Любовь Калистратовна• 30 января 2025

Госслужащие -бюджетники, все сюда!

USAID
Президент США Дональд Трамп після приходу до влади наказав перевірити, як розпоряджаються американською допомогою — це було одним із перших його рішень. На аудит виділено 90 днів. USAID - Агентство США з міжнародного розвитку, працювало в Україні з 1992 року. З того часу через нього пройшло багато мільярдів доларів допомоги. І наразі численні проекти заморожені.
За даними USAID, з початку повномасштабного російського вторгнення в лютому 2022 року США виділили Україні гуманітарну допомогу на 2,6 млрд доларів, 5 млрд — на розвиток і понад 30 млрд — пряму бюджетну допомогу.

Як випливає зі звітів організації, США через USAID надали 22,9 млрд. доларів бюджетної допомоги українському уряду на допомогу переселенцям та оплату праці держслужбовців, які працюють у сфері надання критично важливих послуг.

“Ми надали Україні гуманітарну допомогу на мільярди доларів. Допомога йшла на продовження роботи урядових структур, надання допомоги громадянам, відновлення інфраструктури, документування військових злочинів та відновлення економіки країни”, - так Саманта Пауер, глава USAID описувала підсумки роботи агентства в 2022 році.
Вумна вутка• 30 января 2025
Ответ длямадам Везувий
Ну и люди продолжают платить налоги. Помощь от сша- не единственный источник.
Ну відверто кажучи, я думаю що без фінансової допомоги нас буквально за 2 місяці чекатиме дефолт
Бандитка Сью• 30 января 2025
Ответ длямадам Везувий
Не будьте наивными...
Эт вернячОк• 30 января 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
зарплати не буде
пенсия 300 т будет
Ирина-bbd0• 30 января 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
ну собі малювали - зарплати по 500000. а пенсіонерів з 2000 не бачу в цих призначеннях.
Вы боитесь переживать за пенсионеров и бюджетников без анонима?))))
В рот не ложи• 30 января 2025
працюю на держслужбі. ніякого кіпішу немає. запрлата є. все стабільно.
KROX@• 30 января 2025
Ответ длямадам Везувий
То чому ви не суддя?
Может потому что в юридические конкурс сумасшедший и фиг Вы туда поступите,как минимум? Не говоря уже про связи и деньги. Мой брат учился всего лишь не вечернем уридического и там не выдержал. И есть друзья, которые учились на дневном. Это люли, которые учились днем и ночью. Потому что там нудно именно зубрить. Стали бы судьёй, получали бы 180, какие проблемы?
А может потому, что просто на взятку за место денег не было?
как тебе такое илон маск• 30 января 2025
Надеюсь USAID в Украине они тоже проверят, а то эти фонды тоже умеют деньги тратить не по назначению
Морожена_курка• 30 января 2025
Ответ дляЭт вернячОк
пенсия 300 т будет
Да, я году в 96 куртку себе купила за три миллиона!
В тот же день отпраздновала это луковыми котлетами и соевым мясом!
Жизнь миллионеров не так простая, как может казаться
KROX@• 30 января 2025
Ответ дляБандитка Сью
Я думаю что если прекратят помощь, то не будет ни зарплат у бюджетников, ни пенсий у людей.
Не будет и не будет, может это расшевелит людей.

Я сама получаю зп за оплату услуг от гос учреждений, но переживу, а иначе это никогда не остановится.
KROX@• 30 января 2025
Ответ дляВумна вутка
И это прекрасно)
автор Любовь Калистратовна • 30 января 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Чому Ви не стали суддею?
Чому заздрите?
вы думаете,тут все наивные или как?
Заела_пластинка• 30 января 2025
Ответ длямадам Везувий
То чому ви не суддя?
Это вы серьезно?))) врачам платить надо, те хоть жизни спасают. Судьи и на взятках неплохо живут и подписывают все, что надо. Зубрили они бедные. Вы новости читаете? Не сажают нынче тех у кого бабки есть.
Ответ дляВ рот не ложи
гарно працюєте об 11:00 на порадниці. яка у вас зарплата?
Ветеран-хаб – центр допомоги ветеранам у Вінниці, де учасники бойових дій та їхні сім´ї могли отримати консультацію юристів та психологів – перестав працювати у суботу 25 січня. Того ж дня працівники центру довідалися, що стали безробітними.

