КаРаКаТиЦа• 01 февраля в 17:40
У кого проблеми з кермом коли вчились? Я не відчуваю його (
Добрий день. Вчу теорію потрохи. Сьогодні з чоловіком поїхали на автодром і жах,я не могла настроїтись, 2 рази глохла( повороти жах, я не відчуваю руль, робили 8 то я той руль викручую,перекручюю ( чоловік не розуміє як так, це ж елементарне. Вирівняй як виїхала круг, потім викручуй, а в мене не виходе ( не буду викручувати одразу то в бардюр вїду ( повороти дуже тяжко даються ( на рівній дорозі я нормально їду. В мене вже якась зневіра в себе, бо це все дуже тяжко, я просто не зможу іспит здати (
В кого були проблеми з кермом?
ЛижТолько• 01 февраля в 17:43
Ну, якщо вам принципово треба за кермо , то тут тільки вчитись і їздити багато , може прорве
КаРаКаТиЦа
• 01 февраля в 17:45
Ответ дляИграйМойГормон
таксі ваше все, змиріться
Люди здать з 22 спроби!
Король дивана• 01 февраля в 17:45
Вам сейчас отпишутся великие водительницы , которые ’села и поехала’, но вы не обращайте внимания. Вам просто нужно время, чем вы старше, тем больше времени. Мальчишек просто раньше сажают за руль
Капитошечка• 01 февраля в 17:45
Сменить мужа на инструктора, если б я училась с мужем то так бы и ходила пешеходом
Кров з молоком• 01 февраля в 17:46
Во первых, мужа дома оставить. Второе авто автомат
Третье, начерта та 8 сейчас вам?
Вывернули руль один оборот и вышли посмотреть на колеса, два выверта и посмотрели что да как именно в вашем авто.
И вообще, найдите женщину инструктора
Третье, начерта та 8 сейчас вам?
И вообще, найдите женщину инструктора
КаРаКаТиЦа
• 01 февраля в 17:46
Ответ дляКороль дивана
Сколько часов вы отъездили и сколько вам лет?
Пару раз сідала тільки, не підряд))
35р
ЛижТолько• 01 февраля в 17:47
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Пару раз сідала тільки, не підряд))
35р
Ну то ще навчитесь
КаРаКаТиЦа
• 01 февраля в 17:47
Ответ дляВолодарка мрій
Ви з авто інструктором в школі пройшли практику ?
Ні, я ще тільки теорію вчу потрохи )) сама щоб здати
Володарка мрій• 01 февраля в 17:49
Ответ дляКаРаКаТиЦа
З чоловіком кататися - це взагалі не те. Вам потрібен інструктор
КаРаКаТиЦа
• 01 февраля в 17:49
Ответ дляКапитошечка
Та чоловік в принципі норм.
Я ж сама бачу і відчуваю що не можу рівно повертати, не виходити за полосу, в свій ряд а не на 2 ряди )) і перекручую той руль 30 разів
МастерЮля• 01 февраля в 17:50
В мене були. Виявилося, що це було тільки на авто інструктора, в інших машинах такого не було. Продовжуйте далі, у вас все вийде.
Скляна миша• 01 февраля в 17:50
Ответ дляВолодарка мрій
Брехня. Мене навчив їздити саме мій чоловік. І навчилася швидко, навіть він здивувався
Продавчиня кіз• 01 февраля в 17:51
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Інструктор на те і інструктор, щоб вчити. У мене звірюка був, навчив, але і страху нагнав, сіла за кермо через 5 років після отримання прав. Але сіла і поїхала і вже 15 років кожний день. Все прийде з досвідом, але усі слова, що мені казав мій інструктор і досі в мене в голові. Чоловіка з машини геть!
КаРаКаТиЦа
• 01 февраля в 17:51
Ответ дляКров з молоком
Третье, начерта та 8 сейчас вам?
И вообще, найдите женщину инструктора
Третье, начерта та 8 сейчас вам?
И вообще, найдите женщину инструктора
Він хоче на механіці щоб я здала, бо помітка буде і не зможу сісти як треба буде.
А після сьогодні я зрозуміла що на механіці точно мабуть не можу здати, це ж дзеркала, передачі ще
Майор Медуза• 01 февраля в 17:52
Моя инструктор , перед мной учила девушку , 73 лет .
И сдала бабуля, не с первого раза, но... гоняет,ездит.
Бурундучиха• 01 февраля в 17:52
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Що означає потроху?
Тут потрібно чітко по плану вчитися, спочатку теорію, потім аналогічно чітко по плану практику
Оці виїзди без чіткого навчання інструктора, то не навчання , а пародія.
Скляна миша• 01 февраля в 17:52
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А в автоматі, що в дзеркала не потрібно дивитись ?
КаРаКаТиЦа
• 01 февраля в 17:53
Ответ дляМастерЮля
Думаю спробувати проїхатись на автоматі ще, як буде )) і в нас автомат легкова а ця механіка Рено кенго, трохи габаритніша мені вона
Затишне кубло• 01 февраля в 17:53
Муж Никогда не научит! Ничего плохого в адрес вашего не скажу.. У меня стаж водительский 27 лет.. Учили друзья.. что я чудила-страшно вспомнить. Молодая была-дура редкосная... Как не разбилась -загадка
Капитошечка• 01 февраля в 17:53
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Та чоловік в принципі норм.
Берите инструктора это разные вещи ездить с инструктором и все нормально вам в частном порядке объяснит . Муж это всегда помеха справа при вождении . Он вам больше неуверенности может только наделать
Ms. Откровенность• 01 февраля в 17:53
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Та чоловік в принципі норм.
Ваш чоловік ризикований.Посадити за кермо людину, яка не відчуває габаритів,керма.У інструктора в автівці хоч педалі є додаткові, щодо гальма натиснути як що.
Ви кермо перехватом крутите?
Затишне кубло• 01 февраля в 17:54
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У кенго короткие передачи-для меня недостаток. Лучше на механике учиться.
Бурундучиха• 01 февраля в 17:54
Ответ дляМайор Медуза
Якщо інструктор з Києва, поділіться контактами будь ласка, дочці потрібно.
Майор Медуза• 01 февраля в 17:55
Ответ дляБурундучиха
Не, на др континенте
КаРаКаТиЦа
• 01 февраля в 17:55
Ответ дляБурундучиха
Що означає потроху?
Я хотіла спробувати чи взагалі зможу за кермом, як це і що це ) можливо я б взагалі завестись не змогла б , але ні поїхала ))