МадамОхмури• 28 января в 02:11

Фільми про голодомор порекомендуйте

художні фільми не документальні. річниця. не можу заснути, тому-що
шахеди сцуко. йб-на русня!
Уравнобешенная• 28 января в 02:18
Гарет Джонс
ніколи такого не було• 28 января в 02:27
Голод 33
Оновлена версія• 28 января в 02:28
Серіал ’І будуть люди’
автор МадамОхмури • 28 января в 02:28
Ответ дляУравнобешенная
Гарет Джонс
Класика, в точку
Забрызжу ядом• 28 января в 02:34
Стала ослабевать ненависть, надо подогреть?
Роздратована шкіра• 28 января в 03:54
Тільки не Гіркі жнива, гіршого фільму в своєму житті я не бачила
Ну не можна на такі теми знімати настільки жахливі в усіх значеннях фільми
А ось і я• 28 января в 04:14
Ціна правди
автор МадамОхмури • 28 января в 04:49
Ответ дляА ось і я
Ціна правди
Ціна Правди, це як раз і є Гарет Джонс. Щойно передивилася.
Роки йдуть, а світ не змінюється, ще вчора сталін знищував голодом українців, сьогодні сталін2.0 її обстрілює та робить геноцид
Ламборджини• 28 января в 05:57
Ответ дляА ось і я
Ціна правди
Розпіарений , взагалі не цікавий фільм … вбитий час
Ламборджини• 28 января в 06:00
Ответ дляМадамОхмури
Ще не зняли дійсно такий фільм ,щоб взяв за душу , хоча тема важка … кому це потрібно , крім України , а наші ,, чини ,, виділяють гроші на всіляку туфту

Навіть про депортацію татар і то є фільм 10/10 , а про голодомор .. скоро забудуть
Кудлата хмаринка• 28 января в 09:26
Книга ’Жовтий князь’ вразила, вона невелика, але вважаю, що її має прочитати кожен. Зараз її включили у шкільну програму. І фільм ’Вінчання зі смертю’. Я його раніше кожного року передивлялась
Уходя дверю не хлопать• 28 января в 10:10
Художній фільм Ціна правди, 2019 про першого журналіста. що висвітлив тему голодомору в Україні