Пи Пи Пилюля• 26 января в 12:57
Photomath. Що я роблю неправильно?
Сфоткала(не раз) систему рівнянь розв´язать,а він мені похідну для другого рівняння шукає(((.
Підмітайло• 26 января в 17:33
А фото мес лише стандартні примітивні завдання вирішує, й то не всі. Так що на нього не сподівайтеся.
Пи Пи Пилюля
• 26 января в 17:42
Ответ дляПідмітайло
Там не коло зовсім. Подивіться на десмосі. Всього 6 коренів, з них три з цілими координатами: 1,1 та 1,-1, -2,-1.
я не знаю про десмос(((. це він такі корені каже,чи Ви - підбором?
(1;1) і (-2;-1) задовольняють перше рівняння,а отже,є і коренями системи.
Підмітайло• 26 января в 17:49
Ответ дляПи Пи Пилюля
Не факт, треба підставляти і в перше, і в друге рівняння. Це вам джіпіті набрехав?
В першому ріанянні безліч коренів, це ж коло. Не може бути, щоб все, що підійшло в перше рівняння, підійде і в друге.
Підмітайло• 26 января в 17:49
Ответ дляПи Пи Пилюля
Десмос намалював графіки, я подивилася точки з цілими координами, підставила в обидва рівняння і все зійшлося. Але перевірте ще й ви.
Пи Пи Пилюля
• 26 января в 17:56
Ответ дляПідмітайло
оскільки,я не знаю,що таке десмос,я подумала,що то корені другого рівняння,і тому підставила їх в перше рівняння.
Гостра на язик• 26 января в 18:05
Ответ дляПідмітайло
Він елементарщину не може правильно вирішити, а це вже й мови нема.
может вы не умеете формулировать задачу
Підмітайло• 26 января в 18:20
Ответ дляГостра на язик
может вы не умеете формулировать задачу
Я вмію формулювати, це він не вміє вирішувати.
Підмітайло• 26 января в 18:20
Ответ дляПи Пи Пилюля
Це програма для графіків, можна побудувати кілька на одній площині
Пи Пи Пилюля
• 26 января в 18:26
Ответ дляПідмітайло
ну,так! що в моєму завданні можна формулювать?!
Підмітайло• 26 января в 18:32
Ответ дляПи Пи Пилюля
Це є така байка серед людей, які не розбираються в предметі і не можуть побачити в рішенні помилки, що джіпіті все вміє, це йому неправильно формулюють.
Одне радує, що коли рік тому це повторювала половина форму, то зараз вже більшість прозріла і віруючих в це лишились одиниці.