Люблю пиво• 29 января 2025
Дівчата, запросили на весілля. Допоможіть знайти сукню.
Весілля буде в червні.
Я колобок, 168 зріст, 78 віга. Фігура яблуко. 43 роки.
Я маю проблеми з суглобами, не ношу підборів, тобто потрібно плаття, яке можна одягти з кедами чи балетками на низькому підборі.
Люблю пиво
• 29 января 2025
Ответ дляХвостПистолетом
До червня ще 10 кг можна скинути як мінімум
Я вже скинула з 90 до 78.
В мене ранній клімакс та гіпотеріоз, вага дуже повільно вниз йде.
Куплю орехи• 29 января 2025
Крім вас, ніхто не знайде. Треба ходити і міряти. Зараз суконь мало. Навесні буде більше. В мене хороша фігура і то...в інеті мало що купую. Ви в Києві.?
Меряю линейкой• 29 января 2025
До червня вони можуть 100 розбігтися.
І навіщо вам те плаття?
ХвостПистолетом• 29 января 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Я вже скинула з 90 до 78.
Не важно , якщо дотримуватися свого дефіциту калорій , то буде йти вниз , по 2,5 кг в місяць втрачати то не є так багато
Люблю пиво
• 29 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Ні, в мене невелике місто.
В магазинах тільки на худих, а на ринку балахони пенсіонерські. На роботу ноши брюки/джинси/футболки/блузки/туніки. На весілля хочу сукню.
Куплю орехи• 29 января 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Ні, в мене невелике місто.
Тоді важче. Зверніть увагу на тм BeArt ( Україна) , але давно не купувала, не знаю що шиють. . Ну і сайт Дресса. Там повно суконь.
Скромняшка• 29 января 2025
Ответ дляХвостПистолетом
а зачем?
не все следуют моде диет
Скромняшка• 29 января 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Я вже скинула з 90 до 78.
як давно скинули?
тим бідльш я б зараз не купувала,до червня можна назад легко набрати
Криниця щастя• 29 января 2025
Нормальный вес, зачем вам эта свадьба, еще и платье покупать? Наверное и подарок тоже. Ради раз покушать в рестике? Даже танцевать не получится, я б не пошла.
Криниця щастя• 29 января 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Ні, в мене невелике місто.
То йдіть у брюках+блузці
Лунтик-паунтик• 29 января 2025
Ответ дляКриниця щастя
Да вообще ничего не нужно в жизни , только дом работа , да?
Криниця щастя• 29 января 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну чужие свадьбы точно не нужны чтоб ради них покупать платье на один выход.
Лунтик-паунтик• 29 января 2025
Ответ дляКриниця щастя
Так можно купить платье универсальное чтобы не только на свадьбу можно было одеть
Криниця щастя• 29 января 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну или так. У меня вон свадебное так и лежит много лет, и выкинуть жалко, и не наденешь больше.
Люблю пиво
• 29 января 2025
Ответ дляКуплю орехи
Дякую
Злюка-закусюка• 29 января 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Який фасон бажаєте?
Балахон, олівець, міді...
Она в этом платье как колобок будет без каблуков
Люблю пиво
• 29 января 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Який фасон бажаєте?
Балахон, олівець, міді...
Мені потрібна приталена модель з широкою спідницею, типу восьмиклінка або сонцекльош, не знаю як вірно називається.
В балахонах, я не просто колобок, я слоненятко. Довжина нажче коліна, але не в пол.
Люблю пиво
• 29 января 2025
Ответ дляСкромняшка
як давно скинули?
Протягом року, мені тоді ставили переддіабет, я на дієті без цукру та булок. Але після 78 вага зупинилась, зараз я вже рік тримаю саме цю вагу.
Люблю пиво
• 29 января 2025
Ответ дляИщу-брожу
Якщо пошити у гарної швеї сукню?
Так а де ж взяти ту гарну швею... Ніхто зі знайомих не шиє собі речі, всі купують.
Люблю пиво
• 29 января 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
На свадьбу кеды круто в селе свадьба?
А в кедах тільки в селах ходять?
Я пояснила, чому не ношу підбори. Почитати старпост релігія не дозволяє?
Люблю пиво
• 29 января 2025
Ответ дляoksana li
Автор, подивіться тут. Я на них підписана, милуюсь їх сукнями. Коли буде треба, планую у них замовлять. Ви їм напишіть, можливо, підберуть під вашу фігуру
Дякую
Лунтик-паунтик• 29 января 2025
Ответ дляКриниця щастя
Ну так у многих . Пробовали продать ?
Криниця щастя• 29 января 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну так у многих . Пробовали продать ?
Если честно, не пробовала. То ковид, то война. Закрутилось все.
Криниця щастя• 29 января 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Клеш тоже полнит сильно.
Вам платье бохо подойдет или брючный свободный льняной костюм.
Скромняшка• 29 января 2025
Ответ дляЛюблю пиво
супер)