Лепешечка• 28 января в 16:46
Бюджетники, Київ, у вас теж в цьому місяці зменшили премію?
Бюджетна установа, підпорядковуємось Мінсоцполітики. Ще мінус - збільшений військовий збір - зарплата взагалі сльози ☹️
Лепешечка
• 28 января в 16:47
Ответ дляНіка Найз
Бездельникам на бюджете надо вообще зарплаты отменить!
Та прям багіня• 28 января в 16:49
В бюддетній сфері можна собі дозволити працювати при багатому чоловіку. Все інші я не знаю як виживають (((
Поміркована думка• 28 января в 16:50
Ответ дляНіка Найз
Вы работаете вообще?
Лепешечка
• 28 января в 16:51
Ответ дляТа прям багіня
Обіцяли одне, а по факту - третій місяць лише ’завтра-ками’ годують в сенсі зп і премій.
Мабуть, мій експеримент з бюджетною установою добігає кінця...
Дело было давно• 28 января в 16:51
які сльози? пфу 32000 на руки, спеціаліст. в цьому місяці кажуть зріжуть премію
А Я Самая Самая• 28 января в 16:51
ну значит такая у нас Мінсоцполітика...скоро вообще без зп и пенсий будем с такой политикой
Дело было давно• 28 января в 16:52
Ответ дляА Я Самая Самая
в мінсоці від 45 зп.
А Я Самая Самая• 28 января в 16:52
Ответ дляДело было давно
в мінсоці від 45 зп.
ну тогда можно и без премий пока протянуть
Лепешечка
• 28 января в 16:53
Ответ дляДело было давно
17 тис((
Дело было давно• 28 января в 16:54
Ответ дляНіка Найз
Идите в армию! Будете минимум 30 тыс иметь!
вообще-то оклады от 24 000. плюс надбавки и премии. зачем в армию?
Лепешечка
• 28 января в 16:55
Ответ дляА Я Самая Самая
Ви точно в цю тему пишете, бо в моєму пості і близько не написано, що я працюю в Міністерстві.
Поміркована думка• 28 января в 16:56
Ответ дляДело было давно
Не везде такие оклады
А Я Самая Самая• 28 января в 16:56
Ответ дляЛепешечка
Бюджетна установа, підпорядковуємось Мінсоцполітики....вы точно с высшим?
Помидорина• 28 января в 16:56
Ответ дляЛепешечка
Краще розкажіть, як ви туди потрапили? Через знайомих?
Дело было давно• 28 января в 16:57
Ответ дляПоміркована думка
Не везде такие оклады
ну только канцелярия меньше.
Лепешечка
• 28 января в 16:57
Ответ дляА Я Самая Самая
Слово ’підпорядковуємось’ вам ні про що не говорить? Управління соцзахисту населення, Пенсійний фонд, тощо - вам ні про що не говорить? Те, що я НЕ писала ’працюю в Мінсоцполітики - вам ні про що не говорить?
Відірву та викину• 28 января в 16:57
Ответ дляА Я Самая Самая
Підпорядковуватись і працювати в Міністерстві, це дві великі різниці. У вас, точно вища освіта?
Лепешечка
• 28 января в 16:58
Ответ дляПомидорина
Ні, робота.юа
Поміркована думка• 28 января в 16:58
Ответ дляДело было давно
ну только канцелярия меньше.
Я работаю на руководящей должности ,чистыми 17 тыс.Не канцелярия
Лепешечка
• 28 января в 16:58
Ответ дляВідірву та викину
Дякую!
Помидорина• 28 января в 16:59
Ответ дляНіка Найз
Нормальная женщина с образованием и желаением заработать в эту клоаку не пойдет!
Может женщины и есть источником этой клоаки? Сходите поработайте в образованный коллектив педагогов