Пушап Мі мі• 31 января в 15:24
Чому деякі люди акцентують на тому, що не ведуть соц. мережі?
Листаю профілі в додатку для знайомств, багато людей вказують, що не сидять в соц.мережах або прям акцентують на тому, що ніколи не реєструвалися в інстаграмі. Нащо про це писати? Як на мене, це говорить лише про те, що комусь лінь зареєструватися
Пушап Мі мі
• 31 января в 15:25
Ответ дляМамОмужа
Вказують свої позитивні сильні сторони, це нормально.
А в чому тут сила?
Кросівки оригінал• 31 января в 15:26
Вважають це своєю перевагою, завжди ж колись хто каже що нема інсти, значить має на увазі що він прям вау і хєрньой не страждає. Смішні кароче, манія величі присутня на порожньому місці
Бабайко• 31 января в 15:27
Ну напрямую странно написать я адекватный а не вишу с соц сетях))) не зависим от них, вот так аккуратно и доносят инфу
Пушап Мі мі
• 31 января в 15:27
Ответ дляФорсия
Это о том, что они не из тех придурков, что живут одним инстаграмом и тиктоком.
А хтось реально живе? Ну, крім блогерів
Більшість завантажує декілька фото і все на тому
Элька-Карамелька• 31 января в 15:27
Ответ дляПушап Мі мі
А в чому тут сила?
Когда больше похвастаться нечем, отсутствие соцсетей выставляют как достоинство.
Глаза_в_3_карата• 31 января в 15:28
Они просто ищут ’своих’ людей, таких же, для кого соцсети не часть их жизни. Это нормально
МамОмужа• 31 января в 15:28
Ответ дляПушап Мі мі
А в чому тут сила?
В тому, що людина не показушник, тобто має глибшу життєву філософію, серйозніша, більше зайнята важливими справами і не має часу на отупляючу хрінь. Що вона споживає кращий, відбірний контент, можливо читає серйозні книги чи ходить до театру. Примітивне наповнення соцмереж нас примітивізує й отупляє.
Кросівки оригінал• 31 января в 15:31
Ответ дляМамОмужа
Лежить на дивані і дивиться марафон наприклад
Або серіали ганяє турецькі, як варіант)))
Пушап Мі мі
• 31 января в 15:31
Ответ дляМамОмужа
Не бачу ніякої деградації в веденні соц. мереж. Якщо, звісно, це не якась нав´язлива ідея. Це ж як власний міні фотоальбом
МамОмужа• 31 января в 15:32
Ответ дляКросівки оригінал
Є ще варіанти насправді.
Пасти Ла• 31 января в 15:34
Может потому что все ( и мужчины в т.ч.) просят ссылку на профиль в инсте, а ее нет?
Кросівки оригінал• 31 января в 15:35
Ответ дляМамОмужа
Є ще варіанти насправді.
Звісно є, але і в соц мережах є багато корисного, підпішиться на інсту Лувра і NASA, не треба обмежуватись «деградацією»
Ангелок з ріжками• 31 января в 15:39
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Плюсуюся. Нічого поганого в соцмережах немає, але у мене інші інтереси, і хотілося б, щоб партнер це розумів, а ще краще - розділяв.
Чай не пью, только кофе• 31 января в 15:40
Ответ дляЭлька-Карамелька
При тому брешуть аж гай гуде .
На днях дивилася якусь передачу і там учасник позиціонував себе як такого , що геть немає в соцмережах , а далі говорить ’Ну якщо щось скидають , то я дивлюся , а сам ні-ні ... ’
І тут виникає питання ... Ти щойно підкреслено заявиви , що тебе геть немає в соцмережах . А куди тоді тобі скидають ?!?
Ангелок з ріжками• 31 января в 15:40
Ответ дляЧай не пью, только кофе
При тому брешуть аж гай гуде .
У месенджери скидають. Мені весь час щось скидують з тіктоку, причому я завжди кажу, що він у мене не встановлений, все одно кидають)
Кросівки оригінал• 31 января в 15:41
Ответ дляЧай не пью, только кофе
При тому брешуть аж гай гуде .
В вайбер😂😂😂
Пушап Мі мі
• 31 января в 15:42
Ответ дляМамОмужа
Боже, багато розумних людей і серйозні книги читають, і в театр ходять, і сторінку в інсті мають... Це ніяк не взаємопов´язано.
Элька-Карамелька• 31 января в 15:44
Ответ дляМамОмужа
С настолько примитивным мышлением лучше не вести соцсети. Тут сложно не согласиться.
Потринділиця• 31 января в 15:44
Не веду соц.сети, не акцентирую на этом ничьё внимание.
Если спрашивают, как найти меня в инсте или Фейсбуке , то говорю - ’никак’.
Меня также не интересуют соцсети моих знакомых.
Пушап Мі мі
• 31 января в 15:47
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ну у мене є сторінка в інсті. Завантажую туди нове фото не частіше ніж раз на місяць. Як це заважає розділяти інші інтереси з партнером?
Мрію про космос• 31 января в 15:47
В те времена, когда я сидела на СЗ, после общения и определенной заинтересованности смотрела что он из себя представляет ВКонтакте. Это была живая информация о человеке, круге общения, интересах и т.д. Если давали пустую страницу понятно, что разводилы.
Сейчас типа того же, видимо, только ВК заменила пластмассовая инста
ВыФсеВрете• 31 января в 15:47
Ответ дляПушап Мі мі
А хтось реально живе? Ну, крім блогерів
И смысл этих соцсетей и ваших пару фото в таком случае? Вот у вас спросили есть или нет, вы даете ссылку на ваш акк с двумя фото и что дальше? В чем разница с таким акком и его отсутствием?
УраганнаЯ• 31 января в 15:48
я есть в инсте, но нет ни одного фото
проще сказать что меня нет. чем все это обьяснять
потом еще сто вопросов - а почему??
Пушап Мі мі
• 31 января в 15:49
Ответ дляВыФсеВрете
Ну не двома, там всього 22 поста. Тим не менш, вони трохи розповідають про моє життя.