, то можу вже йти працювати психологом?
Клевотница• 26 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Ви травмована тому що займаєтесь шарлатанством і клеїте мені шаблон Так от - щасливішого дитинства ніж в мене просто не буває
І особливо це помітно по івашій поведінці в даній темі)
Ви як головна героїня анекдота:
- От раніше ми не зверталися до психологів і виросли нормальними!
- А хто вам сказав що ви виросли нормальною?
Ви як головна героїня анекдота:
Відірву та викину• 26 января 2025
Ефект плацебо
Людина виговорилася. Хтось позадавав їй запитання, чим проявив інтерес. Не обезцінив, не вилив потік своїх новин.
Оце й все
КонФФетОшка• 26 января 2025
Ответ дляКлевотница
Це факт, що ви лежали сама в 5 років у лікарні)
І той, що у вас щось там з лялькою сталося після лікарні.
Але можете і далі вважати, що ви це пам´ятаєте саме як рядовий випадок, ага
Я лишилась без обіцяної ляльки. Травми нема. Клянусь. Знаєте чого? Бо десь через півроку в похресниці мого батька був ДН і мій батько купив їй собаку. А ми обі липневі. Я ,звісно , захотіла таку ж. І ось мій тато , який прийшов з нічної зміни з заводу, замість того ,щоб лягти спати, взяв мене за руку і пішов купляти собаку. Обійшли все місто,знайшли тільки в ЦУМі, звалених в манєж, всі м,яті. Пішли шукати далі, знайшли одненьку на іншому кінці міста, з,їли на радощах,по мороженці і на трамвайчику поїхали додому. Цього пса я ще в 22 вивезла з батьківської квартири в Краматорську. Не купили куклу- це просто не купили куклу і нічого більшого Неможливо і не потрібно купляти дитині все,що та хоче,це навіть шкідливо, бо не виробляється бажання чогось прагнути
КонФФетОшка• 26 января 2025
Ответ дляКлевотница
Працюйте,дозволяю. Ну ,ви ж маєте розуміти,що я мала на увазі
КонФФетОшка• 26 января 2025
Ответ дляКлевотница
Ви як головна героїня анекдота:
Та мені нічого говорити не треба. Мені 53, я задоволена своїм життям , аби не оця війна. Мене хвилює,що думають про мене мої рідні- дочка, зять, онучка. Ще є з десяток близьких, але їх думка вже не хвилює. Інші для мене просто не існують,хоча по мені цього не скажеш
Відірву та викину• 26 января 2025
Але нормальних психологів знайти важко.
Хто тільки в психологи не йде. Поначитуються один в одного ідей про темні сторони, нарцисів, жертв і агресорів і давай в інсту вивалювати свій професіоналізм
Я за одною блогеркою дивлюся. Ірина Морозюк. І вона вже в психологи пішла 🤦♀️ і напевне ж знайде своїх клієнтів. Але ну який з неі психолог, якщо вона не розуміє, як на сина впливає іі постійне випячування грудей і попи, типу секс ходячий
Короче, інфоцигани занапастили таку цікаву науку
Клевотница• 26 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Не намагайтеся мені нічого доводити будь ласка, ви вже сама своїми спогадами все про себе розповіли
Клевотница• 26 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Я навіть не сумнівалася що ви бабуля)
Ви настільки типова совкова тітка, що навіть сумнівів не було.
І я згода - др психологів вам вже пізно, тому краще дійсно вважайте що з вами все ок.
А_я_ЛОЖУ!• 26 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Ну вот и уровень наших психологов. Я вам еще раз говорю- мне обещали после больницьі купить куклу ,а ее уже продали за месяц. Ето помнюобидно. Ни- че- го мое тело не помнит. Все ок
Это уровень не наших психологов, а американских психиатров))
Название одноименной книги
Я_з_Франека• 26 января 2025
прикол! зайшла в тему - а в сусідній вкладці ютуб запропонував відос
я згодна з тою жінкою. в мене взагалі психолог гей був - мені все одно на його орієнтацію. зате ефект 2-річної психотерапії приголомшивий!
