Любовь Калистратовна• 30 января 2025

Госслужащие -бюджетники, все сюда!

USAID
Президент США Дональд Трамп після приходу до влади наказав перевірити, як розпоряджаються американською допомогою — це було одним із перших його рішень. На аудит виділено 90 днів. USAID - Агентство США з міжнародного розвитку, працювало в Україні з 1992 року. З того часу через нього пройшло багато мільярдів доларів допомоги. І наразі численні проекти заморожені.
За даними USAID, з початку повномасштабного російського вторгнення в лютому 2022 року США виділили Україні гуманітарну допомогу на 2,6 млрд доларів, 5 млрд — на розвиток і понад 30 млрд — пряму бюджетну допомогу.

Як випливає зі звітів організації, США через USAID надали 22,9 млрд. доларів бюджетної допомоги українському уряду на допомогу переселенцям та оплату праці держслужбовців, які працюють у сфері надання критично важливих послуг.

“Ми надали Україні гуманітарну допомогу на мільярди доларів. Допомога йшла на продовження роботи урядових структур, надання допомоги громадянам, відновлення інфраструктури, документування військових злочинів та відновлення економіки країни”, - так Саманта Пауер, глава USAID описувала підсумки роботи агентства в 2022 році.
За ким я буду?• 30 января 2025
Ответ дляВ рот не ложи
працюю на держслужбі. ніякого кіпішу немає. запрлата є. все стабільно.
Потому что вы, наверное, не из прифронтовой области. У нас все бюджетники и вся госслужба получает доплаты за работу в прифронтовом городе. Специалист УСЗН без доплаты - на руки 12000, с доплатой 17000. Это как один из примеров. Думаю, речь идёт об этих доплатах.
Запароленое одеяло• 30 января 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
ну зарплата у судді в місяць 180000. так що радійте, якщо це вас тішить
Не 180000, не трендіть🤦‍♀️ реєстр декларацій у відкритому доступі можна все подивитися)
ДаЗдраПерма• 30 января 2025
Ответ дляМайская киска
Я якраз в курсі, що зелений єрмакорейх таким способом захищає залишки дійсно воєвиявлення людей, особливо там, де їм і їх тавленикам громади показали середній палець
10000000000% Страдают как раз те, кого громада реально выбирала
Запароленое одеяло• 30 января 2025
Ответ длямадам Везувий
То чому ви не суддя?
Может потому что в юридические конкурс сумасшедший и фиг Вы туда поступите,как минимум? Не говоря уже про связи и деньги. Мой брат учился всего лишь не вечернем уридического и там не выдержал. И есть друзья, которые учились на дневном. Это люли, которые учились днем и ночью. Потому что там нудно именно зубрить. Стали бы судьёй, получали бы 180, какие проблемы?
Да прям таки🤣
как тебе такое илон маск• 30 января 2025
Ответ длямадам Везувий
У меня 2 знакомых из забитых сел поступили в Харьковскую юр академию без связей и без денег. Просто очень хотели и очень учились. Там не то,что знакомых, там денег в семьях не было вообще. Не всегда решают взятки. Моего брата и со взятками выгнали даже с вечернего факультета.
И что, судьями работают? Это ничего не значит. Сестра моего мужа тоже поступила в Харькоскую юр.академию и даже закончила. И с тех пор ни дня не работала. Да, наверное могла бы работать рядовым юристом, но то ли корона помешала, то ли еще что. Хотела в МИДе работать, но кому она там нужна, там своих хватало
