НЛОша• 28 января 2025
Посилка для військового
Дівчата,у кого хлопці на передовій (не офіційні чоловіки), ви як часто надсилаєте посилки своїм коханим:їжу,щось саме необхідне і т.д? я своєму пару раз відправляла,він не хотів,типу не трать на мене гроші і т.д . Як ви вважаєте,чи правильна його позиція і чому він так говорить?
НЛОша
• 28 января 2025
Ответ дляМольфарочка
Тут ще питання, скільки ви вже з хлопцем разом?
7 міс
НЛОша
• 28 января 2025
Ответ дляМрії у вирії
Останній раз відправляла в лікарню посилку.
П´ять разів перепитувала- що ще треба, а може те, може це..
А потім вже написав, що кормлять хреновенько..ну блін
Тепер сама буду вирішувати
він із тих:все є, а потім вияляється,що немає
Галябалована• 28 января 2025
Йому точно приємно, а ви відправляйте і не слухайте оце ’ не треба’, видно не зручно тому так і каже
НЛОша
• 28 января 2025
Ответ дляГалябалована
можливо,тому що він не може мені дати щось взамін?
Білка в колесі• 28 января 2025
Ответ дляНЛОша
щоб я не витрачала гроші) і у них все є,як він говорить
ну ви питаєте - чому він так говорить?
то це ж тільки він знає, чому.
НЛОша
• 28 января 2025
Ответ дляБілка в колесі
ну ви питаєте - чому він так говорить?
то це ж тільки він знає, чому.
Щоб не витрачала на нього,та і все. І що у них все є
Мольфарочка• 28 января 2025
Ответ дляНЛОша
7 міс
Не витрачайте на нього ресурси. Будете дружиною - будете відправляти коробки.
Він сам розуміє несерйозність таких стосунків і майже прямо вам каже, щоб не спішили поперед батька з цим побутом і домашніми пиріжками. У нього зараз таких подружок може ще десяток бути.
7 місяців стосунків у мирному житті і 7 місяців у нинішніх умовах - це дві великі різниці.
НЛОша
• 28 января 2025
Ответ дляМольфарочка
Це не тільки для нього,а я для інших хлопців,як би допомога військовим. Сама нічого такого не готую,все купляю, за 7 міс відправила декілька раз. А на рахунок деятка подружок,все може бути, звісно він говорить що спілкується тільки зі мною,але хто його там знає і ніяк не перевіриш. Хоча і у цивільному житті,скільки таких випадків,що мають по декілька дівчат, якщо чоловік кобель,він буде ним ,де завгодно
Ліньки гуглить• 28 января 2025
моему никогда ничего не нужно, но каждый раз радуется, как ребенок
Ms. Android• 28 января 2025
Ответ дляНЛОша
Мій каже точно те саме.
Офіційний чоловік.
Минулу посилку відправляла перед НР.
Наступну буду -перед 14 лютого
Офіційний чоловік.
Минулу посилку відправляла перед НР.
Наступну буду -перед 14 лютого
Соня-сонятко• 29 января 2025
Ответ дляНЛОша
я коли запитую,що конкретно потрібно,щоб що не потрібне не відправляти, а т е що дійсно потрібно відправити,він все:не витрачай кошти.От і відправляла на свій розсуд
Скажіть йому, що вам важливо проявляти турботу.
Відправляйте те, що не купити, що довго зберігається, і завжди приємно заточити.
Мед+горіхи+сухофрукти
Джерки сушіть
Все інше вони і правда самі купують.
Але ви правильно робите, що висилаєте.
Мед+горіхи+сухофрукти
Джерки сушіть
Все інше вони і правда самі купують.
Але ви правильно робите, що висилаєте.