Перша на селі• 27 января в 07:57

Мрія збулася, що далі?

Допоможіть знайти мотивацію?
Мріяла про стабільний заробіток.
Хороша робота, віддалена - є
Міряла про квартиру в Європі - є
Мріяла подорожувати - не хочу (
Немає жаги до того всього.
Трохи побили мене останній два роки, і через це не можу ні посміхатися, ні радіти життю.
Нічого не хочеться. Через годину робота, я ще у ліжку ((
Говорю-балакаю• 27 января в 11:03
Ответ дляПерша на селі
У мене на цьому всьому фоні алергія почалася …
Тогда послушайте и не тяните, организм будет показывать что ему нужна помощь. у мпня позожая ситуация-переезд на др континент, правда до этого окупация, потеря жилья и всего вообще.
Бува і таке• 27 января в 11:04
Ответ дляПерша на селі
Ви хоч щось добивалися самі в цьому житті?
Звісно ні.
Конечно да. И все пожертвовала, правда нехотя. Русне. Все: поля, комбайны, сеялки . Это миллионы, между прочим.
автор Перша на селі • 27 января в 11:06
Ответ дляБува і таке
Між словами… Не одна ви така.
Не знецінюйте людей, яких не знаєте.
Ви б не вижили те життя, яке я вижила.
Ви б добровільно нічого не віддали якби самі заробили. І я не про маленькі пожертви.
ГугелП@лАмался• 27 января в 11:24
Ответ дляУгги в горошек
Ну в Харькове можете приехать на экскурсию Сумская, Северная Салтовка и много других районов ....Не жалуетесь на жизнь все настолько нестабильно
Т е вам чужое горе поднимает настроение, верно?
Цибулька зла• 27 января в 11:24
Ответ дляПерша на селі
Звісно ні.
Пробіглася темкою, почитала ваші відповіді
Відчула різний спектр емоцій навіть щиро поспівчувала вам.
Але зрештою ви досить різко відповідаєте незнайомим людям
Ви дійсно думаєте що все що у вас є виключно ваша заслуга? Рада за вас… рада що вам пощастило не опинитися у ситуації коли життя різко на 180 градусів змінює курс
Стає одразу не нудно і мрієш просто повернути все як було. Але вже не буде так
Насолоджуйтесь спокоєм і стабільністю, бо життя як американські гірки
І трошки зніміть корону. Повірте ваш успіх це люди які траплялися на вашому шляху, співпадіння, удача і ще багато чого
ГугелП@лАмался• 27 января в 11:25
Ответ дляLove_Love_Love_
Терпіти не можу нитіків, а тим більше от таких як ви.
Так это ваши сугубо личные проблемы
автор Перша на селі • 27 января в 11:26
Ответ дляЦибулька зла
2014 - втрата всього
2022 втрата всього
Про що ви говорите незнайомим людям?
Звісно корона у мене є і буде. І цю корону мені ніхто не дарував, я сама собі її придбала.
Але ж питання було у іншому правда? Я ж у вас не просила поради з приводу корони )
Але то таке- Порадниця ж )
КондуктЕр тролейбуса• 27 января в 11:30
Ответ дляПерша на селі
Не можу поки знайти.
Я вчу Анг, іспанську, але це треба. Тому і вчу
Іноді спорт 1-2 рази на тиждень, але все на автоматі якось
У вас депресія. Хоча вам тут понаписували вже заздрісні коментарі.
автор Перша на селі • 27 января в 11:30
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
До останнього не хочеться визнавати це. Я все думаю, що завтра все буде краще.
Сиджу тихенько• 27 января в 11:32
Ответ дляГоворю-балакаю
Таблетки вам помогут, я серьезно, пол года на АД сделали меня счастливой.
при этом в жизни ничего не менялось?
Цибулька зла• 27 января в 11:33
Ответ дляПерша на селі
2014 - втрата всього
2022 втрата всього
Про що ви говорите незнайомим людям?
Але то таке- Порадниця ж )
Не може людина яка все втратила не цінувати просту стабільність у житті. Це нонсенс
Якщо це дійсно так, то вам тут вже радили терміново до спеціаліста звернутися
Щодо корони я вам написала, бо це теж ваш момент знецінення тих хто поряд з вами
Ви не бачите людей які вам допомагають і це дуже погано
Сиджу тихенько• 27 января в 11:34
поставте собі за мету допомогти 5 українським дітям, 2 людям самотнім похилого віку, 10 котам і тд
Love_Love_Love_• 27 января в 11:35
Ответ дляГугелП@лАмался
Так это ваши сугубо личные проблемы
Вам хочеться поговорити про мої проблеми ?
