ДлинноНожка• 27 января 2025
Чи подобаються Вам такі шпалери?
Роблю вдома бюджетний ремонт сама. Перефарбовую двері, коридор під піщяну однотонну штукатурку зробила, одну кімнату пофарбувала в матовий колір. Основна гамма квартири буде тауп, тільки намагаюся використовувати різні фактури.
В двох інших кімнатаж дуже нерівні стіни, треба штукатурити заново, а я не великий спеціаліст. Я вже трохи втомилася і почала розглядати шпалери. Сподобалися з ботанічним принтом.
Прикладу посилання в першому пості, бо на комп чомусь не зберігається
Питання- чи подобаються вам такі шпалери? Чи не розбавлю я ними монохромний фарбований стиль, який створила в кімнаті та коридорах і знов все буде різне?
Моя думка, що якщо робиш квартиру фарбованою, то мабуть приєднання шпалер зведе стиль нанівець. Відмовте мене будь ласка)
Просто шпалери дуже сподобалися. Єдиний контраргумент, який я собі можу навести- це те, що такими шпалерами треба виділяти акцентну стіну, а це вже також немодно, зараз популярно, щоб всі стіни в кімнаті були однакового кольору.
Люблю_смаколики• 27 января 2025
Мне нет, да и от освещения квартиры зависит. Если у меня так будет букер темный))
ДлинноНожка
• 27 января 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
то ви мабуть перше фото подивилися, а я в першому пості дала посилання на те, що сподобалося саме мені, але не можу звідти зберегти картинку( Там колір сіро-бежевий. Оскільки в мене фарбовані стіни тауп, це якраз сіро-бежевий, тому і шпалери подібні отбираю
Вапщета• 27 января 2025
Тільки досить вже оте ТАУП де треба, й де не треба ліпити. Вже всі усвідомили, що у вас ТАУП 🤣
Рожки-да-ножки• 27 января 2025
Обои сами по себе прикольные
Совмещать крашенные и обои норм
Модно не модно - главное чтобы вам нравилось и радовало. Мне кажется, ожидаемо люди которые росли в советских стенках и коврах, наедятся минимализмом с пустыми однотонными стенами и будет модно/если не сказать, уже модно, более живые интерьеры, в том числе с обоями в рисунки
Совмещать крашенные и обои норм
ДлинноНожка
• 27 января 2025
Ответ дляВапщета
Шпалери гуд. Я б заміксувала 1 і 4, якщо рахувати зверху
Блін))) ніхто не дивидиться на посилання в першому пості)) дарма я цю картинку виставила) це просто для прикладу як виглядає тема ботаніка. Мені подобаються ті, що в першому пості по посиланню
СирОжино пирОжино• 27 января 2025
Если квартира небольшая, то всё-таки лучше сделать все стены одинаковыми. А так будет эта комната смотреться как вроде вы заново начали ремонт и ещё то ли обои везде не успели поклеить, то ли покрасить не успели.
МеняАЖтрусит• 27 января 2025
Взагалі подобаються. Але я нещодавно зробила ремонт і поклеїла вже просто однотонні шпалери, набридло оте компонування. Напочатку дуже мені подобалося, а потім, чомусь, почало дратувати. Може просто нерви.
ДлинноНожка
• 27 января 2025
Ответ дляВапщета
Питання не в таупі, якщо ви досі не зрозуміли суть поста. А в можливості поєднання шпалер та фарбованих стін
Вапщета• 27 января 2025
Ответ дляДлинноНожка
Та все я зрозуміла. Не ображайтесь. Але оте тауп вже виглядає комічно в кожній фразі.
язззззь!!!• 27 января 2025
Як на мене, то або шпалери, або фарбовані стіни. Мені не подобається і те і те в одному просторі.
