Задираю носа• 31 января в 10:34
Тестування косметики мейбелін
Мені прямує посилка, я давала адресу давно. Написано в назві тінт. Він там один, декілька? Десь потрібно залишити відгук?
Galina_vinsport• 31 января в 11:18
Ну так і напишіть листа відправнику, я тестую зараз засоби по догляду за волоссям від Лореаль, то я знаю з самого початку що мені треба робити.
Задираю носа
• 31 января в 11:56
Ответ дляGalina_vinsport
А що ви робите?
А поговорить?• 31 января в 13:00
Ответ дляGalina_vinsport
це з сайту мейкап чи щось інше? я теж хотіла, але так і не розібралась, як в цьому взяти участь
Galina_vinsport• 31 января в 20:47
Ответ дляЗадираю носа
А що ви робите?
Користуюсь комплексом косметики для волосся
Galina_vinsport• 31 января в 20:47
Ответ дляА поговорить?
Я в Німеччині, тут багато тестувань і безкоштовних пробників