автор Перша на селі • 27 января в 11:35
Ответ дляЦибулька зла
Бо мені ніхто не допомагає. Ніхто.
100%• 27 января в 11:49
Ответ дляПерша на селі
Найбільше лякає те, що я боюся що посміхатися вже не зможу .
Дякую вам
Буває. Не бійтеся, і так живуть люди. І ви будете.
ГугелП@лАмался• 27 января в 12:15
Ответ дляLove_Love_Love_
Это вам очень хочется о них поговорить, что аж в тему зашли и написали
Бабця в мештах• 27 января в 12:34
Ответ дляВся така шо куди там
ще розкажіть скільки оте ’відпускають’ коштує. Чи Вас в такі ’деталі’ не посвячують?
не посвячують. Але те, що він далеко не мільйонер, знаю точно
Бойова• 27 января в 12:43
Занятное место люди находят, чтоб жаловаться на хандру.
Кукусики• 27 января в 12:44
Просто у вас депрессия, обратитесь к специалисту.
В норме так не бывает, растут доходы, растут и потребности и желания.
Вся така шо куди там• 27 января в 12:48
Ответ дляПерша на селі
1000 грн / доба
це ще дешево
автор Перша на селі • 27 января в 12:51
Ответ дляВся така шо куди там
це ще дешево
Це не передова
Love_Love_Love_• 27 января в 12:52
Ответ дляГугелП@лАмался
Ну да, це мої проблеми, роблю з ними що хочу, от питаю, до чого тут ви?
Сусідка зверху• 27 января в 12:59
Ответ дляПерша на селі
Я працюю . Реально. Багато. Дуже багато.
Але ж як у ві сні
я б на вашому місці перевірила щетовидку.
Бокс-орун• 27 января в 13:10
Ответ дляПерша на селі
2014 - втрата всього
2022 втрата всього
Про що ви говорите незнайомим людям?
Але то таке- Порадниця ж )
Автор, теперь понятно. У нас в 2014 тоже была потеря большого бизнеса и в 2022 потеря всего. Но мужа накрыло где-то в 2019 и до сих пор не отпускает. Идите к доктору. У вас всего одна жизнь.
Бокс-орун• 27 января в 13:13
Ответ дляШумелка Мышь
такое состояние, как у автора, да и у многих других - когда человек теряет контакт со своими ценностями. И задача терапии - не просто вылечить депрессию, а восстановить этот контакт, чтобы человек открыл свой смысл жить и работать. Ради чего более важного ему нужен дом/квартира, достижения и тд.
И в этом процессе столько наносного и ненужного можно обнаружить: долженствования, страхи, ложное чувство вины и тд.
Полностью с вами согласна!
ротцвеники• 27 января в 13:13
лікар, обстеження, варіанти від депресії до браку певних вітамінів, мінералів.
Мальдивирую• 27 января в 13:20
Ответ дляПерша на селі
Не можу поки знайти.
Ідіть у групу якусь у ФБ ’’Українці в ....’’ старша де ви там самі оберіть, там і задавайте питання. Ви прийшли на форум де 90% все ще живуть у країні, де одна мрія на всіх. Мало хто з нас вам чимось допоможе. Чи ви для чого все це нам тут розписали?
автор Перша на селі • 27 января в 13:21
Ответ дляМальдивирую
Вас забула написати де мені писати)
Підписано що форум для українців які залишилися?
Підпишуть- піду звідси)
Дивна ви жінка)
Угги в горошек• 27 января в 13:21
Ответ дляГугелП@лАмался
Не жалуйся на жизнь могло не быть и этого. Мы не о настроении ,а о том, что человек не ценит то,что у него есть . Вы явно не из Ха
Угги в горошек• 27 января в 13:23
Ответ дляПерша на селі
2014 - втрата всього
2022 втрата всього
Про що ви говорите незнайомим людям?
Але то таке- Порадниця ж )
Никогда не задумывались не о почему и за что, а для чего ???