Телефонна гаряча лінія допомоги та філія у Вінниці фінансувалась за рахунок американської допомоги.
Багато інших громадських організацій, що підтримуються донорами, також оголосили про зупинення роботи. Серед них — гаряча телефонна лінія допомоги Національної психологічної асоціації, психологічні консультації Вільний вибір.
Припинила роботу та ініціатива Коаліція за вакцинацію — у рамках її програми 16 мобільних бригад нещодавно об´їхали понад 200 населених пунктів та зробили 13 тис. щеплень.
За рахунок коштів США в Україні фінансувалися благодійні організації та багаторічні програми з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу та мультирезистентного туберкульозу — зокрема через партнерські організації проводили тестування на туберкульоз та ВІЛ, а також надавали терапію.
Серед програм боротьби з ВІЛ в Україні, які фінансувало USAID і які зараз також поставлені на паузу — Інновації для подолання епідемії ВІЛ та REACH 95: Доступність якісних послуг для носіїв ВІЛ у закладах охорони здоров´я. Метою обох програм було покращення профілактики та тестування на ВІЛ.
Серед десятків проектів та напрямків, що фінансуються USAID в Україні, були програми будівництва залізничних колій та укриттів у школах, підтримка бізнесу, культури та деякі проекти українських медіа, у тому числі громадського мовника Суспільне, а також Громадське, Ukrainer тощо.
Понад 15 тис. українських аграріїв отримали насіння та добрива для рослин. USAID через ініціативу AGRI-Україна залучило 2,26 млрд. доларів інвестицій в аграрний сектор України.

ГЛАВНОЕ! ГОССЛУЖБА ПРАЦЮЄ)
Морожена_курка• 30 января 2025
https://www.google.com/amp/s/fbc.biz.ua/ru/news/po...

Приостановление программ внешней помощи США на 90 дней из-за аудита Госдепартамента оказало ощутимое влияние на Украину. Отсутствие внебюджетных средств усложняет финансирование социальных программ, выплаты зарплат госслужащим, субсидий и помощи малообеспеченным семьям. По словам исполнительного директора Экономического дискуссионного клуба Олега Пендзина, эти средства критически важны для поддержания социальной стабильности в стране.
Ответ дляМорожена_курка

это пипец какой-то , все иждивенцы в шоке. . этот эконом дискуссионный клуб тоже на грантах и критически важен?
Синди Кроуфорд• 30 января 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
вы думаете,тут все наивные или как?
Ну ви ж заздрите суддям?
Чому не обрали таку роботу?
Меряю линейкой• 30 января 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Кіпіш, як завжди, тільки на Совєтчіце.
Щось типу з того: сам собі придумав, сам налякався і поніс цей треш в маси
Морожена_курка• 30 января 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
То есть пожарные, скорая, полиция, учителя, специалисты по начислению пенсий и субсидий и не нужны вовсе, просто иждивенцы?
Не все бюджетники - это судьи, прокуроры и ермаки...
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ну ви ж заздрите суддям?
Чому не обрали таку роботу?
я заздрю нафтогазу.
в стране с пенсией 2000 гривен не может госиждивенец получать 200000+. так понятнее?
Синди Кроуфорд• 30 января 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
я заздрю нафтогазу.
От і пішли б в гос, щоб це змінити.
А ці теревені на форумі як постріл по горобцям в небо.
Так зрозуміло?
Жена_КотораяСтена• 30 января 2025
Ответ дляМорожена_курка

Та що там оно усложняет?Усложняло было бы,то не разбрасывались бы тысячей зимової підтримки.
Заела_пластинка• 30 января 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
я заздрю нафтогазу.
Украина- страна контрастов. Быть на дне по уровню зп учителей...как такое возможно. При том, что реально наших детей многие хвалят за границей в школах. Уничтожаем то, что имеем.
Жена_КотораяСтена• 30 января 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ну ви ж заздрите суддям?
Чому не обрали таку роботу?
Не пощастило їй народитися в сім´ї суддів.Суддівські і прокурорські посади передаються у спадщину,а не обираються.
В рот не ложи• 30 января 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
а як треба працювати, а ну повєдайтє нам, трудолюбівая ви наша
Бандитка Сью• 30 января 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Автор, что Вы мелете?
Пенсионеры, инвалиды, малообеспеченные, бюджетники которые всю жизнь за копейки работают- это иждивенцы?!
Хоть не позорьтесь. Вы понимаете какое это колличество людей, которые могут остаться без заралат, выплат итд. Им всем сразу лечь и умереть?
Не у всех есть пассивный доход и многие люди живут от зарплаты до зарплаты.
Для драки• 30 января 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
зарплати не буде
Вам за тему? Погано відпрацювали?
Лупаю цю скелю• 30 января 2025
ну і в чому він не правий, наша влада розікрала все і відповідальності 0, а простий народ подихає
Говорю відверто• 30 января 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
проблема что отвечать за власть будет народ - к украинцам отношение ухудшится, скоро уже пойут разговоры что мы войну специально развязали потому что выгодно красть
Синди Кроуфорд• 30 января 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Було б бажання.
Але автор навіть не думала над цим
А чомусь заздрісно