Библиотекарь• 29 января в 18:55

Як навчитися водінню

Вже п´ятий урок а я як та обізяна з гранатою то поворот пізно увімкну то на перехресті затуплю то іще щось інструктор постійно робить зауваження. Мені здається що я вже ніколи не навчусь водити. Можливо це мені не дано. Є люди яким дано а є я. Обідно тільки що гроші вже заплатила
Love_Love_Love_• 29 января в 18:56
Навчитись дано всім, комусь з 5 разу, комусь з 55.
Це нормально що він робить зауваження
Мerida• 29 января в 18:57
Попробуйте взять урок с другим инструктором. Чисто для себя. Сравнить. Может вам с этим человеком не подходит.
Можу брикнути• 29 января в 18:57
5 занять - це дуже мало. Не просто так мінімум 20 занять по 1,5 години і деякім і цього мало. Водіння - це навичка, яка приходить з практикою
Шпондєр• 29 января в 19:02
Якщо маєте власне авто, поїздіть на навчальних майданчиках по колу, тренуючись крутити кермо та вмикати поворот. Ліва рука крутить руль і опускається вниз, відразу поворотник натискайте вниз, їдете направо, крутите кермо направо, ліва рука вверх , відразу поворот наверх.
І ще золоте правило - якщо нога не натискає на газ, вона має висіти над педаллю тормозу. Так ви не вʼїдете ніколи в нікого. Все у вас вийте. Просто тренуйтеся.
ДелайКак_Я• 29 января в 19:02
Всё вам дано
Нужно расслабиться и получать удовольствие от езды, не спешить, не нервничать, уважать пешеходов и водителей
Ошибки делают все
Я 4 года за рулём, но сегодня затупила раза три
Стыдно…. Видимо сказалась усталость и нервы
Удачи вам!
Люблю кетчуп• 29 января в 19:03
Ответ дляШпондєр
такие советы странные - поворот надо включать заранее - а не когда уже крутишь руль
я бы таких прибила сразу
Зліпок ступні• 29 января в 19:04
Только практика. могу по себе сказать, права лежали 20 лет, муж сажал меня в разные машины время от времени, сейчас встал вопрос, что мне нужно ездить самой. Взяла инструктора, поездила примерно 10 занятий, сейчас езжу потихоньку сама
Язикувата Хвеська• 29 января в 19:04
В мене на 9 занятті з´явився прогрес.
Шпондєр• 29 января в 19:06
Ответ дляЛюблю кетчуп
я бы таких прибила сразу
Это очевидно, что заранее. Я описала, как это в голове должно выстроится механически. 20 лет за рулем и ни одной аварии. Важно, чтобы другие участники движения понимали ваши действия. А вам советую попить чай из ромашки, успокаивает нервы.
Люблю кетчуп• 29 января в 19:06
Ответ дляШпондєр
как показывает практика, далеко не всем это очевидно на дороге
так что чай себе заварите
автор Библиотекарь • 29 января в 19:06
Ответ дляШпондєр
Авто є але чоловік на війні і на ньому поїхав бо там без авто взагалі ніяк тому вдома немає можливості поїздити
автор Библиотекарь • 29 января в 19:07
Ответ дляДелайКак_Я
Всё вам дано
Ошибки делают все
Удачи вам!
Дякую
Воздух в банке• 29 января в 19:07
5 занятий это нточем. Есть теория что занятий должно быть столько, сколько лет ученице
Шпондєр• 29 января в 19:08
Ответ дляЛюблю кетчуп
так что чай себе заварите
Ви хвора?
Люблю кетчуп• 29 января в 19:09
Ответ дляШпондєр
Ви хвора?