Говорю відверто• 30 января 2025
Ответ дляБандитка Сью
Я надеюсь что вы троль из рашки.
Вы не видите что в Украине происходит?
Украина сама все это разгребет без посторонней помощи?
Такое ощущение что некоторые ’избиратели 2019’ уже возомнили Украину самой могучей страной Европы. И по экономике и по бюджету итд)))
Честно говоря странно читать такие комментарии как Ваш.
А вы думаете кому-то нужно разгребать? Нас уже слили считайте.
Майская киска• 30 января 2025
Ответ дляБандитка Сью
Вы задолбали своими присливьями сегодня с самого утра во всех темах.
Де? Себе впізнали?
Майская киска• 30 января 2025
Ответ дляБандитка Сью
В яких ’во всех’? Чи себе впізнаєте?
Джинци на Флісі• 30 января 2025
Ответ дляОмлетик
Почему этим людям, которых вы перечислили, должно платить зарплату и пенсии чужое государство? Почему своя страна не может позаботиться о своих же гражданах?
Тут каждая вторая кричит, что ФОП открывать не будет и налоги платить не будет. Большинство предприятий тоже работают в темную- откуда деньги в Пенсионном фонде возьмутся?
Майская киска• 30 января 2025
Ответ дляМорожена_курка
А звідки вони отримують зарплату? З таємного бізнесу?
відкрийте сайт Законодавство України і просвітіться, хто такі бюджетники, судді, прокурори, дерслужба і яка між ним різниця. А ще ж місцеве самоврядування є
ДаЗдраПерма• 30 января 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Откуда данные, что ’большинство предприятий работают в темную’?
Майская киска• 30 января 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
У госслужащих зарплата как раз будет. Не будет денег на проекты, которыми некоторые из них занимаются. А вот неправительственные организации пострадают. Бигус уже заявил, что их расследовательский проект на 70% финансировался именно грантами из США и теперь придется сильно ужиматься. Это топ-чиновникам только в радость.
+100000, але то треба в голову не лишень їсти, щоб це розуміти. Коротше, нічого доброго якраз тим, хто цієї допомоги дійсно потребував, не буде
Морожена_курка• 30 января 2025
Ответ дляМайская киска
Ой боооо, краще б ви мовчали! навіть соромно таке невігластво читати!
Бюджетники - це ті, хто отримує зарплату з бюджету України, що випливає з самої назви і логіки. Ну й каша у вас в голові.
Майская киска• 30 января 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Так, зачищають те, що виявилось не по зубах на чесних виборах. Котрі, судячи з усього, були останніми дійсно выборами і котрі провів той самий ’барига’
KROX@• 30 января 2025
Ответ длямадам Везувий
Поступили и хорошо, где я писала про поступление? А работают они тоже судьями?
Майская киска• 30 января 2025
Ответ дляМорожена_курка
.... втім, було б смішно, якби не було так сумно....
Морожена_курка• 30 января 2025
Ответ дляМайская киска
Ви бюджетників і держслужбовців поплутали? Буває.
То ж дайте відповідь, звідки фінансувався зарплата рятувальників, поліцейських, вчителів, тощо?
ДаЗдраПерма• 30 января 2025
Ответ дляМайская киска
Страшно, что народ не понимает, какая манипуляция сознанием происходит. Сначала мы тебя нагнем за ’неправильно’ купленные дроны, а потом населению расскажем, что город не помогает военным. И люди ж ведутся
Фіфачка• 30 января 2025
Ответ дляKROX@
Не будет и не будет, может это расшевелит людей.

