Червона рута• 28 января 2025

Скоро почнеться те, чого всі так довго чекали!!! Важлива новина!!!

У Києві почнуть проєктувати нову гілку метро: вона проходитиме через Подільський мостовий перехід

У 2025 році в Києві можуть розпочатися роботи з підготовки до будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метро - департамент транспортної інфраструктури КМДА
Ніка Найз• 28 января 2025
Гордон в ефири!
А я з косою• 28 января 2025
Я подумала, что Борисполь запускают.
Вероятненько• 28 января 2025
А что там с метро на Виноградарь?
ХтоЯкщоНеЯ• 28 января 2025
Ответ дляВероятненько
А что там с метро на Виноградарь?
После Троещины
Фима Собак• 28 января 2025
Ключове слово МОЖУТЬ
автор Червона рута • 28 января 2025
Ответ дляВероятненько
А что там с метро на Виноградарь?
Теж скоро буде. Вже розпочато будівництво! Довіряємо лише офіційним та перевіреним джерелам інформації! Бо ми свідома нація!!!
Тепличная• 28 января 2025
Ответ дляА я з косою
Я подумала, что Борисполь запускают.
Я теж) бо море сниться вже кожен день
Фантазерша• 28 января 2025
Ответ дляЧервона рута
Супер новина! Нам метро зараз потрібно більше за усе!
мадам Везувий• 28 января 2025
Зарано!Ми ще гілкою на Виноградар не наїздилися..
ХтоЯкщоНеЯ• 28 января 2025
Ответ дляФима Собак
Ключове слово МОЖУТЬ
Примерно как-может ли такое быть, что мы не одни во Вселенной и существует другая форма жизни? Может!
Фантазерша• 28 января 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Гірше було б якби не могли.
Запасная спина• 28 января 2025
А на Лыбедской снова кадры протекания воды , за то ТЦ достроили
ХтоЯкщоНеЯ• 28 января 2025
Ответ дляЧервона рута
Скоро это примерно когда? Бо человек живет в среднем лет 75
Фима Собак• 28 января 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Спитайте жителів Троєщини
Пез Году Неделя• 28 января 2025
Ответ дляЧервона рута
І де саме розпочато будівництво, в якому районі Києва?
ХтоЯкщоНеЯ• 28 января 2025
Ответ дляФима Собак
Спитайте жителів Троєщини
В каком поколении?
ВсеПроВсехЗнаю• 28 января 2025
Класс, еще лет 100 и будет какой-то результат
Рассказница• 28 января 2025
Ответ дляВероятненько
А что там с метро на Виноградарь?
Ще не все вкрали.
Фима Собак• 28 января 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
В каком поколении?
Затрудняюсь ответить
ХтоЯкщоНеЯ• 28 января 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Бумажный микрорайон
автор Червона рута • 28 января 2025
Ответ дляПез Году Неделя
У столиці тривають активні роботи з будівництва метро на Виноградар. На будівельних майданчиках одночасно виконують різні види робіт, які є важливими для реалізації цього масштабного проєкту. Про це інформують у КП «Київський метрополітен».

На майданчику, поблизу станції метро «Сирець», продовжується будівництво демонтажної шахти, яка в майбутньому слугуватиме для вилучення тунелепрохідного щита.
На іншій ділянці, де вже частково зведені дворівневі тунелі, виконуються роботи з улаштування гідроізоляції та армування, з бетонування стін тунелю. Крім того, триває розробка ґрунту, монтаж розстрільних поясів для подальшого спорудження дворівневих тунелів.
Ще на одному майданчику виконуються роботи з розробки ґрунту. Там також активно облаштовують джетпалі (бурові установки) для створення стабільної основи під час подальшого будівництва.
Будівництво на майданчиках ведеться цілодобово у злагодженій співпраці всіх міських служб, зокрема в частині винесення інженерних мереж, та підрядної організації.https://kyivcity.gov.ua/news/budivnitstvo_metro_na...
ОдинРазНадетое• 28 января 2025
Запахло баблом, которое срочно нужно освоить. Хорошо, хоть не космодром строить собрались.
Весела бджілка• 28 января 2025
И в чем новость? Вы спали все эти годы? Эта ветка метро уже лет 20 «может начинаться строиться». Ваша новость не новость
ХтоЯкщоНеЯ• 28 января 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Тссссс не давайте идей!
Крошечка-хаврошечка• 28 января 2025
У меня у родителей до сих пор есть брошюрка план развития метрополитена 198х года и там была эта ветка запланирована. Прошло 40 лет.
lilu1990• 28 января 2025
Шо вони там теляться? Я за три роки поки не була у Варшаві, там декілька нових віток відкрили. Люди вже їздять
автор Червона рута • 28 января 2025
Так їдьте у Варшаву і не повертайтеся
Добротная• 28 января 2025
Ответ дляЧервона рута

с 1985 года слышу о метро на Венике
фан L.O.S.T.• 28 января 2025
Мене більше цікавить, що там з аеропортами. Вже третій рік обіцяють
Добротная• 28 января 2025
Ответ дляЧервона рута
Так їдьте у Варшаву і не повертайтеся
так тут что вы принесли ? очередной распил