Дайте вподобайок• 01 февраля 2025
У Рівненському ТЦК прогримів вибух...
Хтось почав зливати ТЦК....
Борисфенка• 01 февраля 2025
Ответ дляArgesha
Та канєшна)
Помрійте.
Це сарказм. Рашисти вже оно мріють, що армія фронт залишить.
Шото не фарт просто сьогодні
Масштабний збій у системі «Армор»: постраждали гаряча лінія «102» та Сервісні центри МВС, — Телеграф
У спеціальній базі розшуку МВС України ’Армор’ стався серйозний збій, через що правоохоронці та сервісні центри втратили доступ до важливої інформації.
Поліцейські не можуть перевіряти осіб у базі та отримувати дані про розшукуваних або ухилянтів. У Сервісних центрах МВС призупинено доступ до інформації про громадян.
Борисфенка• 01 февраля 2025
Ответ дляGaimer
У них є.достойні конкуренти зеленої влади зі своїми вертухаями та писаками, які переплюнула в жорстокості тих самих москалів
Угу, погана зелена влада заважає хорошій раші ощасливити українців Бучею і Маріуполем.
Хоч я ні разу не адепт зелених.
Сьогодні о 16:15 у приміщенні Територіального центру комплектування та соціальної підтримки у місті Рівне пролунав вибух.
Про це повідомили у Національній поліції.
“Відомо про одну загиблу особу, ще шестеро отримали поранення”, – зазначили правоохоронці.
Слідчо-оперативна група, працівники СБУ та інші екстрені служби працюють на місці події.
Як раніше повідомляла група ІС, Міноборони планує полегшити походи до ТЦК й ВЛК.
Я взагалі - за масові мітинги проти ТЦК. Умовно кажучи. Без каліцтв і криміналу.
Можна-не-можна.
А людей викрадати ТЦК і мордувати можна?
Як ще людям захиститися від цієї напасті?
Масові протести.
Будуть нападати - захищатися. Самозахист.
Людей в Україні більше, ніж тцк
Можна-не-можна.
Масові протести.
Людей в Україні більше, ніж тцк
Ответ дляmymoly
Шото не фарт просто сьогодні
Поможи їм Боже, цим хакерам
Ответ дляelenze66
Ну сьогодні й новини...
Увага! Масштабний збій у роботі гарячої лінії «102» та сервісних центрах МВС, – Телеграф ().
Причина – проблеми зі спеціальною базою розшуку «Армор». Поліцейські не можуть перевіряти осіб у базі та отримувати дані про розшукуваних або ухилянтів. У центрах МВС зупинено доступ до інформації про громадян.
поєтому сегодня запшикивают перцовкой и увозят?
Ответ дляSo_so
Вспомнилось, как раз в Полтава
В Полтавському територіальному центрі комплектування в технічному приміщенні 21 жовтня знайшли тіло чоловіка. Там одразу ж заявили, що він скоїв самогубство.
Представляете? И всё. Жил себе человек, доставили силой в тцк, а он оказывается всегда хотел покончить с собой и так совпало, что в тцк это сделал. И прокатило.
И в Сумах такая же ситуация была с месяц назад. Но у меня другой вопрос. Вот в рашке кажется тысяч по 40 долларов дают за заключение контракта. И все ж бегут в припрыжку убивать за деньги на чужой земле и в очередь стоят. Нам сколько денег выделили на всякие вообще не нужные программы. То марафон, то столовые школьные ремонтируют, где дети в школу не ходят третий год. И ещё очень много всего... А если бы у нас предложили военным даже хотя бы по 10 тыс долларов за контракт , и у нас бы такая очередь стояла. И не было такого отношения к армии и столько сзч...
Perfect look• 01 февраля 2025
Ответ дляSlava2002
Ось і почалося.
Для этого всё и делалось, чтоб развязать им руки окончательно
Popeye the Sailor• 01 февраля 2025
Ответ дляSlava2002
Ось і почалося.
От же ж падло. Вымагае оно🤮
Perfect look• 01 февраля 2025
Ответ дляSlava2002
Ось і почалося.
Люди начали отбивать друг друга и они решили идти ва-банк, тупо по ним стрелять
Popeye the Sailor• 01 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
О чем вы? Руки у этих зверей давно развязаны. И они полностью безнаказанно промышляют. Точнее - промышляли. Некоторые уже получили по заслугам. Остальные получат позже. Творить то, что они творят и думать, что никто не ,,даст сдачи,, - быть идиотом
Popeye the Sailor• 01 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Будут стреляными и резаными сами. Дело времени.
Ответ дляPopeye the Sailor
Помните приговор без следствия или стрелять на поражении при попытке сопротивления(с) Этого еще не было. Ща постанову наклепают в связи с... и будет.