Козачка• 28 января 2025
Мама чоловіка, знижки, акції, секонди - як це витримати?
Дівчат, живемо зараз не супербагато, бо як багато кого війна похитнула, але всі потреби закриті - квартира, машина, хороші продукти беремо, святкуємо свята, у дитини є все. Нужди як такої нема в принципі, слава Богу. По потребам мам наших завжди готові допомогти.
І от мама чоловіка вдарилась в тему акцій, знижок, секондів, розпродажів і т д. Добре б щоб себе цим розважала та й годі. Але вона активно з цим інтегрується в наше життя. Кожного ранку дзвінки з інфо де що купити по знижкам.
Потім переписування чи купили.
Коли приїздить до дитини (живе окремо, завжди каже як скучає) - грається з ним 20 хвилин і йде: «піду гляну шо у вас за магазини тут в районі». Нема весь дент. Ввечері виявляється, що купила рибу в одном місці, хліб за 2 кілометри звідти, бо там дешевше, за цукром повернулась в перше місце, бо в другому дорожче виявилось. В 21 коли вже всі поїли принесла нам пакет товарів з уцінкою вполовину, бо сьогодні виходить термін і вона так вдало взяла. Прошльопала весь день, на натурний їде і плачеться, як мало з онуком побула. Привозить нам постійний хлам, якого ми не любимо. Всякі пластикові ємності, коробочки для зберігання які тут же розпадуться. Я люблю речі в дім по принципу взяти хороше один раз і воно служить. Я не люблю гори пластику одноразового. Але ввічливо кажеш не чує. Дитині привезла іграшку з секонда. Одяг туди ж. Нам на гостинець червону рибу в пластиковій банці де одні плавники і термін вийшов 3 дні як. Зате вигідно!
Говорили з нею м’яко, просили, пояснювали, що нам не потрібно, ми не будемо тратити півдня їхати за цукром по акції в інший район. Ми купимо де нам зручно, а час витратимо на заробіток і дитину. Не чує, це вже просто якась шиза.
Живе не на останні гроші, гарна пенсія, зарплата, ми завжди помогти раді. Це просто якась дурна розвага шитися по уцінкам і секондам. Можливо самотність так впливає, вона одна живе. Але якби це не торкалось так активно нас…
Як на неї вплинути, від цього дистанціюватись щоб не пересваритись
Потім переписування чи купили.
18 мнеУЖЕ• 28 января 2025
Ответ дляУсатая фея
Знакомо))
У нас для пансионеров проезд бесплатный и многие по старинке в 6 утра уже на базар едут.
Трамвай да, а маршрутка- платная. Ей из дому только на маршруте, а потом уже трамваи.
Советничаю тут• 28 января 2025
Ответ дляКозачка
В нас бувало і тижнева просрочка: мама купила і тримала в себе до приїзду до нас. Привезла. Шо Вам сказати(
Теж плавники в пластику чи то була вже чорна ікра у склі?
40каградусная• 28 января 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Мамі 58,пенсія,працює,самотність,акції і знижки.Якесь сочінєніє.
Вона раніше на пенсію пішла? Чому вона вже на пенсії?
Козачка
• 28 января 2025
Дівчат, читаю коменти і розумію, що мою думку якось викривлено багато хто зрозумів. Ніби я тут вся «на багатому» і їм виключно ікру з омарами і засуджую маму, яка шукає де дешевше. Тема не про це ж взагалі.
Тема саме про одержимість цим. Всі ми люди раціональні і коли в нас закупка, то по акції купити впрок або взяти те, що вигідніше, це ніби як базова історія дорослої лбдини, яка сама заробляє.
У мами це в іншій формі. Замість хорошого диспенсера для мила який прослужить не один рік, вона купить 5 пластикових - бо акції, дешеві розкладки, щоб будо побільше. Замість нормальної скатертини купить 10 клейонок. Дитині у якої є все набере піжам з секонда і м’яких іграшок там же. Велику торбу. Вишукуватиме це все днями, хламитиме хату непотребом. Онуку з чорним візком cybex привезе червоний чохол на ноги з секонда на візок bravo (бо дешево) і пофіг що в нас воно є
Пишу каліграфічно• 28 января 2025
Ответ для40каградусная
Я не автор.Але сама автор вже змінила покази.Виявилось,що це не пенсія,а щомісячні виплати через загибель чоловіка на підприємстві.
