Я така бойова• Изменено 28 января в 13:49
Довідка із ЦНАПу про зареєстрованих осіб
Може є тут співробітники ЦНАПу? Я так розумію, що це довідка, яка раніше називалась «про склад сімʼї»? Мені потрібно взяти 2 довідки про зареєстрованих осіб: в одній квартирі я зареєстрована, в іншій я являюсь одноосібним власником. По другій квартирі ЦНАП відмовив надавати довідку, оскільки я там не прописана. Але там ніхто не зареєстрований. То невже я, як власник, не можу запросити таку довідку? Мені сказали, що запит робити тільки та людина, яка зареєстрована у приміщенні, інші не мають права. Якось дивно, що у власника в такому разі теж прав нема.
По іншій квартирі, де моя реєстрація, мені видали довідку без прізвищ, тільки списком зареєстровані, їх дати народження та з якого часу прописані. Це так і має бути, що не видно хто саме? Щось взагалі суті довідок не зрозумію.
Аноним_1859• 28 января в 13:52
Что-то странное, я пару лет назад делала получала подобную с договором на жилье, все выдали
Я така бойова
• 28 января в 13:54
Ответ дляАноним_1859
Так тому і питаю. Довідка виглядає мега дивно. Мамі, до речі, у Сумській обл, видали нормальну довідку, а мені якусь абракадабру, а по іншій квартирі взагалі відмовили (Київ)
Аноним_1859• 28 января в 13:55
Ответ дляЯ така бойова
Не знаю, странно как-то.
З бісиками• 28 января в 13:58
Ответ дляЯ така бойова
Вам видали письмову відмову на запит?
Якщо Ви звертаєтесь до ЦНАПУ із заявою, то вони повинні або надати витяг (довідку) або обгрунтовану відмову.
Я така бойова
• 28 января в 13:58
Ответ дляЗ бісиками
Вам видали письмову відмову на запит?
Ні, усну.
Пишу вірші, дорого• 28 января в 13:59
В первой должны быть фамилии,код и даты рождения.По второй не подскажу,я брала только тогда,когда прописалась.А как они дадут,если никто не прописан.Может какой-то другой документ
Укр_жіночка• 28 января в 14:00
Ответ дляПишу вірші, дорого
так і дадуть. на вимогу власника. що ніхто не зареєстрований.
Я така бойова
• 28 января в 14:01
Ответ дляПишу вірші, дорого
Пусту повинні видати, якщо нікого немає. І що з першою робити, теж неясно
З бісиками• 28 января в 14:03
Ответ дляЯ така бойова
Ні, усну.
Усно вам можуть анекдот розказати :), а всі інші комунікації рекомендую тількі письмово.
Формуйте заяву та чекайте відповідь з відмовою. З відповіді вже дізнаєтесь якими законами вони керувалися.
Я така бойова
• 28 января в 14:03
Ответ дляУкр_жіночка
то вимагайте письмову
То я і написала тут, може хто в ЦНАПі працює, на що вони посилаються, коли у довідці відмовляють. Бо, якщо є якась постанова, мені від письмової відмови через 10 днів ні холодно, ні жарко.
Укр_жіночка• 28 января в 14:03
Ответ дляЗ бісиками
у відповідь буде довідка
Укр_жіночка• 28 января в 14:06
Ответ дляЯ така бойова
у вашому конкретному випадку немає ніяких законних підстав для відмови.
Я така бойова
• 28 января в 14:08
Ответ дляУкр_жіночка
Ну це вже як останній варіант. Вони заяву 10 дн розглядати будуть. Спробую сьогодні через інший ЦНАП отримати. Взагалі таке за запитом відразу за хвилину видається
Укр_жіночка• 28 января в 14:09
Ответ дляЯ така бойова
я думаю, як тільки ви вимагатимите письмову відмову, то довідка відразу сформується. ну може ще розкажуть вам, що ви не так зрозуміли
Пишу вірші, дорого• 28 января в 15:00
Ответ дляУкр_жіночка
Значит,документы нужно было все приносить
Я така бойова
• 28 января в 15:37
Ответ дляПишу вірші, дорого
Договір куплі-продажу на квартиру, паспорт і код. Вони відмовили не тому, що чогось могло не вистачати, а саме тому, що я там не зареєстрована. У мене не було часу розбиратися, бо я розраховувала туди-назад, а виявилася якась дурня
Юрист недвижимость и наследство• 10 февраля в 20:00
Вітаю. Щоб були повні данні Вам треба не в ЦНАП, а у відділ реєстрації місця проживання у вашому районі. Можна подати документи власнику на довідку або на підставі запиту нотаріуса.