Сама собі лікар• 27 января в 23:18

Де діти війни, у яких загинули батьки?

Я часто думаю, скільки неповнолітніх дітей залишились сиротами під час війни. Пам´ятаю навіть у якійсь статті фото дітей із Бучі, Маріуполя тощо, чиї батьки загинули, їх тоді евакуювали до Польщі, садили й залишали групами. Нещодавно читала також, що хлопець, якого примусово вивезли до Росії на початку війни, вкоротив собі віку там, бо не давали повернутись додому родина, в якій він жив. А в нього мама в Україні є. Можливо, ще кудись вивозили дітей...
От де вони зараз? Чи це контролюється в Україні?
Скільки горя принось ця війна...
Кишмишная Мая• 27 января в 23:19
Краще не знати і спати спокійно
Упругая попка• 27 января в 23:20
а кто его принудительно вывез при наличии мамы?
Бавовнятко• 27 января в 23:21
Ответ дляУпругая попка
Раша «спасала»
Околовита• 27 января в 23:21
Я з Ірпеня, всі діти виїзжали з мамами
Не знаю таких дітей, щоб залишились без батьків
Упругая попка• 27 января в 23:22
Ответ дляБавовнятко
Раша «спасала»
как это технически произошло при наличии мамы?
Завтра не пью• 27 января в 23:23
Ответ дляОколовита
Я з Ірпеня, всі діти виїзжали з мамами
Це не значить, що таких дітей немає.
Organic• 27 января в 23:24
Мої знайомі всиновили брата та сестру ( 8 та 10 років здається). В них загинули батьки
З бісиками• 27 января в 23:24
Ответ дляУпругая попка
Наприклад. Дитина була з батьком, мама у відрядженні. Батька вбили, мати вже не могла потрапити до окупації, дитину вкрали москалі.
Organic• 27 января в 23:24
Ответ дляОколовита
Я з Ірпеня, всі діти виїзжали з мамами
Ірпінь і Маріуполь трохи різні речі
автор Сама собі лікар • 27 января в 23:25
Ответ дляУпругая попка
Коли був період активної евакуації з гарячих точок, то часто люди і не знали, куди їх везуть.
Мама у цей час була десь в іншій гарячій точці. Їх мали разом ’з´єднати’, але хлопця вивезли до Росії.
Околовита• 27 января в 23:25
Ответ дляЗавтра не пью
Це не значить, що таких дітей немає.
Є, але це не значить, що в них нема інших родичів
З бісиками• 27 января в 23:25
Ответ дляОколовита
І що, раша шукала по Україні їх родичів? Який рік війни, люди як з дубу впали.
Околовита• 27 января в 23:26
Ответ дляOrganic
Ірпінь і Маріуполь трохи різні речі
В тексті пишуть про Бучу і про Маріуполь
сказочное_Бали• 27 января в 23:26
Я знаю теж що таких дітей перевозили до Польщі, але де вони знаходяться в цілях безпеки розголошувати заборонено
Упругая попка• 27 января в 23:27
Ответ дляСама собі лікар
да, теоретически так могло быть. Но другое непонятно - мама что, вообще не ищет ребенка? А приемная семья вообще не реагирует на его слова, что у него осталась мама?
Околовита• 27 января в 23:28
Ответ дляЗ бісиками
Багато людей залишились жити в окупації
Особливо пенсійного віку, це їх бабусі
Куда ж без меня• 27 января в 23:28
Я у Швейцарії. Познайомилась з українкою, яка працює вихователькою в українському дитячому будинку. Діток без батьків вивезли на початку війни
З бісиками• 27 января в 23:29
Ответ дляОколовита
Багато людей залишились жити в окупації
Особливо пенсійного віку, це їх бабусі
Кого ж тоді всиновлюють орчихи? Не у всіх бабусі є, у мене нема ніяких бабусь.
Бавовнятко• 27 января в 23:30
Ответ дляУпругая попка
Не всегда мама могла находиться в тот момент там же, где ребенок. В жизни разные обстоятельства бывают. Кто-то гостил где-то, а у кого-то маму раненную или изнасилованную «спасти» вместе с ребенком не захотели, так бросили.

Сотни детей уже вернули, у которых родители в Украине, а их вывезли.
Кондуктор трамвая• 27 января в 23:31
Ответ дляOrganic
Ірпінь і Маріуполь трохи різні речі
То есть в Буче патєрь нет, да?
Да будет так• 27 января в 23:33
Немцы вагонами вывозили детей,отбирали,и ничего все жили как-то. Если так за все думать и переживать,крыша поедет.
Як ухурделю• 27 января в 23:34
Ответ дляУпругая попка
7 автобусов с детьми только в Евпаторию вывезли....в санатории для детей с ДЦП (я там работала в 94г.)и устроили фильтрационный детский лагерь, это только Каховка, Геническ...
Околовита• 27 января в 23:34
Ответ дляЗ бісиками
Ви мала дитина ?
З бісиками• 27 января в 23:36
Ответ дляОколовита
Ви мала дитина ?
Ну теоретично якщо окупація і зі мною щось станеться, в місті рідних нікого немає, щоб швидко забрали сина. До чого тут мала дитина?
Флюорография гуся• 27 января в 23:36
Ответ дляУпругая попка
Да очень просто, это же ребёнок. Думаю все возможно. Например в самом начале в Харьковской области были эвакуационные автобусы, Думаю не все знали куда их повезут, бежали куда нибудь. В сёлах особенно, тётя Маня едет, и мне нужно, а мама позже приедет.
З бісиками• 27 января в 23:38
Ответ дляФлюорография гуся
В табори віддавали матері, звідки діти не поверталися.
Околовита• 27 января в 23:38
Ответ дляЗ бісиками
До чого тоді все це теоритично? Просто поговорити ?
Мушля з Криму• 27 января в 23:38
У большинства детей из благополучных семей есть таки родственники.
Коллега моей сестры ждала ребенка 10 лет возле детской площадки, он был к друга и опаздывал. Прилетел Каб, её исполосовало, удалили руку полностью от плеча, множественные травмы. Месяц она лежала в больнице, ребенок жил у родственников, она воспитывала его одна, без мужа. Но и сейчас ей и ребенку нужна помощь родных.
Ещё по работе знала девушку, которая погибла с мужем и тремя детьми от прилета.
З бісиками• 27 января в 23:38
Ответ дляОколовита
До того, що Ви реально впали з дуба, міста окуповували за один день, якщо матір вбили, а дитина лишилася, ніхто по Україні родичів не шукав. Ви зі Львова?
Вже прочитала, що з Ірпеня, і таку фігню мелете.
Околовита• 27 января в 23:39
Ответ дляЗ бісиками
Я написала вже. Я з Ірпеня. В нас всі діти були Не покинуті. Все. Ваша теорія мені не цікава