Синиця у спідниці• Изменено 26 января 2025

СЗ. ЩО це було?) Чекаю дівчат - доків у таких знайомствах.

О, давайте я вам розповім про мою невдалу ’любовну історію’ на СЗ)) Реально вперше з таким стикаюсь, тому ще й досі ’під враженням’.
Я так і не зрозуміла, ЩО то, власне, було, може ви, досвідчені в такому роді знайомствах дівчата, провангуєте і розкриєте таємницю мого фіаско))
Отож, історія стара як світ) Листувалась я з одним військовим десь 1,5 місяці. Це для мене дуже багато, просто МЕГА багато. Я такого наполегливого, завзятого, стійкого, непохитного у здійсненні, досягненні поставленої мети ’шанувальника’ зустрічаю вперше. Вставала з його меседжами, обіцянками, якимись клятвами тощо, та лягала спати з ними ж. Під потужняцьким тиском дала йому свій ТГ ( хоча, щоб отримати його (з номером тел.), всім ін. треба було пройти ще той квест), Якщо морозилася в меседжах ( а це було вельми часто), - відразу наполегливо телефонував, допоки не брала слухавку. Трохи про мега настирного ’шанувальника’: він молодший від мене, служить у нас в штабі при полігоні. Такий собі : не інтелектуал, не зовсім мій типаж, але здався непоганою людиною, вмів зацікавити, тримати біля себе, його увага була ну буквально безмежна, без перебільшення. І кожного, кожнісінького дня: давай зустрінемося, давай зустрінемося, ти така класна, ти така крута, ти така цікава ( розуміла, що чувак чеше, але то вперше от так нав’язливо-переконливо). Трясця, він таки мене уломав на зустріч), бо то було як лавина, що змітає все на своєму шляху, залишаючи лише цілину). Погодилася. За годинку (!) до зустрічі детально обговорили місце, час тощо. Прийшла пані....красіва як кАрАлєва. Немає. Думаю, погано знає, мабуть, місто, не може знайти оте ’сакральне’ місце зустрічі. Телефоную: поза зоною. Нуу, знаю ж, що у нього поганий зв’язок постійно, то не новина, - тенденція. Набираю ще раз...чую гудки і...ооопа, відбиває. Сказати, що я офігєла від такого фіналу, то нічого не сказати. Нафіга було таке свинство робити?! Навіть слів не підберу, щоб то якось назвати.
Малая Налегке• 26 января 2025
Пікапер, віртуальщик, пост 26 - згодна.
автор Синиця у спідниці • 26 января 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Автор, гугліть про нарцисів.
Таким подобається так опускати жіночок, вони ловлять від цього кайф, це їх ресурс, сенс життя. Це і була мета - не секс, не відносини, а саме можливість вас обламати. Думка про це гріла його в ті моменти, коли доводилось постійно проявляти ініціативу . Тепер він бере реванш. Такі ігри у людини в голові. Нормальній людині складно зрозуміти (на пуркуа?), але там картина світу спотворена.
Доречі, ще на перших рядках вашого повідомлення промайнула думка про те, що такого настирного за кордоном сприйняли б як аб´юзера, в їхніх підручниках це прописано як харассмент.
Як виявилось, вони були б праві. Явно психопатична поведінка.
Знаєте, я думала про це. Вочевидь, Ви маєте рацію. Тут явно психопатична поведінка, у фіналі з маніпуляціями і цинічною поведінкою. І цей ’реванш’ приніс йому задоволення на фізичному рівні. От мені справді було цікаво докопатися до мотивів такої неадекватної поведінки, просто принципово. Це не оте ’ прийшов, побачив, втік’, це набагато складніше, насправді. Дякую Вам за коментар, ціную такі відповіді.
Любви вам!• 26 января 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Так, це один із наслідків спілкування з нарцисами - люди намагаються зрозуміти ’чому?’, зависають на цьому роками. Зрозуміти не можуть, тому що там потрібно розбиратись у їх збоченій логіці, ну не під силу вона нормальній людині .
Тому і відповіла вам, щоб ви не зависли.
Освіта в цьому плані спасає ментальне здоров´я.
ДелиВерка• 26 января 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Чому?
Знаєте, я дійсно хочу зрозуміти, ЧИМ керувався той придурок такий довгий період часу, аби потім так кинути людину. Шо то було? Мені реально цікаво з психологічної точки зору. Я б хотіла до цього ’феномену’ докопатися’, от чесно. Це ж не тільки брехло захмарне, феєричний балабол, це ж щось інше. Зовсім інше. Треба б забИти на то все, але мене то муляє як такий собі ’феномен вірт. спі-я’, який зустрічаю вперше. Нащо то все було? Навіщо? Нафіга? Напаркуа?
Не шукайте пояснення, не знайдете. Від мене нещодавно зник після пів року стосунків. Два місяці ридала шукала пояснень, немає їх. Точніше причин поступків може бути мільйон і ми їх не взнаємо ніколи
Піна• 26 января 2025
Знаєте, зараз стільки всього в віртуалі, наприклад love-bombing, чули про таке? Забийте і живіть далі. Мені один писав, звонив по відео 2 тижні, фото слав (був у відрядженні), ледве не в коханні зізнавався, хоч вживу і не бачились. Потім після чергових фантазій його, як ми створені один для одного, як ми зустрінемось і тд, я питаю його: а ти знаєш моє ім´я ? бо на сайті вочевидь був нік. І він ´образився´, сказав, що я не маю почуття гумору і зник. Та я навіть собі голову не ломала, що то було.