Я сама получаю зп за оплату услуг от гос учреждений, но переживу, а иначе это никогда не остановится.
Что это ?
Морожена_курка• 30 января 2025
Ответ дляМайская киска
Алеууу! То де ж ви пропали? Сподіваюсь, що читаєте статтю про видатки з бюджету України на заробітну плати.
Сподіваюсь, що вам хоч трохи соромно за своє невігластво і ваші лихі слова.

Зарплати рятувальників, поліцейських, вчителів, соціальних працівників та інших державних службовців фінансуються з державного або місцевих бюджетів. Це кошти, які формуються за рахунок податків, зборів та інших надходжень.

Тому їх цілком доречно називати бюджетниками, адже їхня зарплата залежить від бюджетного фінансування. Однак важливо враховувати, що:

Поліцейські, рятувальники, військові фінансуються з державного бюджету.

Вчителі, соціальні працівники, медики можуть отримувати фінансування як з державного, так і з місцевих бюджетів (залежно від рівня закладу).
мадам Везувий• 30 января 2025
Ответ дляВ курсі діла
А как же, верим-верим)) сало и мяско никто не отменял)))) вам точно 15 лет) я еще такой незамутненности не встречала)
Да что мне с тобой верите вы или нет? ))
мадам Везувий• 30 января 2025
Ответ дляБандитка Сью
Они предлагали деньги, а им сказали ’не надо денег - так возьмём’?
Кто куда деньги предлагал? Написала же, жене не было в семьях.
мадам Везувий• 30 января 2025
Ответ дляМайская киска
Та не може бути , он як в темах біженців розказують, що наша медицина найкраща, не те що в тих європах
100% )
Фіфачка• 30 января 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ветеран-хаб – центр допомоги ветеранам у Вінниці, де учасники бойових дій та їхні сім´ї могли отримати консультацію юристів та психологів – перестав працювати у суботу 25 січня. Того ж дня працівники центру довідалися, що стали безробітними.

Телефонна гаряча лінія допомоги та філія у Вінниці фінансувалась за рахунок американської допомоги.
Багато інших громадських організацій, що підтримуються донорами, також оголосили про зупинення роботи. Серед них — гаряча телефонна лінія допомоги Національної психологічної асоціації, психологічні консультації Вільний вибір.
Припинила роботу та ініціатива Коаліція за вакцинацію — у рамках її програми 16 мобільних бригад нещодавно об´їхали понад 200 населених пунктів та зробили 13 тис. щеплень.
За рахунок коштів США в Україні фінансувалися благодійні організації та багаторічні програми з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу та мультирезистентного туберкульозу — зокрема через партнерські організації проводили тестування на туберкульоз та ВІЛ, а також надавали терапію.
Серед програм боротьби з ВІЛ в Україні, які фінансувало USAID і які зараз також поставлені на паузу — Інновації для подолання епідемії ВІЛ та REACH 95: Доступність якісних послуг для носіїв ВІЛ у закладах охорони здоров´я. Метою обох програм було покращення профілактики та тестування на ВІЛ.
Серед десятків проектів та напрямків, що фінансуються USAID в Україні, були програми будівництва залізничних колій та укриттів у школах, підтримка бізнесу, культури та деякі проекти українських медіа, у тому числі громадського мовника Суспільне, а також Громадське, Ukrainer тощо.
Понад 15 тис. українських аграріїв отримали насіння та добрива для рослин. USAID через ініціативу AGRI-Україна залучило 2,26 млрд. доларів інвестицій в аграрний сектор України.

ГЛАВНОЕ! ГОССЛУЖБА ПРАЦЮЄ)
А держслужба це хто по вашому ?
мадам Везувий• 30 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Нет. У одного уже своя юридическая фирма давно. Про другого не могу сказать, давно не общалась с его братом. Барата своего он уже позже за деньги пристраивал в академию, брат не работал ни дня, т.к нужно быть таким же умным как старший ,но не сложилось. А старший точно юр путем пошёл, но кем работает не знаю.
автор Любовь Калистратовна • 30 января 2025
Ответ дляМайская киска
А до таких, як автор, це не доходить
де про пенсіЇ написано? пенсію в 2000 заплатять, це не американські гранти.
Кундалина• 30 января 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Так самое интересное что судьи и прокуроры и помощники депутатов будут получать свои 180000 даже надбавку сделают, а простые бюджетники и пенсионеры будут сосать перец Будулая, как в том анекдоте - Папа ты будешь меньше пить?....
Ответ длямадам Везувий
Ну а речь шла о возможности устроиться судьей. И то, что люди из забитых сел, ни о чем не говорит. У меня есть знакомая, тоже из села в Донецкой области, приехала в Киев при Яныке. Не последний человек на таможне, непотопляемая при любой власти. А брат у нее какой-то мелкий офисный сотрудник
Ответ дляДаЗдраПерма
Яке салко? Вам 70+? В юрку в этом году поступила дочка моей лучшей подруги по результатам НМТ.
и что? теперь ее задача- найти сына богатого судьи. и все. по-другому никак.
Ответ дляЗа ким я буду?
сбушникам всем по 30 доплачивают, ментам по 30 в прифронт, 10 в тылу. как минимум эти слетят цифры. плюс премии могут уйти всем.