Новобудови, постійно реклама у фейсбуці. Я 2 роки тому ще як поряд там жила бачила ці квартири у продажі. Чому не розпродаються? Як думаєте?
Сиренькая• 26 января в 17:19
Ответ дляВстидаюся запитать
Робота там є, якщо жити?
Робота скрізь є
Та_шо_ж_таке• 26 января в 17:19
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Некому покупать, все уехали
Аякже… місто перенаселене
ВыФсеВрете• 26 января в 17:20
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Некому покупать, все уехали
Та ладно.
Как раз там население выросло за 3 года.
ЯспАкойнаЯ• 26 января в 17:21
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Аякже… місто перенаселене
Ну они же не на улице живут, значит есть где жить
ЯспАкойнаЯ• 26 января в 17:21
Ответ дляВыФсеВрете
Та ладно.
Кто уехал, кто то приехал
Несу добро людям• 26 января в 17:23
Ответ дляlilu1990
Скоріш за все
Если бы не война - франек никогда бы так и не расстроился.
Вельми шановна• 26 января в 17:23
Ужгород. Гарно продаються. Але продаємо квартирі вже з ремонтом, а деякі вже з меблями.
ЯспАкойнаЯ• 26 января в 17:25
Ответ дляНесу добро людям
И цены наверняка не адекватные
Сиренькая• 26 января в 17:27
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Тікають потрохи за кордон
За легендою порадниці всі звідти виїхали в перший день війни , озолотилися на виплатах і повертатися не думають
Мона_Лиса• 26 января в 17:30
Подобається це Роботи немає
Як ніби всі кардіохірурги на 1 вакантне місце
Котя_люлю• 26 января в 17:41
І я на днях помітила це. В інсті та ютубі купа ріелторів саме з Франківську.
Галябалована• 26 января в 17:43
Ответ дляВельми шановна
Дорого продаёте?
Мона_Лиса• 26 января в 17:50
Ответ дляviter33
Скажемо так - некваліфікована робоча сила оплачується так, що орендувати житло і прохарчуватися - важко
Не точно
Вчитель , лікар отримує не більше майстра манікюру
Ну і така тенденція не тільки у Франківську
Янгол в камуфляжі• 26 января в 17:51
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Аякже… місто перенаселене
Еще Бангладеш завезут, так как украинцы заканчиваются.
⚡️На Закарпатье предприятие по производству мебели планирует привлечь 160 работников из Народной Республики Бангладеш, - глава Закарпатской ОВА.
Предприятие уже ведет переговоры с МИД о трудоустройстве трудовых мигрантов.
Украина 24/7
Батьки дітям купляють - бо реальна зарплата в Франківську завжди була така , що знімати нема за що ( навіть в 2, не говорячи про дітей). В західному регіоні така ментальність : діточки женяться - треба квартирку купляти. Кардинальна різниця між тим же Харковом, коли батьки навіть думки не мають, що вони щось дітям винні. Але в Харкові більше робіт на яких можна було заробляти вище середнього. До війни ціна нерухомості в Харкові ( базова) була зовсім трохи вище чим в Франику. Зараз робіт в Франику багато, але вся вона за таку зп, що не познімаєш. Квартири перепродують по нному колу. Щоб дорожче продати в тому числі. Я б сказала, що більшість квартир куплені, навіть з ремонтами стоять і чекають коли їх хазяї повернуться зза кордону. Частину виставляють по божевільних цінах щоб висіли, але реально не планують їх продавати. Реально в новобудовах тільки окремі вікна світяться і живуть там в основному переселенці. Я родом з Франика: у мене більша половина класу, універу всі уже повиїздили сімʼями з дітьми. Знайомих і тд. А все з того, що кожна 2 родина тут має родичів за кордоном по всьому світі. І мають куди їхати, мають базу.
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Украина 24/7
Будівельники - теж
Франківський девелопер ’Благо’ завозить звідти ж