Любимка-анонимка• 30 января в 15:49
Сообщение от бывшей свекрови дочке
Девочки, я пытаюсь взять себя в руки, мне еще работать пол дня..
дочке 14, пару дней назад написала папе что бы тот оплатил половину стоимости обучения в школе, у нее выпускной класс.
Воспитываю одна с 5 лет,
Дочь живет со мной и отчимом, алименты 1500 грн.. дополнительно ничего ни гаджетов ни на одежду на на развитие ни-че-го, видимо папа ее пожаловался маме что мы еще и за обучение требуем с него а у него помимо дочки еще трое детей😌😌
Я если честно не могу собрать мысли что ответить на такое.. человеку 63 года
Воспитываю одна с 5 лет,
Мама Никитки-2• 30 января в 21:02
Ответ дляПухнасті штани
Я нічого не подтасовую у відміну від вас. Почитайте автора останні повідомлення, дитина плаче зараз і т.п. і розкажіть тепер де і що я драматизували коли писала про дитячі травми. Ви тут з піною у рота мені розказували, що я не права
Який зв’язок з тим, що донька нагадала татові про оплату і тим, шо їй нагородило те підстаркувате стерво?
Пухнасті штани• 30 января в 21:04
Ответ дляЯ_з_Франека
То дівчинка бабці мала зразу на запитання ’як навчання’ написати йди накуй? Написала ж перша саме бабця.
Пишіть це автору, а не мені, то їх донька
Мама Никитки-2• 30 января в 21:04
Ответ дляsim_sims
А почему такая сумиа бошьшая , аж 1500грн))
Самий мінімум. 50% від прожиткового мінімуму.
Ответ дляПухнасті штани
дитина плаче потому что бабка сука а не потому что она напомнила про оплату.
Безпорадна Кроко• 30 января в 21:05
Ответ дляПухнасті штани
С чего бы? Вы херню городите, почему нам писать автору? Автор при чем к вашей писанине?
Юпитерная• 30 января в 21:06
Ответ дляГоспожа Белладонна
я б збирала ці дописи для позбавлення батьківських прав.
Фиг позбавиш. Если он не нарк и платит даже эти 1500 ничего ему не сделаешь. Либо адвоката хорошего. Но в целом тяжело просто так позбавыть.
Мама Никитки-2• 30 января в 21:07
Ответ дляsim_sims
Не працює?
Працює. Я думаю там аліменти ще на 3 дітей, що з ним проживають.
Пухнасті штани• 30 января в 21:10
Ответ дляDоe
так вы и не правы. выплачется, потом подумает и забудет. детские травмы есть у всех. у некоторых хуже. лучше раньше узнать что папка с бабкой говенные
Де я не права? Вона може виплачуватись і пройде, а може і не пройде, і тоді це все піде з нею у доросле життя. Тому я писала, що фінансові питання з колишніми-мудаками треба вирішувати Автору, щоб зберегти нервову систему своїй дитині. А коли вона підросте вона все зрозуміє і мама розкаже як було, при цьому вона вже не буде підлітком і не буде сприймати це так гостро. Якщо вам начхати на своїх дітей, то не всі такі.
Ответ дляПухнасті штани
скопирую ранее заданный вопрос
’Який зв’язок з тим, що донька нагадала татові про оплату і тим, шо їй нагородило те підстаркувате стерво?’
Лама_мама• 30 января в 21:10
Нажаль в нас такий закон що участь чоловіка в утриманні дитини після розлучення складається лише з суми аліментів. Тому якщо не торкатися тем моралі і порядності - свекруха написала все по факту. Але звісно це пипець - 1,5 тис аліментів. Хай би з синочком пожили на такі гроші. Доречі я на минулій роботі мала відношення до нарахувань зарплати - то в нас майже всі аліментщики були оформлені на мінімалку, а зп отримували в конверті, вони так домовлялися з керівництвом.... Не чоловіки а дніще.