ДлинноНожка
• 27 января 2025
Ответ дляВапщета
Ну якщо мені коментують перше темне фото, то я зрозуміло намагаюся пояснити, що хочу не зовсім ту гаму
Скляна миша• 27 января 2025
Ответ дляДлинноНожка
ось ці подобаються більше, ніж ті, що на фото в пості
Мені теж ці більше, бо віддтінок нейтральний, сірий холодний
Не против• 27 января 2025
Ответ дляДлинноНожка
Я глянула. Симпатичні світлі шпалери.
Не думаю, що вони якось змінять стиль квартири.
Вапщета• 27 января 2025
Ответ дляДлинноНожка
Сорі, нічого особистого
Краси і затишку Вашому інтер´єру!
П.С за посиланням шпалери теж гарні!
Краси і затишку Вашому інтер´єру!
П.С за посиланням шпалери теж гарні!
Кумедний ґудзик• 27 января 2025
Мне вообще не нравятся эти одуванчики или укроп или что оно там.
Не против• 27 января 2025
Ответ дляязззззь!!!
У мене син взагалі захотів собі кімнату у стилі Майнкрафт.
Не думаю, що це зіпсує всю квартиру.
Додекаэдр• 27 января 2025
Ответ дляДлинноНожка
это марбург - это отличное качество, цветовая гамма отличная. Я же сделала выбор за венецианской штукатуркой, она не убиваемая животными.
ДлинноНожка
• 27 января 2025
Ответ дляязззззь!!!
От і я про це думаю((( чи доречно буде.
З одного боку, це полегшить мені роботу значно, бо шпалери приховують нерівність стін. В першій кімнаті мені просто повезло, так все вийшло їдеально рівно))
А з другого боку ці ж шпалери треба повністю на кімнату клеїти, без акцентних стін, бо мені вони вже набридли. А таким чином буде мабуть занадто багато квітів
Анютины ласки• 27 января 2025
Ответ дляДлинноНожка
Мне не нравятся. Извините 🤷♀️
Кусман Сиру• 27 января 2025
Ответ дляДлинноНожка
Перші краще. Ними можна заклеїти вся кімнату, бо там спокійний малюнок, ненав´язливий. А от другі занадто перевантажені малюнком. Варіант з шпалерами логічний, це буде ще одна фактура до існуючих. Я не прихильниця ’готельного’ економ-стилю з усіма однаковими приміщеннями.
Инстагра_мерша• 27 января 2025
Такі шпалери в темній кімнаті будуть мрачнувато виглядати. Якщо сонячна кімната, то можна.
Моя подруга поклеїла зі схожими принтами, але тон ніжно лимонний, бо кімната темнувата і виглядає дуже класно. Також одна стіна в неї однотонна, але в тон з приготованими обоями.
На тій стіні просто картини її дочки і вона не хотіла, щоб було ляпувато. Вийшло дуже гарно.
Такі принти дійсно приховують нерівності.
Меломанка Маланка• 27 января 2025
подобаються шпалери з ботанікою, але я їх сприймаю лише ,як акцент, пофіг модно чи ні. Теж зараз ліплю пулю з нічого
Заліковий троль• 27 января 2025
Красивые обои. Хоть и довольно сложных цветов. Если умеете работать с текстилем, то можно сделать очень красивые комнаты. Единственное, что - рассмотрите т.н. стенку-компаньон, где будет флористический принт, и остальные стенки - из этой же серии обоев, только без принта. Да, это уже поза-поза прошлогодний тренд, но четыре стены с такими сложными обоями могут давить. Хотя, если комнаты все 20+ квадратов, то можно за это не переживать.
И еще очень важно не рябить тональностью. Если тауп по остальным помещениям с холодным подтоном (серым, оливковым), то и обои должны быть холодных оттенков. И наоборот. Тогда помещения будет проще объединить текстилем , светом, аксессуарами. И общая картинка будет дороже.
ДлинноНожка
• 27 января 2025
Ответ дляЮлия 0811
Покажіть фактурні фарбовані стіни
Ви маєте на увазі штукатурку? Я в коридорі таке робила. Пісочок. На фото виглядає темніше, в житті світліше, бо це закуток без вікон, біля дверей.