И_В_офигительных_штанах• 30 января 2025
З цим треба щось робити? Чи це нормально.
Доньці 14 років. Помітила що в неї після засинання десь серед 1-2 години, що в неї волога шия. Не мокра але волога..
Тіло нормальне.
Волосся довге, може то від нього, але сама голова не мокра, волосся теж.
В кімнаті зараз 23 градуси без опалення.
Подушка штучна, ковдра також.
Є збільшена щитовидка, гормони в нормі, атпо також збільшене, але на 15 одиниць , тому ендокринолог говорив з цим нічого не робити.
В чому може бути причина вологості шиї, чи взагалі забити і це може бути варіант норми ?
Тіло нормальне.
Подушка штучна, ковдра також.
сладкий_ноябрь• 30 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ні, коли йду спати вже то завжди цілую їх наніч. Спить в іншій кімнаті.
В шию?
И_В_офигительных_штанах
• 30 января 2025
Ответ дляСамоучка
Так, в нас це проблема. Особливо коли вікна західні, як у автора.
Без кондиціонера жарко
В нас в одній кімнаті є кондиціонер. Дітям не поставили, тепер жаліємо.
Але коли не було світла, то це була жесть
Тихомандражная• 30 января 2025
Ответ дляСамоучка
Без кондиціонера жарко
у нас в квартире южная сторона и 7й этаж. душегубка. там невозможно находиться летом. еще и дома близко друг к другу. за день накаляются, а ночью тепло отдают и тоже дышать не возможно.
Самоучка• 30 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ми весною поставили. У нас одна кімната велика і кухня 14 м².
Думали куди ставити - бо на кухні працюю і там теж диван для сну. Поставили два. Не пожалкували цього літа. Вчасно)
И_В_офигительных_штанах
• 30 января 2025
Ответ дляСамоучка
Там , а ми про це погано подумали.
Самоучка• 30 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Там , а ми про це погано подумали.
Все ж в фінанси упирається.
Два було дороговато.
Врешті один кращий по знижці, а на кухню простіше поставили.
Два було дороговато.
Ответ для13чудоСВЕТА
Ага. А потім всі совєтчтці в темі про потію в ночі і не миюсь зранку, пишуть що ти хвора і тобі до лікаря, бо не маєш потіти під час сну
Именно так, потоотделение ночью - признак заболеваний (разных).
Потоотделение - основной механизм терморегуляции из-за повышения температуры тела или интенсивной физической деятельности, регулируется симпатикой.
В ночное время работает парасимпатика, которая переводит организм в режим очищения/починки, с потом выводятся токсины.
И_В_офигительных_штанах
• 30 января 2025
Ответ дляСамоучка
Все ж в фінанси упирається.
Два було дороговато.
Так, ми тоді також через гроші не ставили, бо ті ремонти ц так нас застали на початку війни і не знали що буде далі. Хоча й зараз також нічого не знаємо
Разгуляшка• 30 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
І це без батарей. Дуже тепла квартира. + Це в зимі, ну але й літом тут ташкент
Провітрюйте добре перед сном.
И_В_офигительных_штанах
• 30 января 2025
Ответ дляsky-labs
Повышение АТПО - как минимум нужен селен на постоянной основе.
Йод назначили? Увеличение щж = острая потребность в йоде.
По поводу потной шеи - так быть не должно. И не только шеи.
Активация вирусов дает такую симптоматику.
Не назначали йод, сказали при збільшенні атпо йод не можна. Селен пє
И_В_офигительных_штанах
• 30 января 2025
Ответ дляРазгуляшка
Провітрюйте добре перед сном.
Провітрюю
Невидимка• 30 января 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
В Україні
Так у нас тепло, але сонця немає.
Просто реально -23 це дуже багато для сну.
Легше одіяло, провітрювати добре перед сном
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Можно и йод, но с селеном обязательно. Купите келп (225мкг иодиНа) по 1 таблетке/капсуле 1-2 месяца, потом можно добавить вторую.
Какой селен принимает? Важна форма и доза
Йод накапливается в молочной железе и яичниках и выступает как онкопротектор, поэтому нельзя его отменять и запрещать к приему. Хотя бы в минимальных дозировках, но он должен поступать.
Самая низкая заболеваемость рмж у японских женщин, они ежедневно употребляют высокие дозы йода (по сравнению с остальными странами) из морепродуктов.
И_В_офигительных_штанах
• 30 января 2025
Ответ дляsky-labs
Такий, колись приймала йод з айхерб донька, такий з піпеткою. Але потім лікар відмінила.
Вузлів немає, лише розмір більше норми і те атпо
И_В_офигительных_штанах
• 30 января 2025
Ок , спробую більше провітрювати кімнату і зміню ковдру на легшу. А там подивлюсь, якщо й далі так буде то піду до лікаря спитаю на скільки то нормално.
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Если уже принимает 1+ месяц, то смело подключайте Келп.
Селена в 14 лет нужно 200 мкг.
Проверьте натрий в крови, если будет ближе к нижней границе - нужно больше досаливать еду, пить минералку.
Селена в 14 лет нужно 200 мкг.
И_В_офигительных_штанах
• 30 января 2025
Ответ дляsky-labs
Селена в 14 лет нужно 200 мкг.
Приймає десь три місяці. Кельпу немаю зараз. Але є йод з айхерб. Можна його?
И_В_офигительных_штанах
• 30 января 2025
Ответ дляsky-labs
Можно 200 мкг, если речь о калия йодиде.
Такий, лікар раніше також призначала по 150-200
И_В_офигительных_штанах
• 30 января 2025
Ответ дляsky-labs
Да, можно, тут смесь
То можна давати ?
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
То можна давати ?
Нужно.
Селен продолжать принимать параллельно в дозировке 200 мкг.
АТПО проконтролировать через пару мес.
Если есть АИТ (АТПО + характерная картина по узи), то это НЕ из-за приема йода, а из-за атаки иммунной системы.
Причины разные: ВЭБ, сидящий в щитовидке (а часто и в печени), имеет место реакция на глютен (нужен АИП-протокол) из-за повышенной кишечной проничаемости, дисбаланс в работе иммунной системы из-за стресса, наличие тяжелых металлов и некоторых др. факторы.
Повторюсь - это не зависящие от приема йода причины.
АТПО проконтролировать через пару мес.
И_В_офигительных_штанах
• 30 января 2025
Ответ дляsky-labs
Нужно.
АТПО проконтролировать через пару мес.
А давати селен і йод на постійній основі? Бо пізніше призначали на постійно, потім сказали селен по 1-2 місяці, а йод відмінили
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Постоянно конечно же.
Селен можно только снижать дозировку до 100 мкг периодически на пару месяцев.
Перерыв по йоду допустим не более 2х недель
И_В_офигительных_штанах
• 30 января 2025
Ответ дляsky-labs
Постоянно конечно же.
І як наслідок що від цього буде який +, щитовидка може зменшитись через це по розміру? Чи атпо впадуть? Просто погано розбираюсь в цьому , от і запитую стопятсот дурних питань
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Щитовидка уменьшится.
АТПО снизится если дело только в дефиците селена. Даже если имеет место АИТ, селен снижает его выраженность.
И_В_офигительных_штанах
• 30 января 2025
Ответ дляsky-labs
Щитовидка уменьшится.
Дякую..