Тюрюнь_Тюнь• 28 января 2025

Яка у вас робота, посада, зарплата?

От не можу всидітись, постійно пробую щось нове....цікаво послухати чим займаєтесь, яка з/п, посада? Чи легко змінюєте роботу чи боїтеся втратити ту, яка є? Чи ризикувати і пробувати йти на вищу посаду чи залишатись на тій, яка є?
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
Через вікно втече, то закривайте кріпко вікна і двері, бо вислизне ненароком, і заблудиться в лісі, чи в нього радіомаячок підшкірно?
То не хоче людина тікати, хіба хтось його тримає. Він не любить пригод
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Мы взяли недавно юриста на з/п 30 000, практически без опыта. Сейчас обучаем.
Я писала тут объявление, кто хочет? Была полита грязью местными дамами, с супер работой и самомнением
Скорее всего чел тролль. Написал про зарплату юриста в 10 000 - и больше ни одного сообщения. Закинул , чтобы местные работодатели и домохозяйки с раздутым самомнением и неуемной фантазией самоутверждались.
Уходя дверю не хлопать• 28 января 2025
Ответ дляКоролева спама
Менеджер з продажів. Дуже нестабільна зп 22-40
Що продаєте якщо не секрет?
Я теж менеджер 28 ставка, а відсоток такий малий, та і нових клієнтів важко знаходити.
Це ще і слава богу що так.
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Мені 40, вже не хочу працювати
Домогосподарка, зарплату приносить чоловік
Прочитала ваши комментарии, как ваш умственно отсталый муж вообще какие-то деньги может зарабатывать? Тем более на квартиру и на домработницу - 5000 за приход? )) Тролли совсем никакие стали.
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну якось вміє. Мабуть, тому що щаслива людина, бережу його від стресів і від зміючок, які можуть обізвати розумово відсталим.
курасаны• 28 января 2025
Ответ дляКривая спроса
У меня просто подобный муж) IT, зп хорошая, но в жизни очень ранимый, переживает, губы кусает, места себе не находит, бурчит под нос, вечно в напряжении. Правда «качок», спортзал это святое, в лифтах ездить не боиться) но слабый морально, с тонкой душевной организацией, тоже добряк. И тоже думаю, да куда он уйдет, к «чужой тете» нужна она ему как собаке пятая нога) а вот за здоровье его переживаю…
Прям моего описали..
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
5000 то генералка з вікнами. Тому давайте не будемо, чоловік не знає скільки це коштує
То моя забота 🫡 і робота
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Я в вас не ошиблась. Продолжайте писать.
Женщинас• 28 января 2025
Ответ длякурасаны
Прям моего описали..
Тут таких називають розумово відсталими, бо не бігають по дівках
От кому що
Королева Сарказма• 28 января 2025
Асистент фахівця з громадського здоров’я в гуманітарній організації, 34 тис грн
ЭмчЭндЭм• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Так, але ще й ФОП чоловіка відкритий на мене, тому що він ухилянт
Якщо не тяжко зорієнтуйте в скільки обійшлося стартанути- створення, напрвнення сайту та реглама гуглі, приблизно. Я все хочу наважитися але боюся прогоріти
Пищалка• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
На 30 можна йти, щоб набратись досвіду
Але, 10 у юриста як 😂5 років провчитися ?? Це реальні люди пишуть?
Я прибиральниці за генералку за день 5 плачу
Я Вам скажу більше, працюючи адвокатом на повній самозабезпеченності, не випуская 2х телефонів з рук, постійно мотаючись по різним органам і судам без власного транспорту, працюючи по ночах іноді, або їдеш кудись, або пишеш, постійно в нервах і суперечка чужих, до війни до 2019 року, в середньому у мене виходило 1000 доларів в місяць, після сплати податків, адвокатських внесків, якщо взяти весь прибуток і розділити на 12 місяців. А зараз ринок ще більше перенасичений юристами став, конкуренція, тому зарплати невеликі зовсім, як в лікарів. Дуже сумно.
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
То моя забота 🫡 і робота
Займитесь саморазвитием, ваш суржик просто дичь, сочинения совсем не катят.
Патриоточка• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
И сами таким называете?)
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Наповнення сайту зараз вартує копійки, можна хоч і погодинно, наприклад вебфокс ( веб-студія )
100 гривень година
Сам сайт мені чоловік зробив безкоштовно
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Самі займається, чим хочете, я не питала вас, що мені робити 🤭
Попривикали вказувати чужим людям
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляПатриоточка
И сами таким называете?)
Ні, я називаю його мій Лев
Патриоточка• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Ні, я називаю його мій Лев
Мы уже увидели)
Тріль!• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Якщо чоловіка не стане. Є мій будинок батьків спадщина на Київщині оформлений на мене, є дві квартири в Києві, будинок чоловіка і заощадження. Думаю, виживу
тобто, просирати те, що нажили інші
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляПатриоточка
Мы уже увидели)
Так. «Розумово відсталий» і можливо є акустичний спектр то зовсім тотожні поняття. Зараз більшість людей потребують психолога чи навіть психіатра. Нічого, якось живуть, повчають як кому жити, закони пишуть
На_оба_рот• 28 января 2025
Ответ дляПтица секретарь
Дві роботи, на одній вже потолок 2200$, тому пішла навчатись новому на другій поки що 1200$ але я там ще менше року, через пів року повинно бути вже 2000$
А чим саме ви займатесь в ІТ?
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляТріль!
тобто, просирати те, що нажили інші
Які інші? Це власність моєї родини
Тріль!• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
Які інші? Це власність моєї родини
ваш особистий вклад у власність родини який?
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
От кому що
Так девкам они не нужны со своими ’особенностями’, вот и все
ОноВамнадо• 28 января 2025
Жена. 100-150 тысяч.
Цветочница• 28 января 2025
8-8,5 тис грн, це з доплатою за стаж більше 30 років. Ставка по 13 розряду тарифної сітки 7253 грязними. Навіть те невеличке підвищення ставок, що повинно було бути в липні 24 року, відмінили. Завідувачка бібліотекою. До війни було трохи більше, зараз надбавки майже не платять. Зарплатню бюджетникам більше трьох років не підіймали. Замість чотирьох людей працює двоє,без доплат.
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 января 2025
Ответ дляКривая спроса
Скорее - это он им как пятая нога - нашёл себе мамку, от неё никуда не денется, ибо не востребован, а та и рада.
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну ок, то до чого ваші пугалки і переживання
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 января 2025
Ответ дляЖенщинас
До того, что и ваши сочинения на скорую руку :))
Женщинас• 28 января 2025
Ответ дляТріль!
Зараз домашній побут, 19 років була найманим працівником
Мій особистий вклад -20 років щасливого подружнього життя, доросла вихована дитина
Мало? Ок
Нам хватає