Ну тепер понятно чого портніков розказував про довгу війну. Грантожер. Все більше схиляюсь до думки що це була байденівська повістка, коли той міг закінчити війну за пів року, але не захотів. Йому класно - гроші получай, простих людей посилай на війну і розказуй що це весело бо ми свідки історичних подій.
Трампуля хоче перевісити нас на Європу. Весело. Буде в наступні років 5. Особливо після слів Буданова про катастрофу влітку, які він нібито не говорив але є нюанс - відкрито провадження про витік інформації.
Слухала в авто сьогодні пані Корчинську про такмед, причини ампутацій, як важко добиватися виплат пораненим в госпіталях, їх протезування дорогими протезами, а не дешевими зразками.. дуже мотивуюче підбадьорююче інтервю (сарказм). В кінці головне сказати, що треба вірити у перемогу. Я трохи з іншого боку спостерігаю ситуацію. І мушу сказати, що свою думку не змінила - тепер вся надія тільки на поляків.
Ответ дляlilu1990
А ви готові воювати чи у вас в гаражі хоча би 200 тис добровольців пасіонаріїв? Усе тримається на соплях
Нехай ще трамп нас кине, то взагалі
Я, якщо чесно, не розумію ваші причинно наслідкові зв´язки. Мені то краще припинення війни учора, без оглядки на будь кого
Мама Никитки-2• 01 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Це ваші надії? Мої надії були на хаос
Можу вас запевнити, в штатах хаос. І це тікі початок.
Мама Никитки-2• 01 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Нехай ще трамп нас кине, то взагалі
Кого вас? Це ви про українців так?
Все більше і більше впевнюсь на кого ви працюєте
Мама Никитки-2• 01 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Вам з сша видніше
Звісно. Я ж тут в прямому ефірі все спостерігаю, а не з помийки кацапськоі тягну.
voloshka_s• 01 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Надія не на врятують. А на те шо вони вистоять проти росії і завдадуть їй поразку
Коли поляки розповідають чому українські чоловіки зараз не на фронті, я хочу у них запитати, а чому поляки були не на фронті в 39 році, чому вони не вийшли воювати з фашистами в 39 році, а дали майже без супротиву себе окупувати? Всі грамотії чужими життями, як стосується тебе то зразу задню.
Мама Никитки-2• 01 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Шо і звідти прийдеться тікать?
Спочатку вам з Польщі…
Я біла людина, а трамп повертає Америку в часи до 60 років
Ответ дляvoloshka_s
Тому що вони вірили в гарантії Великобританії і союзників
Мама Никитки-2• 01 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Нам тут пані відписувала, що там все добре. І кому вірити
Лав лав лав? Тоді їй. Вона ж може жити в штатах за 100$ на 2 тижні, а я ні.
voloshka_s• 01 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ми у багато що вірили, але поляки не визволяють Україну, за Україну воюють українці. А поляків визволила від фашизму радянська армія, а не польська армія. Так що нехай краще помовчать.
Ответ дляvoloshka_s
Коли нацистська Німеччина напала на Польщу, поляки пригадали обіцянки союзників — насамперед Великої Британії та Франції — на дієву допомогу. І хоча сподівання раз у раз не виправдовувались, а надана підтримка виявилася геть недостатньою, поляки до кінця війни трималися за найменші проблиски надії.
Варшавське повстання згадайте
Мама Никитки-2• 01 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Мама нікітки не може купити клубніку по нормальній ціні і для неї це вже хаос.
Ви дуже нерозумна, коли намагаєтесь таким тривіальним засобом отримати додатковий шматочок цукру. Я можу купити собі клубніку, головне щоб вона була. Поки що гниє на полях, бо працювати нікому.
Ответ дляМама Никитки-2
Всього лиш якась клубніка вас так збентежила. Давно ви не були в Україні...