КаРаКаТиЦа• 01 февраля 2025
У кого проблеми з кермом коли вчились? Я не відчуваю його (
Добрий день. Вчу теорію потрохи. Сьогодні з чоловіком поїхали на автодром і жах,я не могла настроїтись, 2 рази глохла( повороти жах, я не відчуваю руль, робили 8 то я той руль викручую,перекручюю ( чоловік не розуміє як так, це ж елементарне. Вирівняй як виїхала круг, потім викручуй, а в мене не виходе ( не буду викручувати одразу то в бардюр вїду ( повороти дуже тяжко даються ( на рівній дорозі я нормально їду. В мене вже якась зневіра в себе, бо це все дуже тяжко, я просто не зможу іспит здати (
В кого були проблеми з кермом?
Рубаю олівлє• 01 февраля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я там сьогодні на тій 8 їздила 20 хв )) вже голова крутилась ))
І була дорога зіг загами з розміткою, я не вписувалася в неї ((
Вы наверно под колеса смотрите?
Король дивана• 01 февраля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Ваш чоловік ризикований.Посадити за кермо людину, яка не відчуває габаритів,керма.У інструктора в автівці хоч педалі є додаткові, щодо гальма натиснути як що.
Ви кермо перехватом крутите?
Чем он рискует на автодроме?
КаРаКаТиЦа
• 01 февраля 2025
Ответ дляКороль дивана
И за пару раз вы хотите почувствовать и руль, и габариты, и перестать глохнуть? Не чудите. Вам просто нужна практика
Ну глохла я чогось сьогодні 2 рази, потім вбулась не глохла взагалі )) я і швидкості боюсь ) чоловік каже ми там їздили 5км/год )))
КаРаКаТиЦа
• 01 февраля 2025
Ответ дляКороль дивана
Чем он рискует на автодроме?
Я могла там 100 разів в бардюр в´їхати ))) але минулось ))
Король дивана• 01 февраля 2025
Ответ дляКлептоманка
Вы хотите на 1м занятии сесть и поехать,на механике,ещё и 8ку сделать???
Идите в автошколу и пусть вас учит сертифицированный инструктор,40занятий нужно отходить. Научитесь! Я же научилась. И вы сможете. Только не с мужем. И не все сразу на первом же занятии.
Я только трогаться и останавливаться училась.какая блин восьмерка? Я ее и сейчас не сделаю. Да и зачем. Вам маршруты откатать и экзамен сдать.
Меня на первом занятии погнали в город. Я училась на механике.
КаРаКаТиЦа
• 01 февраля 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Вы наверно под колеса смотрите?
Це як? Я взагалі тих колеса не бачила, а мабуть тре виходити дивитись при повороті
Король дивана• 01 февраля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Это проблемы только вашего авто. Окружающим это ничем не угрожает
КаРаКаТиЦа
• 01 февраля 2025
Ответ дляКороль дивана
Ну це так, але автівку теж шкода як би )
Король дивана• 01 февраля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Если бордюр невысокий, то нестрашно
Рубаю олівлє• 01 февраля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Под колеса, это 1-3 м дороги от машины впереди. Т.е. не вдаль
КаРаКаТиЦа
• 01 февраля 2025
Ответ дляКороль дивана
Если бордюр невысокий, то нестрашно
Та ні, не високий ,)
КаРаКаТиЦа
• 01 февраля 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Зрозуміла, так дивилась. ближче на капот, щоб не їхати в бардюр )) якось так, боялась машину побити )))
Король дивана• 01 февраля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Машина способна заехать и на невысокий бордюр
Рубаю олівлє• 01 февраля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Поэтому вы и полосу не держите и в повороты не вписываетесь.
Мой вам совет, берите инструктора.
Вы в Украине живете?
Мой вам совет, берите инструктора.
Вы в Украине живете?
КаРаКаТиЦа
• 01 февраля 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Мой вам совет, берите инструктора.
Вы в Украине живете?
Мой вам совет, берите инструктора.
Вы в Украине живете?
Так, в Україні
Дякую за підказки 🌺