Клевотница• 26 января 2025
Ответ дляНе любовница
Они просто эти травмы переносят на клиентов. Не потому что они плохие, а потому что так работает психика. Опытные психологи сами это не скрывают. Поэтому свои травмы нужно прорабатывать.
Яким чином вони свої травми переносять на клієнтів? Можна приклад?
Инста_Богиня• 26 января 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Пожалуй,так это и есть.Только бесплатно.
С чатом гпт можно еще на крайний случай общаться(
КонФФетОшка• 26 января 2025
Ответ дляКлевотница
Я навіть не сумнівалася що ви бабуля)
Ооооо. Психолух почав хамити
. Я молодець
Клевотница• 26 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Ооооо. Психолух почав хамити
. Я молодець
В сенсі? Ви пишете що маєте онучку і що вам 53 роки і сприймаєте це як образу?
Ні разу нетравмована людина, що не здатна прийняти власний вік
Шкідлива молекула• 26 января 2025
Серед моїх знайомих є одна, великим психологом себе вважає вже....
Закінчила університет 20 років тому, не пам´ятаю точно яка спеціальність, чи то психологія чи то навіть соціологіїя. Ніколи не працювала за спеціальністю, займалася бізнесом.
А як поїхала в Німеччину, звичайно, що бізнес накрився. Зараз в інстаграмі просуває свої наративи, ще й блогерку одну підключає, типу в неї інтерв´ю бере.
І кидає посилання на свою меншу сестру, яка нібито дитячий психолог. А та сестра до психології має таке відношення, як я до космічного корабля. Мені все це так смішно спостерігати))
КонФФетОшка• 26 января 2025
Ответ дляКлевотница
Ви зміст написаного ВАМИ ж розумієте? Раджу перечитати ще раз. Вік тут не до чого, вам теж буде 53, якщо ,звісно,пощастить і доживете , але це не факт
Клевотница• 26 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Удалено администрацией...
КонФФетОшка• 26 января 2025
Ответ дляКлевотница
Удалено администрацией...
Клевотница• 26 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Удалено администрацией...
КонФФетОшка• 26 января 2025
Ответ дляКлевотница
Удалено администрацией...
Ну видите , бабуля запросто вьівела вас , типа психолога , из равновесия, вьі перешли на оскорбления и нервньій смех. Продолжайте,не останавливайтесь, мне нравится бесплатно бесить проф психолога)))
Клевотница• 26 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Удалено администрацией...
КонФФетОшка• 26 января 2025
Ответ дляКлевотница
Удалено администрацией...
Нащо мені ваша думка???? Щоби що???? Для чого??? Що мені з нею робити? Порадьте,будь ласка.
Та_все_ок_будет• 26 января 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Я же написала, что именно эти психологи обе разведены,одна из них как раз больше работает с людьми,у которых проблемы в отношениях с супругом.Почему же тогда психологи не смогли решить эти проблемы в своей семье,если знают методы,техники ,подходы и т.п.?
Потому что есть отношения которые не стоят сохранять, есть чувства ещё которых уже может не быть. Такой вопрос странный у вас. Будто все отношения следует сохранять если уж замуж вышла
Клевотница• 26 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Десь я читала, що чим ниже в людини інтелект, тим активніше вона використовую питальні знаки
КонФФетОшка• 26 января 2025
Ответ дляКлевотница
Ну який інтелект в совкової бабусі може бути. Це ж не український психол**,який ввічливо та коректно веде розмову з особою поважного віку,не знаючі вже до чого доколупатись, причому,що мене реально тригернуло в ваших опусах до вас так і не дійшло)))).
Клевотница• 26 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Бабуля вирішила замінити знаки питання на дужечки
Подивимося, на що ж ви ще здатні.
КонФФетОшка• 26 января 2025
Ответ дляКлевотница
Подивимося, на що ж ви ще здатні.
Ну кто- то должен бьіть умнее и закончить етот бред. Я поразвлекалась, спасибо
Клевотница• 26 января 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Що, пішли тепер дітям розповідати яке щасливе було в них дитинство і як вони вдячні мають бути такій чудовій матусі та бабці?)