Пусин Кукин• 26 января 2025
Неполный рабочий день
Кто-то писал заявление на работе при наличии детей до 14 лет ? Вам без проблем дали ? Хочу попросить на час сократить рабочий день без оплаты , по закону вроде имею право .
Допоможіть знайти• 26 января 2025
Это зависит от сферы вашей деятельности, проконсультируйтесь с отделом кадров или бухгалтерией. Я работала в вузе, но не преподавателем, а методистом на 0,75 ставки. Не уверенна, что просто на час вам могут сократить раб лень
Королева спама• 26 января 2025
Если ваш работодатель не против, то все ок. Если против, то у вас не выйдет
Море_море_я_скучаю• 26 января 2025
В мене іноземці керують, то все чітко по КЗОТ, як в СРСР.
Якщо чесно, то дуже багато зловживань, мені вже їх шкода.
Тракторні війська• 26 января 2025
Да, у вас есть такое право. Если компания серьезная, соблюдает КЗоТ, то вам сделают неполный рабочий день
У нас не так
Пусин Кукин
• 26 января 2025
Ответ дляКоролева спама
Завод вроде по кзоту работает , вся зп белая
Море_море_я_скучаю• 26 января 2025
Ответ дляПусин Кукин
То всі по КЗОТ, але не всі його виконують.
В мене наприклад буквально сідають на голову з лікарняними.Є люди які беруть щомісяця. Беруть за дзвінком в страхову, лікаря навіть не бачать. Закривають так само.
На попередніх місцях роботи такі фокуси не проходили.
Зажуженная Жужжа• 26 января 2025
Я коли працювала на заводі, як з декрету вийшла, то на годину менше робочий день був. Керівництво без питань підписало, але пізніше домовились на інший графік ( на годину раніше приходила та відповідно на годину раніше йшла), так і в коштах не втрачала і роботи більше встигала робити
Не танцую- но пою• 26 января 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
У нас на це є річна премія, якщо більше 2х місяців за рік лікарняні+ відпустка то її не виплачують
Не танцую- но пою• 26 января 2025
Начальник непонятно крутился не хотел, когда напрямую спросила, сказал не против но отдел кадров не пропустит. В итоге все вышло, никто не был против.
Море_море_я_скучаю• 26 января 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
В нас ніяких обмежень. Єдине що є премія за ’інтенсив’ кожні 3 місяці, і вона нараховується за фактично відроблений час. Лікарняні і відпустка туди не входять.
ЕлькиПальки• 26 января 2025
Колега уже больше года так работает, пол дня и пол зарплаты получает, но с согласия руководства
Та прям багіня• 26 января 2025
Я працюю на годину менше. Кадри погодили без питань, попередній керівник. теж. І відповідно отримую меншу зрп, але відверто кажучи, часто новий керівник наче навмисно дає завдання о 17.00, знаючи , що я вже повинна збиратись.
Пусин Кукин
• 26 января 2025
Ответ дляТа прям багіня
Ну это несправедливо, ведь и зарплату вы меньше получаете . А подскажите пожалуйста, как считают зарплату . Типа зп/8 рабочих часов , а потом отнять от ставки восьмую часть ?
Сито для думок• 26 января 2025
Ответ дляПусин Кукин
І податки відняти так, як за цілу ставку
Та прям багіня• 26 января 2025
Ответ дляПусин Кукин
Так несправедливо, але кого це хвилює. Я і після роботи, вдома іноді працюю. Але це у нас стиль керівників такий. Можуть і в 21.00 і пізніше писати, що треба терміново щось зробити. Як нараховують незнаю. Мене все вже так задовдало, взагалі хочу звільнятись.
Кукусики• 26 января 2025
На прошлой неделе написала заявление на сокращеный рабочий день(минус час).
Кукусики• 26 января 2025
Ответ дляПусин Кукин
Какая зарплата в час? Получается за неделю 5 часов Вам не оплатят.
КинДза• 26 января 2025
Це називається і пишеться в наказі — з оплатою, пропорційно відпрацьованого часу
Сама шкала вашого окладу — в штатному розписі, вам нараховують відсоток, в залежності від кількості відпрацьованого часу