ДлинноНожка• 27 января в 14:45

Чи подобаються Вам такі шпалери?

Роблю вдома бюджетний ремонт сама. Перефарбовую двері, коридор під піщяну однотонну штукатурку зробила, одну кімнату пофарбувала в матовий колір. Основна гамма квартири буде тауп, тільки намагаюся використовувати різні фактури.
В двох інших кімнатаж дуже нерівні стіни, треба штукатурити заново, а я не великий спеціаліст. Я вже трохи втомилася і почала розглядати шпалери. Сподобалися з ботанічним принтом.
Прикладу посилання в першому пості, бо на комп чомусь не зберігається
Питання- чи подобаються вам такі шпалери? Чи не розбавлю я ними монохромний фарбований стиль, який створила в кімнаті та коридорах і знов все буде різне?
Моя думка, що якщо робиш квартиру фарбованою, то мабуть приєднання шпалер зведе стиль нанівець. Відмовте мене будь ласка)
Просто шпалери дуже сподобалися. Єдиний контраргумент, який я собі можу навести- це те, що такими шпалерами треба виділяти акцентну стіну, а це вже також немодно, зараз популярно, щоб всі стіни в кімнаті були однакового кольору.
Детские_Будут?• 27 января в 17:45
Ответ дляДлинноНожка
https://outletoboi.com/ua/vynylovye_oboy_na_flyzel...
https://outletoboi.com/vynylovye_oboy_na_flyzelyno...
ось ці подобаються більше, ніж ті, що на фото в пості
Гарні. Будуть гарно дивитися як соло на 1 стіні , а інші стіни фарбовані .
Тут как тут• 27 января в 19:00
Ответ дляДлинноНожка
Згодна. Вмовили! Будемо вважати, що це був мій невдалий творчий порив))) фарбую далі, прикрашати буду акцентами - шторами, текстилем...
Отож. Базовому ремонту завжди можна надати бажаний стиль аксесуарами. Гарне крісло, картина, покривало, рослини.
автор ДлинноНожка • 27 января в 19:25
Ответ дляПоказушница
Гарні шпалери. Тільки хіба це бюджетно? Бо також треба ремонт робити, бюджетно.
Нормально. Ну зараз такі ціни на щось хороше. Ну а на непотріб дешевий я взагалі не бачу сенсу витрачати, бо це ж оселя. Кожного місяця я запланувала витрачати не більше 5 тис грн. Гадаю, за 4 місяці завершу. Три кімнати, і коридори. Роблю тільки малярку і двері. Плюс дверні замки, карнізи. Фарба на кімнату пішло в розрізі 1500, декоративна штукатурка тисяч 3000 піде на великий коридор. Все коштує грошей (
Борець за гаманець• 27 января в 20:50
Автор, такі вінілові шпалери тільки всі нерівності підкреслять. Пропоную вам розглянути фактурні шпалери під фарбування. Робота подвійна авжеж, але буде можливість прикрити недоліки. І ще, як варіант, пограйтеся з відтінками тауп, щоб якось розмаїтнити інтер´єр, як вище фото кинули.
Lora_З• 29 января в 11:32
Grandeco
Lora_З• 29 января в 11:33
Як варіанти