IQ 80• 30 января в 19:05
Коли стосункам вже кінець…
10 років пішли в сміттєвий бак. Є спільна дитина. Багато було всього протягом цих років. Але тепер я вже усвідомлюю, що це остаточний вже кінець. Немає почуттів (ну з його так точно вже сторони), сексуальне життя зайшло на 0 (ну або максимум 1 раз в тиждень було і так , на як небудь з його сторони, хоч я казала неодноразово 1 раз в тиждень мені мало багато разів).
І знаєте якось і образливо і боляче і страшно.
Страх майбутнього а що далі?.. Далі чекає розлучення, його не уникнути. Я у всьому виню його, а для нього погана я. Багато років я відчувала себе приниженою і шантажував розлученням і що піде. Відверто казав неодноразово щоб я навіть знайшла собі когось…
Питання тільки до себе: мені зараз 29, як я попала в таке лайно( хотілось сімʼї дуже… що тепер буде навіть не знаю. Дитині 7, дуже чутлива і вразлива до всього ментально(
Ми вже більше навіть спілкуватись без сварок не можемо.
Фиона Шрековна• 30 января в 19:08
Ну почему в мусорный бак то? Есть ребёнок, были и счастливые моменты, и радость, и любовь. И это не конец, это начало чего то нового)
Работать надо• 30 января в 19:09
Автор, это жизнь. Люди встречаются, расстаются и живут дальше. Вы в том возрасте, чтобы строить всё заново легко и свободно.
IQ 80
• 30 января в 19:09
Ответ дляФиона Шрековна
Чесно було набагато більше поганих моментів і часом страшних. Але просто якось шкода так, що сімʼя розпалась… ми зараз стали інші зовсім. Я чесно бачила вже багато років що його до мене не тягне сексуально і при сварках завжди вибачалась перша я і то не з першого разу пробачав хоч іноді і його провина це була… але на шо я надіялась не знаю
дама_из_декрета• 30 января в 19:12
Ответ дляIQ 80
Отак близька людина стала мені чужою назавжди. 🤕
Авторе, ну хоч зараз перестаньте собі брехати, ви були чужими завжди
Просто на гормонах і сексі протрималися деякий час, а потім пристрасть пішла і у вас більше нічого не залишилося. І так, ви це все бачили але боялися.
Фиона Шрековна• 30 января в 19:13
Ответ дляIQ 80
То привычка у вас осталась, поднимайте голову и вперёд к новой жизни без этого равнодушия
IQ 80
• 30 января в 19:13
Ответ длядама_из_декрета
Просто коли ми зустрілись ми були дуже молоді… а тут вже стали старші і ось так сталось..
Усміхайлик• 30 января в 19:14
Автор, никто никому не принадлежит, никто никому ничем не обязан. Люди встречаются и расстаются. Так бывает. Я с бывшем мужем прожила 23 года. И что? У каждого теперь своя жизнь…
IQ 80
• 30 января в 19:14
Ответ дляФиона Шрековна
Він мене 2 роки отак прошантажував
А якби ви знали який я мала страх..
але мені вже то так набридло.
А якби ви знали який я мала страх..
але мені вже то так набридло.
дама_из_декрета• 30 января в 19:14
Ответ дляIQ 80
Так, саме про це я в написала. Ви зустрілися лише за покликом природи.
Давно без алко• 30 января в 19:18
Ответ дляIQ 80
Автор, просто обіймаю вас..
Дитину жаль, бо це стрес і дуже важко для них(
Але почуття повинні берегти обоє і хотіти зберегти сім´ю теж.
Якщо чоловік не хоче, то...
Чи є сенс на нього молодість витрачати? Треба йти, поки не зрадив і не насрав в душу тааак, що будете півжиття оговтуватись
Якщо чоловік не хоче, то...
IQ 80
• 30 января в 19:18
Ответ дляУсміхайлик
А Ви чому розійшлись? Це насправді шокуюче, стільки років разом.
IQ 80
• 30 января в 19:20
Ответ дляДавно без алко
Автор, просто обіймаю вас..
Якщо чоловік не хоче, то...
Я думаю, що він зрадив мене і неодноразово. Я чомусь в цьому впевнена.
Ні, я йому не потрібна і я не кохана. Я багато років старалась закрити на це свої очі, прикидатись дурною наче я не бачу і догоджати і догоджати… я залишилась в програші. Дитину дуже жаль, то буде величезний відбиток…
Вільний митець• 30 января в 19:22
Ответ дляIQ 80
Не ви перша, не ви остання
70%розлучень
А дитина переживе. Краще так, ніж коли батьки живуть разом і ненавидять одне одного
70%розлучень
Я в дамках• 30 января в 19:22
Та розлучаються навіть найсильніші пари.
