Жертва интернета• 27 января в 20:12
Приставне ліжечко для новонароджених. Яке? Порадьте
Потрібне ліжечко приставне. Але не така прям маленька люлька до 6 міс. Щось побільше. В бажано, щоб була опція заколихування- якийсь механізм маятника чи щось таке. Порадьте моделі. Бо знайшла більш менш таке, як хочу - це chicco 3 в 1 Next2Me Forever. Воно достатньо просторне, пишуть до 4 років, але думаю до 2 точно підійде. Але там немає заколихування
Я думаю точно є інші варіанти
Також цікаві відгуки, наскільки дійсно ці ліжка оправдані
Дякую
Я думаю точно є інші варіанти
Дякую
Дрібка щастя• 27 января в 20:26
Купите нормальную деревянную кроватку, а не эти понты.
У нас служила почти до 4 лет.
Злива інформації• 27 января в 20:34
Марія -bb82• 12 февраля в 23:10
В дитини таке чіко форевер. Я задоволена ним. Дитина в ньому з народження. Зараз як приставне. Потім будемо дивитися по ситуації)