Тюрюнь_Тюнь• 28 января 2025

Яка у вас робота, посада, зарплата?

От не можу всидітись, постійно пробую щось нове....цікаво послухати чим займаєтесь, яка з/п, посада? Чи легко змінюєте роботу чи боїтеся втратити ту, яка є? Чи ризикувати і пробувати йти на вищу посаду чи залишатись на тій, яка є?
Сарафанное радио• 28 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Прочитала ваши комментарии, как ваш умственно отсталый муж вообще какие-то деньги может зарабатывать? Тем более на квартиру и на домработницу - 5000 за приход? )) Тролли совсем никакие стали.
Тролить людина, забула її профіль без аноніму на А наче
Аноним_Русалка• 28 января 2025
бухгалтер, Днепр. 65 тыс грн
Однозначная• 28 января 2025
Провідний економіст на комунальному підмприємстві., 20 тис на руки. Це основна ставка + суміщення.
Читаю про зарплати інших людей і не знаю, плакати мені чи все таки радіти.
Ліплю вареники• 28 января 2025
Керівник відділу маркетингу, 2000 дол + бонуси
Та легко!• 28 января 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Асистент фахівця з громадського здоров’я в гуманітарній організації, 34 тис грн
Що входить у ваші обовʼязки? І як знайшли вакансію?
Мейк-ап форева• 28 января 2025
Ответ дляБавовна
У меня тоже 35 000 была до сентября , а сейчас 16000((( я учитель две ставки, старший преподаватель, высшая категория, 15 лет стажа …..
Круто.
А где Вы работаете? В частной школе?
Я тоже учитель. 22 года стажа,высшая категория, классное руководство. Зарплата приблизительно 25 тысяч((
Моська-слон• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Мені 40, вже не хочу працювати
Домогосподарка, зарплату приносить чоловік
А якщо завтра не принесе?))) Чи знайде цікавішу, ніж домогосподарка? Втратить роботу? Що будете робити?
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляМоська-слон
Не втратить, працює сам не себе
Про цікавішу вже питали, то сказали, що нікому не потрібен такий 🤪дивний
Маю нерухомість і заощадження, куплю готель і буду керувати
Цікавішого я знайду скоріше, ніж він 😃
автор Тюрюнь_Тюнь • 28 января 2025
Ответ дляВредняжка
Компании со штатом около 700 человек.
Чим займається компанія?
автор Тюрюнь_Тюнь • 28 января 2025
Ответ дляВідірву та викину
Кадровий облік, військовий облік, підбір персоналу. 40 тис і 13-та ЗП кожного року. Один день на тиждень віддалено.
Оу, може Ви мені підкажете, хочу з головного бухгалтера перекваліфікуватись в кадровика. За що найперше мені взятись в плані законодавства? І військовий облік тепер знаю, що важко з цим....до речі, в якій сфері ваша організація і штат великий? Думаю чи осилю....
Моська-слон• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Не втратить, працює сам не себе
Цікавішого я знайду скоріше, ніж він 😃
Якщо нерухомість за кордоном - питань немає. Якщо в Україні - тут в один день можна залишитись бомжем, не дай Бог((

Я мала на увазі: ситуація: Ви самі, з дитиною, наприклад, без нерухомості - що Ви вмієте робити? Яка професія, навики? Виїхали за кордон вимушено, наприклад?
Відірву та викину• 28 января 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
З головного бухгалтера до кадровика - це для Вас велике пониження в посаді, в кар’єрі. Звичайно, що осилите.
Штат 200 осіб, але багато молоді і тому велика плинність кадрів. Сфера розваг, ресторани.
Королева Сарказма• 28 января 2025
Ответ дляТа легко!
Знайшла на сайті, працюємо в прикордонних громадах сумської області, їздимо на виїзди оцінюємо потреби, потім пишемо звіти, погоджуємо допомогу, замовляємо, відправляємо, знову звіти, моніторингові візити і так по кругу. Ще тренінги проводимо для медиків та соціальних працівників
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляМоська-слон

