Глаза_в_3_карата• 27 января в 05:27
Поясніть, будь-ласка поведінку людини. Йому дійсно не до мене?
Це мій колишній,ми зним раніше зустрічалися,але не жили разом.Писав звертайся до мене 24/7.Коли я йому пишу щось,то йому постійно не до мене,не має часу на спілкування.
Скляна миша• 27 января в 06:00
Я думаю, надо сейчас ему набрать и спросить.
если позориться то до конца
Виправлялочка• 27 января в 06:12
Ответ дляШмоточницаца
Но сказал же обращаться
Передумав і забув сказати.
заварний look• 27 января в 06:51
Так, йому дійсно не до Вас, на жаль( А от чому Вам до нього, стільки цікавих справ і людей існує
Вообще не факт• 27 января в 06:52
Ответ дляШмоточницаца
Но сказал же обращаться
Он имел ввиду в случае каких то мега проблем, наверное, а не просто «пообщаться»))))))
ОливьЕЖечка• 27 января в 07:08
Автор а ви впевнені що він не одружений?
І найголовніше він ваш колишній!
Все чувак не вивіз вас. Цим все сказано
І найголовніше він ваш колишній!
Все чувак не вивіз вас. Цим все сказано
ПоЗиТиВнАя• 27 января в 07:55
Ответ дляМerida
Он клгда вам писал про 24/7, там ещё должно было быть - ты самая лучшая в мире. Ты будешь счастлива. Проблема не в тебе. Ты самая-самая
І ’я не дастоін тібя’
ЧорноброваЯ• 27 января в 12:16
Ответ дляТеща дочки
То он на радостях сдуру ляпнул про 24/7
Я на радощах , як вийшла, з залу суду, коли нас розлучили, сказала колишньому : ’дякую’. Ну типу, що не тягнув і погодився відразу )))) Так цей ідіот подумав, що я його благодарю за те, що з ним жила і він мені зробив багато гарного, за що я і дякую))). Таке почав морозити, типу , як автор.
Глаза_в_3_карата
• 29 января в 01:55
Ответ длязаварний look
Він перший мені написав.
Глаза_в_3_карата
• 29 января в 01:57
Ответ дляЧорноброваЯ
Йому не тільки не до вас, але і повністю на@рати на вас.
А чому він тоді перший мені написав?
Глаза_в_3_карата
• 29 января в 01:57
Ответ дляЧорноброваЯ
Він перший мені написав.
заварний look• 29 января в 02:01
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Він перший мені написав.
З посту вбачається, що казав звертатися, а тепер, як Ви звертаєтеся, то не до Вас. За цим формулюванням не зрозуміло, що він Вам щось написав 🤷🏻♀️
Глаза_в_3_карата
• 29 января в 02:03
Ответ длязаварний look
Він дивний.Постійно лайкає мої нові фотки,писав пару разів.Навіщо,якщо я йому нафіг не потрібна...
заварний look• 29 января в 02:04
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Та просто він ввічливий. Я знаєте скільки фоток лайкаю за день?)
заварний look• 29 января в 02:07
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Не переймайтеся, чоловіки так роблять. А плюс, колись може захотітися зайняти чимось свій сумний вечір, а тут його аванс із лайків😁
Глаза_в_3_карата
• 29 января в 02:07
Ответ длязаварний look
Ну так.Тоді він або п´яний був,коли мені писав (бо це було пізно ввечері) і потім швидко перестав мені відповідати знов,як тоді,коли ми з ним були в стосунках.
заварний look• 29 января в 02:09
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Забийте взагалі на нього, нехай десь лайкає в іншому місці. Займіться своїми справами і новими чоловіками, яким Ви будете цікаві постійно