Піна• 26 января 2025
Ответ дляДелиВерка
Мені якось знайома дівчина розповідала, що її бойфренд втік вночі, коли вона спала. Потім давай розбиратися - в нього сталася панічна атака, не міг довіритися, будувати тривалі тосунки, бо його покинула в дитинстві мати, був у сиротинці і тд. То за цим всім майже завжди стоїть травма.
ДелиВерка• 26 января 2025
Ответ дляПіна
Так. Теж так думаю. Але ж цими зниканнями вони наносять травму іншим. Я не знаю коли я тепер зможу довіряти знов. І не думати кожну мить, що людина завтра зникне як і не було 😳
Ромашкинная• 26 января 2025
Ответ дляДелиВерка
Ну, це як і зраджують. Все несподівано. Але, якщо бажаєте своє життя зіпсувати, то ’думайте кожну мить..’. Не берить чужу проблему, в своє життя. Якщо, ви не потрібні людині, то навіщо вам ця людина?
ДелиВерка• 26 января 2025
Ответ дляРомашкинная
Дякую, приводить до тями) ви праві
Цікавий писочок• 26 января 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Бачу, що тема скоро ’кане в Лєту’, тому напишу. У нас були довірливі та щирі розмови. Дуже. Аж занадто. Він мене ’взяв’ своєю безпосередністю і, здається, розумінням. Він знав, що я з веееликою обережністю ставлюся до таких знайомств і не маю бажання більще розчаровуватись. Тому й брав нахрапом, обіцяючи...
За день до ’зустрічі’. Коротше кажучи, треба вже на то забити, насправді.
Він у спілкувані чмо таке))) Здалеку видно. Зай? Фу, аж затошнило. Із розряду дворової гопоти. Я б тільки після слова зай заблокувала.
Забула що?• 26 января 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Автор, я понимаю, вы уже вся в драме, советчицы нагнетают... но повторю вопрос: когда это произошло? Он после этого ещё не писал?
автор Синиця у спідниці • 27 января 2025
Ответ дляНа пів ставки
Увеличьте картинку. Там не только имя Марина видно, но и номер мужчинки.
Чесно, не зауважила, що кепсько замалювала ’конфіденційну’ інформацію на скріні, каюсь)) Ну що ж, нехай то буде моя витончена мстя тому яйценосцю. Кожна порадниця, котра угледіла номер телефону, - телефонує ’мужчинкє’, і накликає на нього тижневий пронос вкупі із гикавкою) Будь ласка) Вірю в жіночу солідарність! :))
Ответ дляЗабула що?
Та ні, драми немає) То було досить давненько (на Водохреще). Так, був такий собі шок від того всього, але наразі все норм. Я, після того як він відбив мій дзвінок, відразу написала йому меседж про те, що я думаю про нього і цю ’ситуацію’ загалом. Коротко, але вельми емоційно забарвлено) Не блокувала зумисно, хотіла побачити реакцію. Думаю, що він відразу то прочитав на телефоні, не відкриваючи ТГ. Зранку наступного дня меседж був прочитаний в телеграмі. Звісно ж, очевидна тиша. Хоча раніше, на закинуті мною меседжи вискакував, як чортик з табакерки, і відповідав практично миттєво, неважливо, зайнятий-не зайнятий, на службі-не на службі...завжди миттєво.
Я живу у місті біля відомого полігону ( його каzапи бомбили в березні 2022), тому пів міста у військових (винаймають житло, їздять за продуктами, на відпочинок, розваги тощо, 10-15 хв. їзди). Він теж тут бував та, мабуть, й буває . Боюсь, що стикнусь колись ненароком віч-на-віч з тим неадекватом десь в черзі за булочками з маком)
Забула що?• 27 января 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Що ж, тоді і справді дивний, співчуваю. Ну, хай йому буде легше, що ви йому повірили і хотіли зустрітись .
Про випадкову зустріч не переживайте, я чомусь впевнена, що він знову вийде на зв´язок. Це я до того, що смішно в цій ситуації виглядає тільки він
Забула що?• 28 января 2025
Якщо напише, то розкажіть тут, цікаво, чи з´явиться знову
Sontse• 28 января 2025
Подивіться його теги у гетконтакт. Скоріше за все чувак зайнятий, листуванням підвищував собі самооцінку
автор Синиця у спідниці • 29 января 2025
Ответ дляSontse
Жесть... Ви міс Марпл, дякую!) То він, виявляється, винаймає квартиру в нашому місті на Липи, 4, а я думаю, чого це в андрюші постійно якось ненароком ця вулиця в розмовах вспливає, а ось воно що. Так хотів винайняти квартиру, бо в казармі не висипається, біднятко, а коли запитувала про це, відмахувався, мовляв, забИв на то, дуже дорого. Ох же ж мудло рідкісне. До речі, прямо під носом у мене той будинок, можу в тапочках прийти привітатись)) Про те, що мутить з іншою суто інтуїтивно здогадувалася, тому й не проявляла ініциативу та не дуже охоче йшла на контакт.
А в генконтакті ця послуга ( щоб пробити теги номера) платна, як я зрозуміла?