Марафетчица• 27 января в 16:47

Ваше ставлення до цирконієвої коронки?

Чи металокераміка вам більше подобається?
Результат:
вже голосів: 38
23 (60.53%) Цирконій
11 (28.95%) Не знаю
4 (10.53%) Металокераміка
Русланка з гілки• 27 января в 17:26
Ответ дляГарачий Чокалад
Ви не розумієте. Церконієві та керамічні коронки не мають каркасу із металу, тому біля ясен ніколи не буде сірої основи, як в металокерамічній
це ви не розумієте))) а я в стоматклініці бачу. І десна опускається не тільки до основи, а є випадки, коли і імплант оголюється. Зи, в мене і при металокераміці нема ніякої сірої основи. Можете ще три рази в смайлику очі закочувати, але від того нічого не зміниться))))
Русланка з гілки• 27 января в 17:26
Ответ дляНайщасливіша
А у меня под металокерамикой виден металл, и десна черная
значить, такий лікар ставив, погугліть чому десна чорніє насправді
Найщасливіша• 27 января в 17:28
Ответ дляРусланка з гілки
Потому что металл))) и без гугла вам скажу
Гарачий Чокалад• 27 января в 17:28
Ответ дляРусланка з гілки
Розумію, бо сама носила більше 10 років металокераміку і мала сіру полосу біля ясен. Змінила на кераміку і все супер. Проконсультуйтеся з нормальним стомалологом, або гугл відкрийте, інформації повно.
Русланка з гілки• 27 января в 17:30
Ответ дляНайщасливіша
ні, не тому, це - в одиничних випадках і при індивідуалльній непереносимості. так що все-таки погугліть, вас чекає багато цікавого
Найщасливіша• 27 января в 17:30
Ответ дляРусланка з гілки
вам то же самое советую, вы явно не в теме
Русланка з гілки• 27 января в 17:31
Ответ дляГарачий Чокалад
мені не треба консультуватись, це не в мене сіра полоса біля ясен)))
Русланка з гілки• 27 января в 17:32
Ответ дляНайщасливіша
я то якраз в темі, на відміну від вас
Alex_Kri• 27 января в 17:34
Ответ дляРусланка з гілки
я то якраз в темі, на відміну від вас
Спор не совсем правильный. Каждый прав. Просто подразумеваете разные вещи под этим
Гарачий Чокалад• 27 января в 17:37
Ответ дляРусланка з гілки
№ 6: ’А металеву основу вже видно біля ясен?
На одному нижньому так, в мене це 6 зуб жувальний, на інших двох ні’

А це не ви писали??? Все-таки консультація потрібна вам.
Червона ікорка• 27 января в 17:38
у меня металокерамика с 2002 года, вопросов нет .
Сейчас цирконий поставила летом
автор Марафетчица • 27 января в 17:43
Дякую всім за відповіді і що ділитеся своїм досвідом, я все читаю і мені дуже цікаво!🤔
САМ_ТАКОЙ• 27 января в 17:48
Для кожного випадку індивідуально .
Мені циркон зруйнував кістку і частину щелепи . От я таке буває .
Лікар в індивідуальному порядку повинен давати рекомендації .
автор Марафетчица • 27 января в 17:50
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Для кожного випадку індивідуально .
Ого, жах! Важко повірити, що до цього дійшло. Як шкода, що у вас таке сталось(
Найщасливіша• 27 января в 17:55
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Для кожного випадку індивідуально .
як коронка могла зруйнувати кістку? мабуть імплант
Смячиком• 27 января в 18:36
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Для кожного випадку індивідуально .
Як таке сталося???
Лікар якраз мені радить циркон на жувальний зуб (
Морковку дай• 27 января в 18:46
Ответ дляГарачий Чокалад
Это кто Вам такое сказал? Керамическая намного прочнее циркония
Врач. И здесь выше писали
Найщасливіша• 27 января в 19:02
Ответ дляСмячиком
Як таке сталося???
У меня 5 лет стоят циркониевые мосты на жевательных зубах - все прекрасно.
Редиска Я• 27 января в 19:13
Ответ дляAlex_Kri
металлокерамика может нравиться только ценой (если это коронка, а не мост), и все
А якщо міст на жувальні?
Alex_Kri• 27 января в 19:31
Ответ дляРедиска Я
А якщо міст на жувальні?
Если для циркона достаточно места, то на жевательных он отлично стоит
Гарачий Чокалад• 28 января в 10:55
Ответ дляМорковку дай
Врач. И здесь выше писали
У меня две керамические коронки установлены 5 лет назад (заменила металлокерамику). Ем всё, жую орехи, конфеты и т.д. Всё отлично.
САМ_ТАКОЙ• 28 января в 11:40
Ответ дляНайщасливіша
Так , на імплант .
САМ_ТАКОЙ• 28 января в 11:40
Ответ дляСмячиком
Як таке сталося???
Імплант , + слабка кістка
Найщасливіша• 28 января в 11:45
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так , на імплант .
Ну, так цирконій тут ні до чого, будь-який інший матеріал дав би такий самий результат
САМ_ТАКОЙ• 28 января в 11:46
Ответ дляНайщасливіша
Ні . З іншої сторони стоїть тимчасова пластмасова - все ок . Циркон мега міцний . Він просто натиском вбив кістку
Морковку дай• 28 января в 20:35
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Онтверже металлокерамики?
Найщасливіша• 29 января в 11:13
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
кістку вам вбив би і інший матеріал, ніхто не ходить з тимчасово пластмасою
СережкинаЯ• 29 января в 15:09
Ответ дляAlex_Kri
Зуб под коронкой мог потемнеть. Если коронка прозрачная, это будет видно
Скорее всего (((