Не планую вимушено нікуди їхати, навиків в мене багато, точно виживу
По професії маркетолог, але надоїло і не хочу.
Дитина вже доросла, навчається за кордоном. Прям в один день всього не стане ? Це що ? Ядерка? Що прям всюди прилетить ?То тоді і мене не стане. Про нерухомість за кордоном плануємо-думаємо, катаюсь на екскурсії
автор Тюрюнь_Тюнь • 28 января 2025
Ответ дляПринцепесочка
Рекрутер, 25
Приватник чи держ?
Доктор Хаос• 28 января 2025
держслужба, головний спеціаліст 32000
автор Тюрюнь_Тюнь • 28 января 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
бухгалтер, 2000 доларів, але дуже багато головної болі. За 15 років роботи бухгалтером, так важко, як останні 2 роки, не було :( думаю міняти на щось інше, але важко, т.к. 47 років і вже особливо нікому не потрібен :(
В приватній структурі?
автор Тюрюнь_Тюнь • 28 января 2025
Ответ дляМолчавочка
Сейчас не работаю, учусь
Предыдущие профессии: экономист и HR.
Пока не знаю, кем стану, когда выросту.
Хочу с бухгалтера в hr но сомневаюсь)
Булькаю• 28 января 2025
Ответ дляСтильна штучка
ПенсіонерКИНЯ. 100€
А зп ж мабуть була 800€?
автор Тюрюнь_Тюнь • 28 января 2025
Ответ дляАноним_Русалка
бухгалтер, Днепр. 65 тыс грн
В какой сфере организация?
автор Тюрюнь_Тюнь • 28 января 2025
Ответ дляОднозначная
Не знаю, в мене так само
автор Тюрюнь_Тюнь • 28 января 2025
Ответ дляДоктор Хаос
держслужба, головний спеціаліст 32000
Ого, це яка у вас сфера?
Наизнанку• 28 января 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Це на позиції звичайного у вас до 60-ти не дотягує, у мене за головного 42000 і не вистачає, думаю шукати підробіток чи ’клянчити’.
Нет, не так - это грубо говоря три позиции, правда в одно и тоже время, но все же. Есть две полудохлые фирмы, в одной главбух, в другой директор + основная работа (она самая не пыльная и доходная, но идет в комплекте с теми двумя), в общем все сложно. Денег хочется больше, учитывая рост цен, не знаю, уже вторую неделю маюсь. Вроде и норм для моего уровня, но мне мало
Заздрість то погано• 28 января 2025
Ответ дляНаизнанку
У мене одна основна компанія, два дохляки і дві дрібних , але ціни кажуть, що мало.
Доктор Хаос• 28 января 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ого, це яка у вас сфера?
пенсійний фонд, чому ого? є набагато більші зп.
Аноним_Русалка• 28 января 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В какой сфере организация?
Та разные. Торговля, проектирование, аренда, услуги
Анонимушка• 28 января 2025
Ответ дляЯниЯ
в мене подібна посада, продаю безпосередньо рідко, просто контактую з клієнтами, а так обробка , аналіз товару, замовлення товару, але зп 16-18, правда я ще одну роботу собі повісила перед основною, зовсім іншу, фізичну. А що продаєте цікаво, може і мені брати директора за горло пора.
У мене сфера нині прибуткова, оборонний сектор( спорядження), але для цієї сфери це мала зп, поки підвищення не буду просити, бо працюю другий місяць, але через пів року десь побачимо. І людей бракує..
аромат Жука• 28 января 2025
Не працюю зараз, до війни працювала бухгалтером, зараз в Польщі, не можу придумати чим зайнятись, хочеться працювати, але мови толком не знаю, вчу, але без досвіду спілкування стоїть на місці
Принцепесочка• 28 января 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Приватник чи держ?
Приватник
Неваляшкина• 28 января 2025
it 2200