Млинці зі смайликом• Изменено 26 января 2025
Новые правила 2025. Сможет ли ребёнок пересечь без разрешения отца в 16 лет гра
Гулял всю, жизнь. 14 лет. Время от времени появлялась на горизонте его знакомая. Орал, что просто без интима знакомая.
Завёл ещё ребёнка, с ней. С которой нет интима. Женился. Про своего не вспомнил ни разу. Больше 10 лет прошло.
И собственно, вопрос. Разрешение сказал, не даст ! Мстит мне. Помнит обиду.
Сможет ли ребёнок в 16 выехать один? У меня не будет возможности сопровождать.
Млинці зі смайликом
• 26 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Я кожного року 3-4 рази з дитиною виїжджаю. Жодного разу з 2022 року від батька не запитували заяви
Бо Ви з дитиною. Того.
Млинці зі смайликом
• 26 января 2025
Ответ дляГірчинка
По закону разрешение только до 16 лет. Но во время военного положения и его отменили.
Нет, уже были большие проблемы
Млинці зі смайликом
• 26 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Хто говорить? І коли будуть?
Офіційні джерела
Гага Газу• 26 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Не правда. Минулого року кілька разів пересікали кордон, щоразу хотіли дозвіл від тата
Це неправда
Млинці зі смайликом
• 26 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Моєму синові повних 17. В кінці грудня виїжджав із повнолітньою сестрою. Не мав при собі жодних дозволів від батьків. Наші випустили без питань, поляки спитали, ким йому доводиться дівчина, він відповів, що сестра. Питання було швидше формальне, бо прізвище в них одне. Усе.
Ми більше хвилювалися, що в поляків будуть питання при в´їзді, бо неповнолітній.
То з сестрою. Це не та ситуація
Королева Сарказма• 26 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Офіційні джерела
Ну і коли це станеться? Що офіційні кажуть?
Королева Сарказма• 26 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
То з сестрою. Це не та ситуація
Наявність сестри по-перше, не доведена юридично, а по-друге , взагалі немає ніякої підстави для перетину кордону.
Млинці зі смайликом
• 26 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
В 2025 році. Візовий режим, інші невідомі мені зміни
Самая СоветЧиваЯ• 26 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Я їхала недавно з дитиною,їй 15. Водій сказав, що якби вже було 16,то могла б сама їхати без будь-яких дозволів. Не знаю,чи правда
Вы главное головой убивайте и говорите да, а что они на иностранном говорят.. что-то говорят.
Гага Газу• 26 января 2025
За три роки кілька разів з дитиною перетинали кордон. Ніяких дозволів від тата зараз не потрібно. Обовʼязково мати свідоцтво про народження дитини і закордонні паспорти
Королева Сарказма• 26 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну так сьогодні вже 26 днів ,як 2025 рік і немає нічого нового.
Невже офіційні вас обманули?
Королева Сарказма• 26 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Походу ви чули дзвін 😂
Млинці зі смайликом
• 26 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Походу ви чули дзвін 😂
Може.
Я б і рада була, щоб це було не так
Млинці зі смайликом
• 26 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Невже офіційні вас обманули?
Напротязі цього року.
Млинці зі смайликом
• 26 января 2025
Ответ дляГага Газу
Я питаю про одну дитину, без мами в поїздці.
Гірчинка• 26 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Нет, уже были большие проблемы
У кого были проблемы? И что за проблемы?
Млинці зі смайликом
• 26 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Чому немає?
Королева Сарказма• 26 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Напротязі цього року.
То ви по виїзд дитини чи про ETIAS?
Королева Сарказма• 26 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Чому немає?
Ну то де написано, що із сестрою можна? Із сестрою без дозволу батьків до 16 років НЕ можна
Млинці зі смайликом
• 26 января 2025
Ответ дляГірчинка
Не давал разрешение, была коллективная поездка. Организаторы не взяли , сказали будут проблемы. Другие тоже не хотели брать без разрешения именно обоих родителей.
Королева Сарказма• 26 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
То ви ж без заяви батька запитували
КАПСЛОЧНИЦА• 26 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Польский кордон?
Мой в 16 приезжал ко мне сам за границу на Рождественские праздники.
Отец должен был дать разрешение, но как раз в тот день, когда должен был идти к нотариусу, положили наши реестры (хаккерская аттака).
Это очень печально, но он только погостить, жить здесь не хочет.
Почти всегда пропускают, по тем ситуациям, что знаю. Иногда срабатывает человеческий фактор - зависит от смены.
Не все перевозчики берут несовершеннолетних. Могу дать контакты, если надо, если поездка в Германию.
Вам все ж лучше чисто от себя сделать у нотариуса документ о том, что Вы не против, что ребенок сам путешествует за границу.
Если что, это официальная инфа.
Млинці зі смайликом
• 26 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
То ви по виїзд дитини чи про ETIAS?
Про все, там може буде багато пунктів.
Гірчинка• 26 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
В 16 лет не хотели брать? Или ребенку было меньше?
Если в 16, значит такие организаторы, что не в курсе законов
Королева Сарказма• 26 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Про все, там може буде багато пунктів.
Там але все є. І розписано.
КАПСЛОЧНИЦА• 26 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Куди візовий режим?
Млинці зі смайликом
• 26 января 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Если что, это официальная инфа.
Спасибо Вам за информацию. А почему не берут?
Королева Сарказма• 26 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ви б визначилися із тим, що вас цікавить. А то все у купу.
До 16 років ,один не виїде. Тільки із заявою від обох батьків.
До 16 років з мамою - від батька нічого не потрібно
З 16 років - самостійно без будь-яких документів від батьків
Млинці зі смайликом
• 26 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Писало, що хоча б 1 має дозвіл бути. Не від двох.
КАПСЛОЧНИЦА• 26 января 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Германия