Червона рута• 28 января 2025

Скоро почнеться те, чого всі так довго чекали!!! Важлива новина!!!

У Києві почнуть проєктувати нову гілку метро: вона проходитиме через Подільський мостовий перехід

У 2025 році в Києві можуть розпочатися роботи з підготовки до будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метро - департамент транспортної інфраструктури КМДА
Добротная• 28 января 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Мене більше цікавить, що там з аеропортами. Вже третій рік обіцяють
И с войной ..2-3 тижня
Перекус беру завжди• 28 января 2025
Каждый мэр обещает обещать метро на Троещину
тогдалия• 28 января 2025
Ответ дляЧервона рута
Теж скоро буде. Вже розпочато будівництво! Довіряємо лише офіційним та перевіреним джерелам інформації! Бо ми свідома нація!!!
А что,выборы скоро?Как выборы,так вспоминают Троещину и метро.
Шукаю трусики• 28 января 2025
Начало такое громкое, я думала, что-то новое. Читали вчера, уже обсудили даже.
Prervana• 28 января 2025
Как старый медиаработник нюхом чую два события. Весну и выборы.
тогдалия• 28 января 2025
Ответ дляФима Собак
Спитайте жителів Троєщини
Я уже на пенсию иду,а метро так не дождалась.
Локшина на вухах• 28 января 2025
Можуть розпочатися, а можуть і не розпочатися…
Фима Собак• 28 января 2025
Клікбейтний заголовок робить свою справу)) он скільки людей читає
Вероятненько• 28 января 2025
Ответ дляФантазерша
Супер новина! Нам метро зараз потрібно більше за усе!
До чого ваш сарказм? Транспорт - це критична iнфраструктура, а не сфера розваг .
Фантазерша• 28 января 2025
Ответ дляВероятненько
Звичайно! Я ж кажу, нам саме головне - метро! А те що можновладці можуть, це взагалі чудово! Перед усім світом не соромно.
тогдалия• 28 января 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Вы камикадзе?
вре_Динка• 28 января 2025
Ответ дляА я з косою
Я подумала, что Борисполь запускают.
аби не жуляни
Вероятненько• 28 января 2025
Ответ дляЧервона рута
Так розпочато вже давно, ще у 2021, коли ж добудують?
Фантазерша• 28 января 2025
Ответ длятогдалия
безпрограшний варіант! А, ще Вітальку кошмарити можна.
тогдалия• 28 января 2025
Ответ дляФантазерша
Да,есть такая примета,если вспоминают про метро на Троещину- значит скоро выборы!
Фантазерша• 28 января 2025
Ответ длятогдалия
Чекаємо.
Фантазерша• 28 января 2025
Ответ длявре_Динка
аби не жуляни
Поруч живете?
вре_Динка• 28 января 2025
Ответ дляФантазерша
Поруч живете?
угу
хоча я готова переїхати, аби війна скінчилась
Херсон це Україна• 28 января 2025
Ответ длямадам Везувий
Зарано!Ми ще гілкою на Виноградар не наїздилися..
катайтесь на Теремки))
Анонимарик• 28 января 2025
Почнуть проектувати. То може через років 30 почнуть будувати. А закінчать ще через 20.
фан L.O.S.T.• 28 января 2025
Ответ длятогдалия
Вы камикадзе?
Ви давно ночували на Київщині? В нас тут всі камікадзе. Засипаєш з дахом - просипаєшся без. Десь щось горить у сусідів. Всі міжкімнатні двері вже без скла. Про вікна мовчу. А як летіла моя гортензія, швидше за літак
ТайТаке• 28 января 2025
Саме час . Ага.
Оле Лукойе• 28 января 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
А меня метро Поскот- Таирова ( Одесса)
Баба_Воля• 28 января 2025
Ответ дляЧервона рута
У столиці тривають активні роботи з будівництва метро на Виноградар. На будівельних майданчиках одночасно виконують різні види робіт, які є важливими для реалізації цього масштабного проєкту. Про це інформують у КП «Київський метрополітен».

На майданчику, поблизу станції метро «Сирець», продовжується будівництво демонтажної шахти, яка в майбутньому слугуватиме для вилучення тунелепрохідного щита.
На іншій ділянці, де вже частково зведені дворівневі тунелі, виконуються роботи з улаштування гідроізоляції та армування, з бетонування стін тунелю. Крім того, триває розробка ґрунту, монтаж розстрільних поясів для подальшого спорудження дворівневих тунелів.
Ще на одному майданчику виконуються роботи з розробки ґрунту. Там також активно облаштовують джетпалі (бурові установки) для створення стабільної основи під час подальшого будівництва.
Будівництво на майданчиках ведеться цілодобово у злагодженій співпраці всіх міських служб, зокрема в частині винесення інженерних мереж, та підрядної організації.https://kyivcity.gov.ua/news/budivnitstvo_metro_na...
Я надеюсь его или заблокируют или заплатят компенсации жителям дома под которым эти утырки додумались рыть котлован. Мне плевать на метро на Виноградарь, мне не плевать на жилье которое может просто исчезнуть и ничего не добьёшься.
Баба_Воля• 28 января 2025
Ответ дляЧервона рута
Так їдьте у Варшаву і не повертайтеся
Вас забыли спросить куда ехать.
Лама_мама• 28 января 2025
Я думав що найвеличнейвшивий записав відосік і сказав що ’Я устал, я ухожу..’
Фантазерша• 28 января 2025
Ответ длятогдалия
Це чого я такий злий був? Бо в мене метро на Трою не було! тепер все зміниться і як заживем!
samtaymss• 28 января 2025
Я подумала,что Альошка с Лондона защищать страну и свои империи приехал
samtaymss• 28 января 2025
Ответ дляРассказница
Ще не все вкрали.
Шоколад украл все да еще и оружие спродал.
samtaymss• 28 января 2025
Ответ дляДобротная
И с войной ..2-3 тижня
И с АТО за 3 недельки...