Любимка-анонимка• 30 января в 15:49
Сообщение от бывшей свекрови дочке
Девочки, я пытаюсь взять себя в руки, мне еще работать пол дня..
дочке 14, пару дней назад написала папе что бы тот оплатил половину стоимости обучения в школе, у нее выпускной класс.
Воспитываю одна с 5 лет,
Дочь живет со мной и отчимом, алименты 1500 грн.. дополнительно ничего ни гаджетов ни на одежду на на развитие ни-че-го, видимо папа ее пожаловался маме что мы еще и за обучение требуем с него а у него помимо дочки еще трое детей😌😌
Я если честно не могу собрать мысли что ответить на такое.. человеку 63 года
Воспитываю одна с 5 лет,
интайм_не_предлагать• 30 января в 21:53
Ответ дляDоe
никто ни у кого не клянчил в обсуждаемой ситуации
тоді чому донька нагадувала про оплату?
Разгуляшка• 30 января в 21:54
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я тоже самое сказала дочке, говорит больше вообще общаться не буду а я сижу от возмущения руки трясутся
Да ну, оно того не стоит, что б нервничать из за этого ничтожества. Давно же уже все понятно, раз он все эти годы по 1500 в месяц давал. Я бы еще раньше официально отказалась от алиментов, что бы этот пердун в старости не смог на алименты подать на дочку. А оно подаст, оно убогое, раз его мамаша такое выдает и раз оно по 1500 платит. Заблокируйте бабку, и папашу тоже. Вот правда подумайте может и от этих 1500 отказаться? Я не знаю как официально это сделать, но лучше сделать. Не дай бог потом к дочке пристанет «ты должна меня содержать»….
Пухнасті штани• 30 января в 21:55
Ответ дляЯ_з_Франека
Чоловіка до батареї наручниками пристібнете?
Чи з вами такого трапитися не може?
Якщо батько злиняє, то я не буду змушувати дитину нагадувати йому про гроші, а ці питання буду вирішувати сама з чоловіком, якщо він не даватиме коштів, то буду платити сама
Любимка-анонимка
• 30 января в 21:55
Ответ дляМульйонерша
А сколько счёт за учебу, чтобы понимать
4000 грн с папы
Ответ дляинтайм_не_предлагать
тоді чому донька нагадувала про оплату?
потому что отец сказал что оплатит и сегодня последний день. потому что отец общается с дочкой чаще чем с бывшей женой. Потому что мама попросила. какая разница почему? я отцу напоминала когда надо заплатить за учебу, с хера бы я этого не делала?
СкумбріяП8• 30 января в 21:55
Ответ дляТебеОноНадось
А я бы наоборот, собирала чеки и подала бы на возмещение.
Сильно большой подарок вот так взять и заблокировать
Бабуле? Та ну, она ж не отец, это всё будет до одного места...
Лама_мама• 30 января в 21:57
Ответ дляМама Никитки-2
1. Мати, батько мають рівні права та обов´язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою.
2. Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов´язків щодо дитини, крім випадку, передбаченого частиною п’ятою статті 157 цього Кодексу.
Ст 141 вам в помічь, якщо пишите про закон.
ще раз - якщо батько сплачує офіційно призначені аліменти, вважається що він виконує всі обов´язки щодо дитини. І те, що Ви цитуєте можна хіба в рамочку на стіну роздрукувати, бо толку з того ніякого не буде. Будуть бескінечні позови та витрати нервів, часу, коштів - от і все. Нажаль, юридично в нас жінки в таких випадках, як у автора, не захищені і не мають підтримки.
интайм_не_предлагать• 30 января в 21:57
Ответ дляDоe
велика різниця, це перенесенн відповідальності на дитину, вона не має брати на себе роль дорослого та відчувати себе нікчемно від того, що вартує таких копійок. Чи Ви гадаєте, що робить це із задоволенням або гордістю/перемогою? Ні, і не важливо заплатить він чи ні. Дуже погана практика для дівчинки-підлітка.
Мама Никитки-2• 30 января в 21:57
Ответ дляРазгуляшка
Відмова від аліментів не врятує вашу дитину від того, шо її папаша в майбутньому зможе подати на неї на своє утримання.
Ответ дляПухнасті штани
если ваш ребенок будет общаться с отцом, вы вообще не сможете проконтролировать что там ваш ребенок просит у папы.
Мама Никитки-2• 30 января в 22:00
Ответ дляЛама_мама
Якщо буде потрібно то повішу. А ви начебто писали як по закону, а не як в реальності. Так от по закону ніфіга не тількі аліменти. А і ще, можете 185 ст ще почитати, про додаткові виплати на утримання дитини, понад призначені аліменти.