Советничаю тут• 28 января 2025
Ответ для40каградусная
Була ведучою балериною відомого театру
как тебе такое илон маск• 28 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Старики все такие, это иногда настолько страшно бесит, что уже на голову все складывать или куда, но всеровно в дом тащит.
Це стан душі.І, може. психічна хвороба. Моя мати та кілька знайомих мого віку і молодші (далеко не бідні) такі самі. Шара - наше все.
Та никада в жизни• 28 января 2025
Принимайте все, улыбайтесь и потом выбрасывайте. Не вижу проблемы. С внуком она сидит столько сколько хочет, ее жизнь.
Підмітайло• 28 января 2025
Чому не вірите автору? У моєї мами гарна пенсія, іноді підробляє. так от у неї манія постійно купувати продукти і розмовляти про їжу. Вона приїхала до мене в гості- ми живемо в районі,де купа магазинів. І от вона кожен день бігала в магазини і щось купувала,причому багато. Купить штук 8 бананів, потім починає-чого ви їх не їсте, вони корисні,там калій. Ну,я можу один з´їсти,а так їх не дуже люблю. Дитина майже не їсть їх. Пояснювала-хочеш бананів,купуй собі,пару штук. Завтра купиш ще,свіжі. Бо ті лежать,чорніють. Нє,знов притягне штук 8. Або поїхала до подруги на пару днів в пригород. Телефонує- Що купити,тут ярмарок? Кажу, у нас такий самий ярмарок,нічого купувати не треба, я все в Києві куплю. Нє, знову притягла сир кисломолочний -його їсти неможливо,він підроблений,з крохмалем . І якусь грудінку жирнючу- ми таке не їмо, саме цікаве,що вона теж таке не їсть. І одно розмови- а що будемо готувати,а що будемо обідати,а що вечеряти...якесь зациклення на їжі...
Ответ дляСоветничаю тут
Відколи це пенсії стали хорошими?
Є такі професії, не жаліються))
Советничаю тут• 28 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
А вас не дивує, чому олігархат веде торги про заводи, про землю, про відсоток у бізнесі?
Бо у кожного свій рівень витрат.
Ответ дляСоветничаю тут
Бо у кожного свій рівень витрат.
А до чого я до олігархату?
Та никада в жизни• 28 января 2025
Ответ дляПідмітайло
Ко мне когда мама едет, я панически чищу холодильник, она умудляется там найти просрочку и срочно использовать в какое-то блюдо чтоб я не выкинула, нечего добру пропадать. Ну в последнее время я и готовить ей у себя не даю, очень мягко, типа та я сама все сделаю. Стала очень неаккуратной.
Підмітайло• 28 января 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Ну от яка принципова різниця? Написала автор- пенсія,коротко. Ні,треба було писати- отримує допомогу по втраті годувальника,бо чоловік загинув на виробництві?
Советничаю тут• 28 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
А до чого я до олігархату?
Ви ні до чого.
Але про психічні хвороби, то не я діагностувала
Пишу каліграфічно• 28 января 2025
Ответ дляПідмітайло
Працездатні особи не мають право на пенсію по втраті годувальника.
Ответ дляСоветничаю тут
Ви ні до чого.
Я не люблю демагогію, так що вам не до мене. Я написала про свій особистий досвід. З олігархатом не знайома.
Мона Лиза• 28 января 2025
Ответ дляКозачка
Працює на півставки. Гарна пенсія. Продала дачу і гараж відклала. Ми допоможемо коли треба. До роботи несеться в Аврору. Після в Секонд. Потім новус бо там Товар з терміном підходящим викинуть. Всі вихідні десь вишукує щось
В реальності на непотріб викидає купу грошей, замість купити щось свіже і самій з´їсти, скільки ій одній потрібно. Співчуваю, спробуйте якось укласти угоду, що вона вам не купує те, що вона вважає за потрібне, бо в своїй сім´ї ви вирішуєте і плануєте всі закупи.
Козачка
• 28 января 2025
Ответ дляМона Лиза
Саме це і прикро. Дякую за розуміння
Підмітайло• 28 января 2025
Ответ дляТа никада в жизни
За просрочку така ж справа. Залиш,я з´їм. Мама,ну там ложка м´яса лишилась, воно вже тиждень стоїть(я не побачила лоток на верхній полиці)- Чого це? Я з´їм,воно хороше...
