Чебураха з перцем• 28 января 2025

Куда бесплатно устроить неходячего родственника с инвалидностью?

Сам он жить не может уже, а ухаживать за ним никто не будет
Вообще не факт• 28 января 2025
Ответ дляУжеВотДа
Я думаю, якщо його можливо прилаштовувати у будинок для літніх людей, але з матері тоді будуть утримувати аліменти. В такому випадку мобудь єдиний вихід покласти знову його у лікарню на лікування та відмовитись його забирати.
вона пенсіонерка, ніякі аліменти з неї утримувати не будуть
Вообще не факт• 28 января 2025
Ответ дляКрем для арбуза
автор, давайте мой муж будет его опекуном и выедет вместе с ним за границу. Вам такой вариант подойдет?
такий варіант державі не підходить
Силиконочка• 28 января 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Нет, туда некому идти, и мы не знаем, где он находиться
Так смысл вашей темы? Ну назовут вам пансионат, но в тот пансионат некому идти, да и вы не знаете, где родственник🤦🏻‍♀️
Силиконочка• 28 января 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
И как мы его в службу завезем? У нас автомобиля нету
А в пансионат как?
Крем для арбуза• 28 января 2025
Ответ дляВообще не факт
такий варіант державі не підходить
ну почему? )
Khmelnichanka• 28 января 2025
Ответ дляСиликоночка
А в пансионат как?
Ну, люди розраховують, що все зроблять соціальні служби. По ідеї, так і мало би бути, то якщо відкинути моральний бік справи.
Силиконочка• 28 января 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Разве что в какой-то стране розовых пони, но точно не в нашей
Аноним с кешбеком• 28 января 2025
Ответ дляСоседушка
Госпитализируете в больницу, а потом не забираете. Будет долго там тусоваться, а потом в какую-то богодельню определят. Главное не оставляйте ни свой адрес, ни телефон. И родственницей не называйтесь.
Идеальный вариант это госпитализация с улицы. Вынесли и вызвали скорую. Неходящего зимой заберут.
Это капец
Вообще не факт• 28 января 2025
Ответ дляКрем для арбуза
ну почему? )
тому... почитайте, хто згідно нових законів може бути опікуном або доглядальником... Ситуація в моїх двоюрідних: дочка вже 25 років живе в Канаді, тітка зараз злягла, сину її відмовили у відстрочці по догляду, бо є дочка. І нікого не колише, що та дочка вже 20 років не була в Україні.
Або ситуація мого племінника: після поранення у нього І група, практично лежачий. Його синові відстрочку по догляду дали лиш тому, що у його дружини оформлений догляд за меншою дитиною з інвалідністю. А як би вона мала його піднімати чи до ванни тягти - нашу державу і її вірних гицлів-тцкунів не цікавить
Юлия 0811• 28 января 2025
Не читала всі відповіді, але у нашій місцевості є державний будинок пристарілих і інвалідів. Вінничина. У ФБ регулярно фотозвіти звідти. То там і ремонти гарні, і жителі доглянуті, задоволені. Тепленько, чистенько, годують, мед.догляд. Думаю, що таких центрів по Україні вистачає, але чомусь асоціації, що там все убого і знущання. Знайомий маму свою з Альцгеймера туди оформив, то тільки пенсію вони отримували.
Крем для арбуза• 28 января 2025
Ответ дляВообще не факт
та я шучу конечно. Но вот в первом вашем варианте, да, я знаю, если есть еще трудоспособный ребенок, и не важно где он находится, то отсрочку не дают
Хотя в случае автора может и можно было бы с юристом проконсультироваться. Детей у этого инвалида нет, жены нет, мать сама инвалид на пенсии, родственников никак не заставить. То есть реально за ним досматривать некому
Khmelnichanka• 28 января 2025
Ответ дляВообще не факт
Тут є нюанс, що якщо мати - пенсіонерка і має погане здоров´я, то її офіційно не змусять бути опікуном. І вийде, що він одинокий. Інша справа, що люди робитимуть з ним після перетину кордону. Викинуть під паркан?... Бо навряд чи сторонні займуться відповідними оформленнями і т.д.
Летюча помилка• 28 января 2025
Тільки мати може звернутись до соц.служби з проханням помістити сина до закладу, тому як він самостійно не може себе обслуговувати, а вона, в силу віку і іншого не взмозі утримувати і обслуговувати його
Крем для арбуза• 28 января 2025
Ответ дляKhmelnichanka
если выбирать чтобы выкинули под забором в Украине или в Германии, то лучше выбрать в Германии, там не оставят просто так под забором
Вообще не факт• 28 января 2025
Ответ дляKhmelnichanka
та ніхто постороннього, що підлягає мобілізації, не призначить. Скоріше в якийсь заклад запхнуть. Тому нікуди він не поїде... Але тема тяжка... якщо реально вдуматись, то і страшна своєю безвихіддю для таких немічних... не приведи Господи до такого стану дожити
Вообще не факт• 28 января 2025
Ответ дляЛетюча помилка
не тільки мати, може і він сам, він судом не визнаний недієздатним. Може звернутись представник органу місцевого самоврядування
Единорог помог• 28 января 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
С матерью. Но матери 64 года, к себе взять его не может, там одна комната
Получается, человек не нужен даже родной матери?
В этой ситуации выход — это вывезти его за границу в страну типа Германии, где хорошо развита социальная система.
Khmelnichanka• 28 января 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Ну,это если в Германию. Тогда согласна.
Khmelnichanka• 28 января 2025
Ответ дляВообще не факт
Знаєте, в мене син вже дорослий і не зовсім дієздатний. То я з жахом думаю про те, що в майбутньому стоятиму перед таким же вибором. Ми поки що не в Україні, але пізніше, після повернення - буде безвихідь, так...
Техпаспорт на медузу• 28 января 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
И что ?
Единорог помог• 28 января 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Маєте якісь думки на рахунок того, щоб зачепитися у Німеччині? Вам в Україні буде дійсно дуже важко.
Khmelnichanka• 28 января 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Думки є. Шансів нема ((((
Единорог помог• 28 января 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Думки є. Шансів нема ((((
Жаль 😔
Khmelnichanka• 28 января 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Жаль 😔
Так. Дякую. Та якось воно буде.
Вообще не факт• 28 января 2025
Ответ дляKhmelnichanka
розумію і співчуваю... тому робіть все, щоб не повертатись
Хропочка з гривкою• 28 января 2025
Ответ дляАнтиТроль
Вы сказали однуха ей досталась от второго мужа, значит он был ему отчимом
А якщо це було після повноліття? Який тоді відчим?
Техпаспорт на медузу• 28 января 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Не издевался, но мне он тоже не нужен дома, у меня своя семья. Мать категорически отказалась, квартира ей досталась от покойного второго мужа и чисто ее
А рожала ребенка в лисьей норе с первым мужем ?
Khmelnichanka• 28 января 2025
Ответ дляВообще не факт
В тому- то і справа, що конкретно в нашому випадку в нас не вийде ’ не повернутись’. Більше того- син через місяць може стати нелегалом, бо йому не продовжать закордонний паспорт. Але не буду перетягувати ковдру на себе, бо тема не про нас. Просто мені дуже шкода, що немічні люди нікому не потрібні ((((
Вообще не факт• 28 января 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
та навіть і неповнолітній, якщо не вітчим не всиновив... а скоріш за все, так і є. А навіть якщо і всиновив, то не факт, що це дає право на квартиру
Вообще не факт• 28 января 2025
Ответ дляKhmelnichanka
хай отримує ’білий’ паспорт, це морока, але це шанс, тим більше, якщо у сина є інвалідність