Телепузик• 29 января в 20:31
Ви готуєте, купуєте пудинги? Шо воно взагалі таке?
Подруга яка давно живе в Німеччині , привезла мені тих пудингів цілу коробку .
Я щось не дуже розумію цей продукт. Подивилась у нас вони теж є в продажу.
І стало цікаво чи багато людей таке купують і готують?
І ще цікаво чи воно там в Німеччині таке популярне що вона мені його стільки привезла . Ще купу соусів до мʼяса і овочів такого ж плану ( порошок в пакеті з якого потім треба ще шось колотити варити).
Скажу відверто я в сторону таких продуктів навіть не дивилася ніколи в магазині .
Зробила я той пудинг . Ванільний . Ту пачку на півлітра молока і варити до загустіння потім в холодильник на 4 години. На смак схоже на заварний крем, по консистенції як напівзастигле желе 🤣
Ну хз . І шо просто ложкою їсти його чи як?
Більше схоже на крем для торта .
У нас таке хтось їсть?
Більше схоже на крем для торта .
У нас таке хтось їсть?
ГоловнаЯ• 29 января в 22:35
Ответ дляВарена цибуля
А я до недавна желе не любила, поки не спробувала дозу желатину збільшувати
Вау, как красиво получилось.
Напишите, пожалуйста, рецепт. Как готовить? Очень хочу попробовать.
Не заздріть тьоті• 29 января в 23:00
Ответ дляЗвезда в шоке
Я готувала сама з натуральних продуктів. Дуже смачно. Творог, домашній кефір, апельсинова цедра і сік, цукор, какао, желатин. Смакота
У пудингу немає творогів і желатинів😄😄😄 . Крохмаль, цукор і молоко- куди натуральніше?
Репетиторша• 29 января в 23:20
Купуюсь , і в пакетах і готовий в банках . Але я його не розумію .
Так точно!• 30 января в 13:21
В дитинстві обожнювала такі як на фото (смаки були різні) і дуже була засмучена коли вони зникли з продажу😢
Піду пошукаю такі пакети як у вас))
Звезда в шоке• 30 января в 15:26
Ответ дляНе заздріть тьоті
так то молочний кисіль звичайний. я таке не люблю