Rise• 01 февраля в 08:35

Хочу купити у Києві 1к квартиру, щоб сдавати в оренду. Порадьте якісне агентство

Вітаю!
Хочу купити у Києві 1к квартиру вартістю до 50 к, щоб здавати.
Але не знаю, до якого агентства звернутись, щоб якісно, недорого та без проблем це зробити.
Якщо є досвід, порадьте агентство та рейон, де краще вибирати квартиру.
Taya_Groza• 01 февраля в 08:37
Цікава у вас покупка вийде)
автор Rise • 01 февраля в 08:42
Ответ дляTaya_Groza
Цікава у вас покупка вийде)
Чому?
vinika• 01 февраля в 08:46
Ответ дляRise
Чому?
Тому що на рЕйоні
автор Rise • 01 февраля в 08:50
Ответ дляvinika
Тому що на рЕйоні
Ну, випадково не ту літеру написала.
Рада, що Вас це так тішить
автор Rise • 01 февраля в 08:51
рАйон
mamaМия• 01 февраля в 08:51
На яку суму розраховуєте? Знайомий зараз продає.
Taya_Groza• 01 февраля в 08:52
Ответ дляRise
Чому?
Тому що Ви навіть райони не знаєте, як Ви збираєтесь купувати? Спочатку потрібно хоч район обрати.
Feel good• 01 февраля в 08:52
Ответ дляTaya_Groza
То ж автор попросила порадити район
Taya_Groza• 01 февраля в 08:54
Ответ дляFeel good
То ж автор попросила порадити район
Я можу порадити і Троещину, а можу Печерск. Вона всеодно не знає району.
автор Rise • 01 февраля в 08:55
Ответ дляTaya_Groza
Райони знаю, живу у Києві 5 років, але цікаво почути поради тих, хто має відповідний досвід
автор Rise • 01 февраля в 08:56
Розглядаю правий берег неподалік метро
Осень и её сказка• 01 февраля в 08:56
Ответ дляTaya_Groza
Ну то не радьте 🤷🏽‍♀️ не маєте що по темі відписати - чого тоді пишете людині?
Taya_Groza• 01 февраля в 08:57
Ответ дляRise
А який може бути досвід, якщо ти живеш наприклад в Шевченківському то що ти можеш знати про Троєщину чи Соломінку ?
Кожному подобається свій район.
Taya_Groza• 01 февраля в 09:00
Ответ дляОсень и её сказка
Та автор таке питання дивне поставила. Це те саме, що я зараз спитаю хочу придбати квартиру в Одесі порадьте район. Як людина може порадити не знаючи твоїх вподобань? Та що саме ти чекаєш від району? Навіть якщо це квартира під оренду.
ЗдохниПуйло• 01 февраля в 09:02
Ответ дляmamaМия
В старпості написано
Ol-a• 01 февраля в 09:02
Ответ дляTaya_Groza
Это Вы с Николаева так хорошо в районах Киева разбираетесь или просто самоутвердиться зашли?
Автор, с советами на Советчице сейчас совсем печаль( Поэтому для начала лох, смотрите Вашу ценовую категорию, выбор будет не большой. Для аренды важна близость метро и инфраструктура.
Ol-a• 01 февраля в 09:03
Ответ дляTaya_Groza
Кожному подобається свій район.
Что такое ’СоломІнка’
Alexsandra• 01 февраля в 09:06
Ответ дляTaya_Groza
Кожному подобається свій район.
Автор під оренду шукає район, а не для життя.
Вважаю правильним рішенням спитати поради, який район міста користується попитом для оренди з вартістю житла до 50 тис.
Як на мій погляд автор, це місце в пішій доступності до 20 хв до метро або де навчальні заклади після школи.
автор Rise • 01 февраля в 09:07
Ответ дляAlexsandra
Дякую
Taya_Groza• 01 февраля в 09:11
Ответ дляOl-a
Яка різниця звідки я? Київ я дуже добре знаю.
mari_klim• 01 февраля в 09:12
Дети мои сейчас снимают, как раз однокомнатную (1+1), 43кв.м. Сейчас расскажу какие у них требования были: новострой, хороший качественный ремонт, обязательно генератор, инфраструктура.
Сняли в Сучасном квартале. Самый большой плюс - дом в одной сети з больницей. Минус - сравнительно дорого конечно, и есть нюансы по ремонту. Нет духовки и посудомойки. Остальное нравится.
Taya_Groza• 01 февраля в 09:13
Ответ дляOl-a
Что такое ’СоломІнка’
Трубочка із якої воду пьють
LudaSHS• 01 февраля в 09:14
Придивіться аки рєлторів в інста. Вони показують які, де , ціни, можна зорієнтуватися більше ніж тут.
автор Rise • 01 февраля в 09:20
Ответ дляmari_klim
Дякую
автор Rise • 01 февраля в 09:23
Ответ дляLudaSHS
Як знайти якісного ріелтора?
Аки у інсті не дають реальну інформацію про них
LudaSHS• 01 февраля в 09:25
Типу такого контенту повно
З відео
З поясненнями
Фото
LudaSHS• 01 февраля в 09:26
Ответ дляRise
Як знайти якісного ріелтора?
Там є реальні ріелтори
Дивіться відгуки, кількість коментів, підписників, і нічого не платіть завчасно
Wendy Rhoades• 01 февраля в 09:27
Ответ дляRise
дивіться новобудови в Голосіївському районі, м. Васильківська, Іподром.
Там до війни було найкраще співвідношення вартість покупки-вартість оренди.
Але то до війни, а зараз туди часто прилітає, тому може зараз важче здати.
Wendy Rhoades• 01 февраля в 09:32
Ответ дляTaya_Groza
мені питання автора цілком зрозуміле.
Хоч я і киянка, і більш-менш Київ знаю. Але для оренди обирають квартиру не щоб там було комфортно жити вам особисто, а щоб можна було легко і більш дорожче здати квартиру в оренду.
І це тоді має бути новобудова і біля метро. І всі новобудови біля метро не в центральних районах здавались +/- за однакову вартість. А от вартість покупки в м2 могла суттєво відрізнятись, в залежності від ЖК і району.

Тому питання цілком логічне, якщо ви розумієте, про що вас запитують.
Леска• 01 февраля в 09:35
Ответ дляAlexsandra
Пішляшкільні навч заклади вчаться онлайн зараз.