ГонУрова дівка• 31 января 2025

А ви б погодилися на таке?

Шукаю людину для догляду за бабусею, з проживанням, ЗП 7000. Гроші не великі , але може комусь потрібне місце проживання , тож надіюсь відгукнеться;)
Моська-слон• 31 января 2025
Ответ дляА я нівроку
Л- логіка...
Чисто теоретически, если я буду зарабатывать минималку, а любовник мне булет давать ещё 60, то это ж можно жаловаться на нищенское существование?
Моська-слон• 31 января 2025
Ответ дляА я нівроку
Я ж написала, сім´єю жити у квартирі бабусі, глядіти дитину і бабусю заодно, а чоловік помагатиме і на роботу ходитиме.
А условие - с проживанием вы решили не увидеть?
А я нівроку• 31 января 2025
Ответ дляМоська-слон
Ви українську не розумієте, я так бачу?
миссДавеча• 31 января 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Оплачиваю лекарства, обследования, недавно телевизор купила ей на кухню, затарила холодильник
Ну так вам не здається, що ваша мама не живе на 4000, з яких 2000 комуналка, як ви писали вище?
Моська-слон• 31 января 2025
Ответ дляА я нівроку
Ви українську не розумієте, я так бачу?
Какие-то фантазии вы видите, а текст в стартпосте - нет. Давай, расскажите, в чем ещё я не права, что ещё не умею и прям по всей моей личности проедем
А я нівроку• 31 января 2025
Ответ дляМоська-слон
Немає чим мені цікавішим зайнятися...
Снежнакомка• 31 января 2025
Чи є вихідний ще має значення. Чи може по своїх справах йти ввечері
Моська-слон• 31 января 2025
Ответ дляА я нівроку
Немає чим мені цікавішим зайнятися...
Ну, хоть это мы выяснили. Спасибо, что сообщили столь важную информацию о себе. Держите меня в курсе
Ждушечка• 31 января 2025
Ответ дляА я нівроку
Дитині воно точно треба? Особливо, якщо бабуся лежача, памперси все таке. А якщо деменція на горизонті? Дуже сприятливі обставини для нормального розвитку дитини, ага
А я нівроку• 31 января 2025
Ответ дляЖдушечка
Життя не ідеальне, бувають ситуації, що таке рішення - найкращий вихід. Купа дітей ростуть з бабусями та дідусями в одній квартирі, це ще й вчить людяності, толерантності, показує хороший приклад ставлення до старшого покоління.
Каляка маляка• 31 января 2025
Нет за такие деньги не согласилась бы.
Не гавкаю- но охраняю• 31 января 2025
Еще зависит сколько комнат в квартире бабушки.
Одно дело в отдельной комнате жить и спать, а другое - 24/7 с больной старой бабушкой в одной комнате находиться.
автор ГонУрова дівка • 31 января 2025
Ответ дляМороженная курица
Ви місто хоча б вкажіть
Кропивницький
автор ГонУрова дівка • 31 января 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
миссДавеча• 31 января 2025
Ответ дляА я нівроку
Ну так от автор чомусь не хоче показувати хороший приклад своїм дітям, правда? Значить, є причини.
автор ГонУрова дівка • 31 января 2025
Ответ длямиссДавеча
це просто оголошення з інтернету
я нікого не шукаю
миссДавеча• 31 января 2025
Ответ дляГонУрова дівка
це просто оголошення з інтернету
я нікого не шукаю
Тоді читайте: автор оголошення, суті це не змінює.
Фима Собак• 31 января 2025
Ответ дляГонУрова дівка
це просто оголошення з інтернету
я нікого не шукаю
в смысле? а зачем тогда вы создали тему? чтобы что?
Я тертий жук• 31 января 2025
Ні, дуже мало щоб віддати свое життя бабусі
Не гавкаю- но охраняю• 31 января 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Кропивницький
Скажите, Вы бы сами за 7 тыс. согласились на такое?
Вы ж хотите без выходных и отпуска постоянный уход?
Это разве что одинокий бездомный человек согласится, от безвыходности.
Викасикрет• 31 января 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Думаю, для ВПО такой заработок подойдёт
Афігеть, а ВПО что не люди?
автор ГонУрова дівка • 01 февраля 2025
Ответ дляФима Собак
Щоб ти спитала
автор ГонУрова дівка • 01 февраля 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ні
Фима Собак• 01 февраля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Щоб ти спитала
так я тебе і питаю. для чого тобі чужа бабка. в таких деталях. що з тобою не так
автор ГонУрова дівка • 01 февраля 2025
Ответ дляФима Собак
А що з тобою не так задавати такі питання?