тогдалия• 30 января в 22:02
Ну пошла бабушка с отцом на фиг) ну, как будто их нет, вот если представить так.
Пухнасті штани• 30 января в 22:03
Ответ дляDоe
закрити базові потреби - це віддати гроші за послугу або товар. нагадувати про гроші - це не ’закрити потреби’, це нагадування. вам ваша дитина не нагадує про гроші і вашому чоловіку?
Ні, не нагадує, я пам´ятаю коли сплатити кошти за школу, репетиторів і гуртки. При виникненні зборів на екскурсію або фото дитина повідомляє, що треба здати стільки-стількито, в чаті класу інформація дублюється. Так само і оплата репетиторам, вони не нагадують про оплату дитині, вони пишуть особисто мені : наприклад - сьогодні було останнє проплачене заняття.Так я сплачую усі платежі, то чоловік питає чи все ок, хоча може сам подивитись по виписці, бо в мене доп.карта до його рахунку.
Борисфенка• 30 января в 22:03
Ответ дляМама Никитки-2
Хай авторка подасть позов в суд про додаткові витрати. Вгадайте з одного разу, що вона отримає?
Саме тому вона послала доньку просити гроші на школу - а раптом дасть. А не дав. Натомість приповзла свекруха і прочитала лекцію про сподівання на власні сили. Дитя в сльози.
Тепер мамка нарешті написала татку, але яка буде відповідь, ви також знаєте.
Ответ дляинтайм_не_предлагать
какая ответственность если они втроем договорились про оплату? все втроем знали. напомнить должна была именно мать?
не поняла где тут роль взрослого?
или вы сторонник того что всю гадость от отца надо прятать от ребенка и говорит да-да, он тебя любит и покупать вместо него подарок и врать почему не пришел на день рождение?
не поняла где тут роль взрослого?
Ответ дляПухнасті штани
ну, не все такие в белом пальто которые никогда ничего не забывают. и как вы учите своего ребенка финансовой грамотности?
Мульйонерша• 30 января в 22:09
Ответ дляЛюбимка-анонимка
4000 грн с папы
Я так понимаю что этот вопрос, до поступления вашей дочери вы с бывшим обсудили и согласовали. Если да, то пускай выполняет свои договоренности. Странно, что бабушка внучке написала. Дрянь старая. А бывший ваш тряпочка, мама подмяла и везде командует. Я бы на вашем месте, от имени дочери, написала с ее телефона. Типа, бабушка пришли мне пожалуйста копию паспорта и ИНН папы, я завтра в институте напишу заявление, чтобы отсрочили платеж, потому что папе задержали зарплату, и он не может вовремя внести оплату за учебу......Что то в таком духе. Люди в этом возрасте бояться огласки
Без желчи
Борисфенка• 30 января в 22:09
Ответ дляDоe
не поняла где тут роль взрослого?
Так, повинна була нагадати мама тату. Натомість нагадала онучка бабусі.
12 галюцинаций• 30 января в 22:09
Автор, пошлите на х.. этого папашу.
У меня точно такая же ситуация, я подумала вы мою историю рассказываете) только выясняла за оплату я лично с папашкой.
Да, трудно самой всё платить и не справедливо. Но вы ничего не измените, можете только себе нервы трепать.
Послала к херам и заблокировала везде.
Пухнасті штани• 30 января в 22:09
Ответ дляDоe
Якісь дивні висновки ви робите, в мене адекватна відкрита дитина, в нас довірливі стосунки. Я не збираюсь лити відро помиїв особисто дитині на батька. Я буду обговорювати потреби і проблеми з батьком, бо ми дорослі та адекватні люди. Це ви щось фантазуєте
интайм_не_предлагать• 30 января в 22:11
Ответ дляDоe
не поняла где тут роль взрослого?
дійсно, хто тут дорослий, все дуже складно....
Пухнасті штани• 30 января в 22:12
Ответ дляDоe
В дитини є дитяча карта куди перераховуються кишенькові гроші, і навіть банка в нього є куди він збирає гроші на свої якісь хотєлки. Ви якась дивна, їй Богу
интайм_не_предлагать• 30 января в 22:13
Ответ дляDоe
взрослый и роль взрослого, видите разницу? какая роль взрослого была у ребенка? напомнить что сегодня последний день? в чем тут взрослость объясните?
пояснювати потрібно тому, хто чує
Ответ дляПухнасті штани
вы будете обсуждать потреби с 15 летним подростком чтобы потом обсудить из с отцом? такой подросток уже без вас все обсудит, особенно парень
Я_з_Франека• 30 января в 22:15
Ответ дляПухнасті штани
А як не зможете то хай діти без освіти, гуртків, зате папіка не напрягли?