Подивіться на ці роки як на досвід і рухайтесь далі.
У вас є син , вважаєте це нагорода за 10 років життя.
В мене були схожі віддчуття ’15 років коту підхвіст’, а на справді ні. Більшість цього часу я була счаслива.
Тато любить дітей, а життя продовжується.
Раджу зайняти конструктивну позиції і рухатись далі.
Оновлена версія• 30 января в 19:23
Ответ дляIQ 80
Ви були молода і не досвідчена, боялися (можливо) самотності. Вібачте сама собі свої помилки, живуть далі з урахуванням набутого досвіду.
Ех, ранні шлюби- гіркі сльози.
Тримайтеся.
Ех, ранні шлюби- гіркі сльози.
Тримайтеся.
IQ 80
• 30 января в 19:24
Ответ дляОновлена версія
Ех, ранні шлюби- гіркі сльози.
Тримайтеся.
Ех, ранні шлюби- гіркі сльози.
Тримайтеся.
Це правда, я стільки проплакала. І ще й стільки про благала його залишитись, не йти.
Дякую 🙏
Усміхайлик• 30 января в 19:24
Ответ дляIQ 80
Предательство. Это не физическая измена. И так бывает… Война внесла свои коррективы.
IQ 80
• 30 января в 19:24
Ответ дляУсміхайлик
Дуже шкода…
жар-птица Нюра• 30 января в 19:34
Ответ дляФиона Шрековна
Согласна. У меня отношения по 3-4 года, я возраста автора. 0 детей. Перспективы туманные, чем старше - тем меньше хочется соглашаться на абы что, чувствую, что смирюсь и буду просто жить для себя.
Автор, вы еще молодая совсем! Все впереди! И ребенок уже взрослый, и вы в расцвете сил и красоты!
Фиона Шрековна• 30 января в 19:36
Ответ дляжар-птица Нюра
Да подождите, какое для себя в 29)) ещё лет 6 безумной любви и отношений точно, а потом уже для себя... если захотите)
Я в дамках• 30 января в 19:38
Ответ дляОновлена версія
Ех, ранні шлюби- гіркі сльози.
Тримайтеся.
Ех, ранні шлюби- гіркі сльози.
Тримайтеся.
Так у мене не ранній шлюб. До шлюбу 5 років разом. Потім 10 в шлюбі і все любов пройшла. І в моєму оточені таких людей повно. Перестаньте сприймат розлучення як катастрофу
ОноВамнадо• 30 января в 19:53
Ответ дляIQ 80
Я теж 10 років у шлюбі, і розумію, що почуттів не має, а ще рік назад я закохалася, але піти від чоловіка зараз не можу, бо повністю від нього поки що залежу і вийти на роботу зараз не можу, живу побутом, почуття знасли і ніяк не можу їх відродити в собі до нього, все затухло.
IQ 80
• 30 января в 20:09
Ответ дляОноВамнадо
Ви хоч закохались в когось протягом цих років, а я настільки сильно любила його, що про те, щоб закохатись в іншого і мови бути не могло. І навіть зараз не уявляю такого.
Я роками намагалася ті почуття відродити в ньому та все ставало гірше.
Раздражевская• 30 января в 20:18
Ответ дляФиона Шрековна
Начало конца.
Собрала манели и съехала.
Знаете?
Давно уже.
Есть понятие: 3, 7, 13 лет скажем, совместной жизни. Не распедалишь эти периоды - значит не судьба.... Кто знает? Может ты ошиблась...
Собрала манели и съехала.
Знаете?
Давно уже.
Фиона Шрековна• 30 января в 21:00
Ответ дляРаздражевская
Начало конца.
Собрала манели и съехала.
Знаете?
Давно уже.
Собрала манели и съехала.
Знаете?
Давно уже.
Конец это у пессимистов, у оптимистов это начало чего то нового)
Раздражевская• 30 января в 21:02
Ответ дляФиона Шрековна
Да)
Начало нового)
А прошлое...Прими решение...
Начало нового)
А прошлое...Прими решение...
Фиона Шрековна• 30 января в 21:02
Ответ дляРаздражевская
Да)
Начало нового)
А прошлое...Прими решение...
Начало нового)
А прошлое...Прими решение...
Там уже все принято)
IQ 80
• 30 января в 21:05
Ответ дляФиона Шрековна
Там уже все принято)
Там це ви про мене?)