Rise• 01 февраля 2025
Хочу купити у Києві 1к квартиру, щоб сдавати в оренду. Порадьте якісне агентство
Вітаю!
Хочу купити у Києві 1к квартиру вартістю до 50 к, щоб здавати.
Але не знаю, до якого агентства звернутись, щоб якісно, недорого та без проблем це зробити.
Якщо є досвід, порадьте агентство та рейон, де краще вибирати квартиру.
Vittoria66• 01 февраля 2025
Ответ дляRise
Розглядаю правий берег неподалік метро
Це дуже мала сума, щоб купити нормальну квартиру неподалік від метро, та ще і на Правому березі. Під ремонт в старих будинках, можливо щось знайти, але і ціна на такі вбиті квартири від 47 тисяч доларів + комісія ріелтору. Якщо у Вас є кошти на ремонт та обладнання меблями та технікою такої квартири, то можливі варіанти однокімнатних квартир. Але варто це купувати під аренду?
Новобудову з ремонтом за такі кошти біля метро Ви не знайдете ні на Правому, ні на Лівому березі.
Ответ дляWendy Rhoades
дивіться новобудови в Голосіївському районі, м. Васильківська, Іподром.
Там до війни було найкраще співвідношення вартість покупки-вартість оренди.
Але то до війни, а зараз туди часто прилітає, тому може зараз важче здати.
Часто мимо пролітає, так.
Ще і пригород чути як там бахи.
Wendy Rhoades• 01 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Часто мимо пролітає, так.
Ще і пригород чути як там бахи.
там багато було гарних варіантів під оренду, вони і гарно виглядали, і ціни відносно низькі, той же Ліко, Паркленд, Нова Англія.
Але зараз не знаю, чи багато бажаючих там знімати. Якщо це власне житло, то вже як є, а якщо ти знімаєш, то можна пошукати варіанти.
Ответ дляWendy Rhoades
Бажаючих багато
Ціни на теремках тримаються, навіть оренда виросла
Ответ дляWendy Rhoades
Дивись реально ціни
Wendy Rhoades• 01 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Бажаючих багато
серйозно?
Оце наші люди безстрашні) Хоча прилетіти куди завгодно може, але туди все ж трохи частіше. А може це мені так здаться.
Ответ дляWendy Rhoades
Ліко 1 к 80 т+
SantaMonika• 01 февраля 2025
Ответ дляWendy Rhoades
Ну яка нова Англія 😂до 50 тис з ремонтом. 90 штук -37 метрів
Wendy Rhoades• 01 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Дивись реально ціни
ну да, до війни таких цін не було.
Навіть не знаю, це гарно чи погано)) в залежності від того мабуть чи купуєте чи продаєте))
Wendy Rhoades• 01 февраля 2025
Ответ дляSantaMonika
подруга за півроку до війни продала за 42 тис в Новій Англії, але здається 30 м2, і це було дуже вигідно, тому що купили вони її майже на 10 тис дешевше.
Але це після забудовників, тобто ще тисяч 15 пішло б на ремонт.
Ответ дляWendy Rhoades
Найду Англію
Майже 100 т продавали
opium_black• 01 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Я інвестувала в Джерела,це дешевше Ліко.
Моя квартира за 1,5 року піднялася в ціні на 25.% , такі реалії. Вивчала ці теми.
Добудували? Й в гривні піднялась чи в баксах?
opium_black• 01 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Так добудували
В грн в тому ж в домі піднялася від забудовника вдвічі, і в баксах готові теж
Супер! Скільки чекали від моменту котловану? Чи брали вже на якомусь етапі?
Wendy Rhoades• 01 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Найду Англію
Майже 100 т продавали
1-кім у Французькому кварталі продалась ще до війни за 115 тис. І це було вигідно. Зараз подруга в Трініті купила за 180 тис. Але це дорожчий комплекс.
Ціни на новобудови дійсно ростуть разом з доларом, як не дивно. Проблема тільки в тому, щоб добудували.
SantaMonika• 01 февраля 2025
Ответ дляWendy Rhoades
Згадала, як бабка дівкою була
Купити до 50 тис правий берег біля метро, то хіба що бабушка стайл, але і таке знімають
Wendy Rhoades• 01 февраля 2025
Ответ дляSantaMonika
Згадала, як бабка дівкою була
та да) як з минулого життя.
Ответ дляWendy Rhoades
І на готові ростуть, бо ремонт все дорожче
Wendy Rhoades• 01 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
ой ремонт - це ще півквартири. Причому його дешевше не зробиш, в залежності від району.
ЧупакабраЗеБест• 01 февраля 2025
Ответ дляmari_klim
Дети мои сейчас снимают, как раз однокомнатную (1+1), 43кв.м. Сейчас расскажу какие у них требования были: новострой, хороший качественный ремонт, обязательно генератор, инфраструктура.
Сняли в Сучасном квартале. Самый большой плюс - дом в одной сети з больницей. Минус - сравнительно дорого конечно, и есть нюансы по ремонту. Нет духовки и посудомойки. Остальное нравится.
а готовят на чем?
Оличка_Боличка• 01 февраля 2025
Я б купила два подземных паркоместа, даже три - выйдет около 15-18 тысяч дохода в месяц, минимум головной боли
Его Святейшество Байрактар• 01 февраля 2025
С 50 000 ничего толкового
Я сдаю три квартиры если что
У знакомых- друзей у многих квартиры под сдачу
Вы посчитайте когда вам окупится эта аренда
Я сдаю три квартиры если что
Оличка_Боличка• 01 февраля 2025
Ответ длякатик1
Какая цена паркоместа?
Знаю где можна купить за 15-20 тысяч долларов и спрос на аренду очень велик
Аренда сейчас 5-6 тысяч
Главное словить паркоместо
Аренда сейчас 5-6 тысяч
Главное словить паркоместо
Оличка_Боличка• 01 февраля 2025
В центре наверно можно 1 купить тысяч за 40-50, но там и аренда выше