Про це він сказав під час інтерв’ю виданню "Твоє місто". "Однозначно, що цього року в Україні почнуть працювати декілька аеропортів. Для цього є технічні та інші можливості. Має бути політичне рішення. Мабуть, воно буде", – сказав він.
Садовий додав, що "якщо країна присутня на авіаційній карті, то вона в принципі присутня на карті світу. Це питання безпеки нашої держави".
Він навів приклад Ізраїлю, де колись прийняли політичне рішення, що в час війни аеропорт Тель-Авіва почав працювати – це був єдиний міст, що з’єднував Тель-Авів зі світом.В Україні цього року почнуть працювати декілька аеропортів, - Садовий
elenandfriends• 29 января 2025
9 січня цього року, коли ми повернулися в Україну з відпустки і підїзжали автобусом на автовокзал у Львові, я своїми очима бачила літак який йшов на посадку у львівському аеропорту