булоТАЙминуло• 28 января 2025
Ответ дляКозачка
Собі запросто. Про це і кажу. Але везти дитині Секонд, або уцінку з терміном придатності, або нам на стіл це нести - я про це. Ввічливих пояснень що нам не треба почуто не було
Это она еще до мусорок не добралась )
Вот если доберется, тушите свет ))))
Отправьте ее в санаторий, ей нужно минимум 21 день, этой всей чушью не заниматься и попустит
Вот если доберется, тушите свет ))))
Мона Лиза• 28 января 2025
Ответ дляКозачка
Саме це і прикро. Дякую за розуміння
Може дійсно спробувати її на щось переключити. У нас в парку є група жіночок, які займаються скандинавською ходьбою, корисно, знаходяться такі ж колєжанки, вони навіть десь їздять організовано, типу в Моршин чи ще куди. Можливо у вас таке щось є, що їй підійде.
Капитанша• 28 января 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Моя в 70 тоже шарится по всему району.Ищет на 5 копеек дешевле.Ездит на трамваях и рассказывает мне ,что можно с одного конца города в другой поехать,а шо такова?Когда я ей сказала,что она на проезд тратит больше,чем та скидка-то немного задумалась.
На який проїзд витрачає ваша мама-пенсіонер? Вона до сих пір не знає, що на громадському транспорті вона може їздити безкоштовно?
В цій темі що не коментар - то шедевр!
А вот недавно• 28 января 2025
Давно умер ее муж?
Это уже псих отклонение в начальной стадии, мое мнение
Она так заполняет пустоту внутреннюю этим всем хламом
Она нашла утешение тратя деньги, это проще, чем заняться чем-то действительно полезным
18 мнеУЖЕ• 28 января 2025
Ответ дляКапитанша
В цій темі що не коментар - то шедевр!
Она живет в пригороде и до города маршрутка ПЛАТНАЯ,а по району в городе ездит трамваями БЕСПЛАТНО!!! люди вообще без мышления,везде свои умные заключения вставят.Прямо эксперды диванные(
Капитанша• 28 января 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Где в вашем первом комментарии про маршрутку и пригород? Вы написали, что ваша мама катается на трамваях
Это точно, что люди вообще без мышления...
ПешитеБесАшипок• 28 января 2025
А я бы сказала вам так- радуйтесь что ваша мама жива и занята собой. У неё есть свободное время и ей хочется быть активной и полезной (хотя бы вам). Или лучше чтобы она сидела дома в депрессии и постоянными звонками вам от скуки? Человеку в таком возрасте нужно знать что он полезен. Может будет помогать какой-то старушке- соседке одинокой или инвалиду? И да, говорите что вам оно такое не надо (и отдавать другим людям, чтобы она знала)
Козачка
• 28 января 2025
Ответ дляА вот недавно
Давно умер ее муж?
Думаю Ви праві. Бо багато тратити ніби як вже не може, а по дрібницях ніби і бюджет цілий, і накупила всього спустила пар. Але ж це теж оманливо. Якщо ходити в той секонд щодня і гребти, за тиждень тисячі 3000 там лишається. В результаті у онука пакет речей, з якого він не поносить нічого. А можна було купити 1-2 нормальні речі, якщо хочеться зробити приємне. На цих акціях купа грошей витрачається на непотрібні продукти: купила ковбасу типу зельц, ми не їмо, вона не їсть - пропало і викинули. І так з купою їжі. А могла б без уцінок брати те, що їй дійсно смачно і в задоволення їсти. Прикро дуже
Мона Лиза• 28 января 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
Всі думають, якщо в траліку безкоштовно, то й кругом так. У мене батьки в передмісті Києва живуть, там тільки маршрутки по містечку, пішки не варіант, бо відстані нормальні і немає там безкоштовного проїзду для пенсіонерів, а до столиці то й взагалі нормальна сума.
Козачка
• 28 января 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Дзвінки нам це якраз разів 30 за день.
А тут в новусі акція, а тут в Аврорі.
Що ти робиш? З дитиною гуляєш? Їдь в ВЕЛМАРТ, там копчені крильця по акції. Не їсте? Та чого, поїсте, акція
А тут в новусі акція, а тут в Аврорі.