Посудомойка• 01 февраля в 20:35

Чи маю я тепер обовʼязково щось подарувати взамін?

Є хлопець, питає : « що тобі подарувати на день закоханих?». Звісно , я відповіла що мені нічого не потрібно і я люблю його без подарунків. Я знаю що він 100% щось подарує. Питання : чи маю я тепер обовʼязково щось подарувати взамін? Він знає моє матеріальне положення, тобто що я на нулю. Ну раз на те пішло, гроші я десь таки знайду, але не знаю що подарувати
Безсовісна кума• 01 февраля в 22:14
Ответ дляnopain
Вообще не поняла прикола. Автор по нулям, мужик не помогает деньгами. Еще и дарит ему что то? Да щас.
Ви яким місцем читаєте? Мужчина допомагає,пост номер 4.і взагалі автор не говорила, скільки вони разом,що за фантазії у Вас з приводу «трахарь,не муж, и 5 лет не прожили» де Ви,блін, це читаєте?)) у власній фантазії?))
Безпринципова• 01 февраля в 22:16
Ответ дляПосудомойка
Я говорила прямо. Він сказав конкретну дату. Тобто зараз не на часі
На Валентина в усьому світі прийнято в знак уваги /кохання дарувати не подарунки, а квіти / шоколад . Купіть якісні цукерки чи гарний шоколад