ЭмчЭндЭм• 30 января 2025
Подскажите, чему обучится, чтобы быть востребованным на рынке труда
Есть только хороший английский из навыков
муха в кедах• 30 января 2025
А які ще таланти та нахили? В мене ВО ’Економіка’ і дві іноземні мови. Є ще художня освіта. Я все це об´єднала в свій час в класну роботу байєра, але це багато часу і зусиль витрачено
ЭмчЭндЭм
• 30 января 2025
Ответ дляразмахер
ИТ (в сторону промт инженеринга
Там нужна математика? А то я тугая в математике
ЭмчЭндЭм
• 30 января 2025
Ответ длямуха в кедах
Я гуманитарий, кроме этого талантов особо нет. Математика - темный лес для меня.
ДелиВерка• 30 января 2025
Мій знайомий став працівником колцентру американської компанії
23.02.22 вилетів в Польщу і так там і осів, на життя оному молодому хлопцю вистачає, ВО немає
муха в кедах• 30 января 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
В мене з математиком теж не дуже добре було. Економіка, аналітика, менеджмент- це трохи інша сфера. Якщо лише англійська і все, то тоді лише викладач або ресепшен міжнародної компанії
ЭмчЭндЭм
• 30 января 2025
Ответ дляДелиВерка
В молодом возрасте это нормально. После 30 нужно уже что-то более солидное иметь.
муха в кедах• 30 января 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Для ’ солідного’ треба було навчатися і будувати кар´єру до 30...чи ви одразу хочете директором департаменту на 5 000 баксів?))
Для цього треба було починати в 20 і копати-копати-копати
ЭмчЭндЭм
• 30 января 2025
Ответ длямуха в кедах
Не очень разгонишься(
ЭмчЭндЭм
• 30 января 2025
Ответ длямуха в кедах
В 20 мозгов не было, в этом моя проблема. Я считала себя тупой и не достойной хорошей работы. Сейчас кусаю локти себе(
ЭмчЭндЭм
• 30 января 2025
Ответ дляЛюблю Украину
для солидного треба професія, а не знання англійської
Вот- вот кто бы мне в мои студенческие годы бы мне сказал
муха в кедах• 30 января 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Мені здається, ви уже 5 разів створювати цю тему. Люди вже пішли на навчання і скоро його закінчать. А ви все тут теми створюєте про тяжку долю і все....вибачте, але нити - це не професія і не талант. Тому у вас такий результат
ЭмчЭндЭм
• 30 января 2025
Ответ длямуха в кедах
Вы университет имеете ввиду или курсы?
муха в кедах• 30 января 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вы университет имеете ввиду или курсы?
Курси хоча б. Ви нили тут 1,5 місяці назад. Я за цей час працювала і онлайн пройшла навчання інтенсивне по 4 години в день. Так, мало спала. Зараз отримаю міжнародну сертифікацію і вище зп. Ви нічого не робили цей час. І знову 10500 тема про вашу англійську. Вас вже легко взнати. Ну сидіть нийте далі. Толку не буде.
Тему покидаю. Вибачте
ЛюбимаЯНЬ• 30 января 2025
Маркетолог. Якщо додати ще якусь професію, типу qa, кондитер (щось прикладне, де навчання до трьох місяців), то буле легше просуватись в кар´єрі маркетолога/менеджера у вибраній галузі.
ЭмчЭндЭм
• 30 января 2025
Ответ длямуха в кедах
Тему покидаю. Вибачте
Так, я уже пройшла курс по закупкам. Хочу ще один пройти. Но пока работу найти не могу, вот и сомневаюсь, что может лучше было что-то другое пройти.
ЯсноВидящая• 30 января 2025
Воспитатель в детском саду, няня (можно без образования). Вечная нехватка
Астоновитесь!• 31 января 2025
я в пошуку вже 7 міс, але я за корлоном і це складніше, аніж в Україні, в мене 2 іноземні мови. Теж не знаю, що б ще вивчити аби мати більше шанси, ось зараз пішла на оффлайн курси мсцевої мови, це хоч якась соціалізація.