автор Библиотекарь • 29 января в 19:09
Ответ дляВоздух в банке
Це виходить що мені потрібно 35 занять відкатати
Воздух в банке• 29 января в 19:10
Ответ дляБиблиотекарь
Где то так. И потом без инструктора, на своей машине как заново)
ДелайКак_Я• 29 января в 19:10
Ответ дляБиблиотекарь
Дякую
И ещё, автор
Помимо инструкторов просмотрите видео в ютуб
Там есть пару ребят, которые хорошо объясняют и показывают разные варианты ситуаций, в том числе и как управлять автомобилем, советы опытных водителей
автор Библиотекарь • 29 января в 19:12
Ответ дляДелайКак_Я
И ещё, автор
Дякую, треба подивитись
ДелайКак_Я• 29 января в 19:14
Ответ дляБиблиотекарь
Дякую, треба подивитись
https://youtube.com/@mihail-avtoinstruktor?si=JkNQ...
Один из них
Заведите себе привычку смотреть вместо фильмов
Леді_в_пледі• 29 января в 19:15
5 занять це мало. Я десь на 15му тільки почала трохи розслаблятись. Дайте собі час.
Гола з конопель• 29 января в 19:15
Досвід приходить з кілометрах. І хочу вас заспокоїти - є водії з правами,але їздять так,що ти починаєш розуміти для чого іконки в салоні.
Вчіться,не нервуйтесь . Все буде ок.
Гола з конопель• 29 января в 19:18
Ответ дляДелайКак_Я
Всё вам дано
Ошибки делают все
Удачи вам!
12 років за кермом,досить досвідчений водій,але в пмс такий страх буває настає,хоч ставай і плач. Рефлекси спрацьовують швидше і страх проходить.
Пэрисхилтонша• 29 января в 19:19
завжди кажу - якщо я навчилась, то навчитись може точно КОЖЕН!
я взагалі також була впевнена на 1000%, що воно мені не дано, оці всі розмови про ’ти почуєш по мотору’, ’ я кайфую від водіння’ мене просто дратували, бо мені це було геть не зрозуміло!
а потім прийшов час і я сіла і поїхала (на початку війни на машині точно було зручніше добиратись)... так потихеньку, не сильно людною дорогою їздила щодня... с кожним разом все впевненіше.
а потім взагалі поїхала за 300 км, купила нову для себе незнайому машину (габарітніше, аніж була перша), та сама сіла за кермо і поїхала додому, в тому числі по вечірньо-п’ятничному переповненому центру Києва
тепер я не увляю себе без машини ) і дійсно чую мотор, і дійсно взагалі не напрягає механіка, і дійсно кайфую за кермом, особливо коли їду сама )
так що моя порада - наполегливо ЇЗДИТЬ, не робити довгі перерви (як я), просто набиратись досвіду і повірьте - потім будете згадувать це з посмішкою)
ДелайКак_Я• 29 января в 19:20
Ответ дляГола з конопель
У кожного своє
Я наприклад сьогодні відволіклась через розмови з пасажиром, а потім ще раз, коли довірилася його пораді і не глянула на знаки, за що і отримала зауваження від сторонніх водіїв 😥
Боже, стидоба
Элька-Карамелька• 29 января в 19:22
Я уже будучи с правами, нанимала инструктора для выездов в город. С инструкторм же не страшно. И да, он будет говорить про ошибки, иначе как ему учить то? 5 занятий это с полного ноля или Вы уже пытались ездить?
Пэрисхилтонша• 29 января в 19:24
Ответ дляДелайКак_Я
У кожного своє
Боже, стидоба
Не від мене часом?
Бо робила сьогодні зауваження якомусь оленю, що вирішив повертати наліво під знаком
ДелайКак_Я• 29 января в 19:25
Ответ дляПэрисхилтонша
Розумію вас з механікою
Зараз чоловік придивляється на нове авто - автомат, а мені не хочеться. Хочу механіку, це ж цікавіше, ти ж якби повʼязан з автівкою, як володар перстнів😅
Гола з конопель• 29 января в 19:26
Ответ дляДелайКак_Я
У кожного своє
Боже, стидоба
Всяке буває,якщо вас то бентежить,то ви хороший водій. В умовах жвавого трафіку можливо все🙏
ДелайКак_Я• 29 января в 19:27
Ответ дляПэрисхилтонша
Не від мене часом?
Ні😂
Там була дорога в одному керунку біля парковки
Ну що, не звернула уваги