Безпорадна Кроко• 30 января в 21:11
Ответ дляПухнасті штани
Это не убережет ребенка от выпадок всяких неадекватов. У бабки вообще никто ничего не просил, но она свое ’ценное’ мнение решила выразить. НО! как Вы правильно заметили, какой бы бабка не была идиоткой, отец ребенку все равно должен. И ему об этом нужно напоминать, если он забывает
Борисфенка• 30 января в 21:12
Ответ дляЯ_з_Франека
Я вже таке казала. Не реагує.
А я ж досі ще також мрію дізнатися нащо новонародженому внуку пальці рахувати.
Тому що буває полідактілія.
Ответ дляПухнасті штани
нервную систему надо тренировать а не беречь
и помогать разбираться со своими эмоциональными ямами а не избегать их.
Безпорадна Кроко• 30 января в 21:13
Ответ дляБорисфенка
Тому що буває полідактілія.
І шо б було,якби Ви нарахували лишні пальці?
Пухнасті штани• 30 января в 21:15
Ответ дляМама Никитки-2
Батько мудак+свекруха дурна =повідомлення дитині. Якби фінансовими питаннями займалась Автор, свекруха не писали б повідомлення дитині щодо фін.забезпечення. Хоча це не значить що б вона не писала б їх з інших приводів - бо стара дурна.
Безпорадна Кроко• 30 января в 21:17
Ответ дляПухнасті штани
Ну вот. Это единственное, что ребенку нужно вынести из этой ситуации. И даже хорошо, что ситуация случилась именно так, раньше поймет - раньше примет. Так почему автор должна была оберегать ребенка от знания, что ее родная бабка невменяшка?
Пухнасті штани• 30 января в 21:18
Ответ дляDоe
А бабка чого сукою стала? Бо нагадала ´якась мала сопля´ ( так напевно думала бабка) батьку про гроші. Він напевно з матір´ю це обгрворював
ТебеОноНадось• 30 января в 21:18
Ответ дляСкумбріяП8
Заблокируйте её да и всё.
А я бы наоборот, собирала чеки и подала бы на возмещение.
Сильно большой подарок вот так взять и заблокировать
Ответ дляПухнасті штани
с чего вы взяли что не писала б изза денег?
Любимка-анонимка
• 30 января в 21:19
Ответ дляПухнасті штани
А какое отношение имеет напоминание дочки папе к сообщению бабушки? Ева не писала ей ’я напомнила папе об оплате’, даже если бы я напомнила или ещё кто, бабушка написала и спросила ’шо ты как школа,оценки’, малая только сказала ’вот как раз ждём от папы часть денег что бы оплатить семестр ’, где в этом всем причина ,что дочь напомнила папе? Папа не живёт со свекровью , никто не просил у свекрови)
Пухнасті штани• 30 января в 21:19
Ответ дляDоe
скопирую ранее заданный вопрос
Відповіла, читайте
Любимка-анонимка
• 30 января в 21:20
Ответ дляПухнасті штани
Она не знала о том что Ева что то писала папе))откуда вы это взяли ?)
Пухнасті штани• 30 января в 21:21
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я щось бачу, що успіхів від нагадування не має. Хай нагадує далі
Мама Никитки-2• 30 января в 21:22
Ответ дляЛама_мама
1. Мати, батько мають рівні права та обов´язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою.
2. Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов´язків щодо дитини, крім випадку, передбаченого частиною п’ятою статті 157 цього Кодексу.
Ст 141 вам в помічь, якщо пишите про закон.
Пухнасті штани• 30 января в 21:23
Ответ дляDоe
Скажіть це сотням навіть тут, які мають тривожні розлади і травми і лікують їх після щасливого дитинства і не розумних батьків. І спитайте, щоб вони вибрали зараз будучи дорослими, отримати інформацію у підлітковому віці чи трохи пізніше
Ответ дляПухнасті штани
бабка сука потому что думает что отец ничего не должен ребенку, еще и ей это написала. написала что отец за отсутсвие ’тепла співччуття і поваги’ денег не дает. бо мышление у нее как у росиян.