Посудомойка• 01 февраля 2025
Чи маю я тепер обовʼязково щось подарувати взамін?
Є хлопець, питає : « що тобі подарувати на день закоханих?». Звісно , я відповіла що мені нічого не потрібно і я люблю його без подарунків. Я знаю що він 100% щось подарує. Питання : чи маю я тепер обовʼязково щось подарувати взамін? Він знає моє матеріальне положення, тобто що я на нулю. Ну раз на те пішло, гроші я десь таки знайду, але не знаю що подарувати
ничевока• 01 февраля 2025
Ви не маєте нічого шукати і дарувати. Він допомагає зараз, знаючи що ви на нулю?
НеКонец-Света• 01 февраля 2025
Майку, труси, коробку гарної дорогої кави. Ви краще знаєте, що він любить. Я на 14 ніколи не дарую чоловіку дорогі подарунки.
В цьому році сьогодні закупилася йому на 3000 грн.в Інтіміссімі уомо. Але для мене це небагато
Посудомойка
• 01 февраля 2025
Ответ дляничевока
Так, допомагає
Посудомойка
• 01 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
опять супер-минет подарите?
На жаль ні , немає иакої змоги
Рожки-да-ножки• 01 февраля 2025
Приготовьте что-то вкусное ему. Это внимание. И мужчины любят поесть))
Посудомойка
• 01 февраля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
На відстані
Посудомойка
• 01 февраля 2025
Ответ дляБавовна
А чого вам нічого не потрібно? Дійсно?)
Так. В мене все є
Посудомойка
• 01 февраля 2025
Ответ дляБавовна
Кольцо на правій руці є?
Ні. На лівій майже рік
Гуляю босоніж• 01 февраля 2025
Ответ дляПосудомойка
На відстані
Гарячі фото розглядаєте? Можна без обличчя, але буде прикольно якщо з тематичним антуражем, типу прикрити сосок сердечком з паперу.
Бавовна• 01 февраля 2025
Ответ дляПосудомойка
Ні. На лівій майже рік
Ну так от, ссилку йому кидаєте, хочу типу такого, думаю натяк очевидний
Посудомойка
• 01 февраля 2025
Ответ дляГуляю босоніж
І як саме це оформити?
PORKA• 01 февраля 2025
Ответ дляПосудомойка
Так, допомагає
То испеките ему мини-тортик в форме сердечка. Или еще что-то подобное своими руками сделайте, я не знаю, что он любит, я бы например оценила картину своими руками или шарфик прикольный. А может массаж или эротический танец )))
Посудомойка
• 01 февраля 2025
Ответ дляБавовна
Я говорила прямо. Він сказав конкретну дату. Тобто зараз не на часі
Безсовісна кума• 01 февраля 2025
Блін, я не розумію, судячи із Ваших відповідей, я зрозуміла, що мужчина хороший( раз допомагає Вам у скрутному становищі).дивує постановка питання « чи маю я щось дарувати йому?»,а Вас самій як хочеться? Невже зовсім не хочеться порадувати рідну людину? Питання ж не в ціні подарунка
Посудомойка
• 01 февраля 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Дуже хочеться, але по перше це відстань, а по друге в мене нуль фантазії
Безсовісна кума• 01 февраля 2025
Ответ дляПосудомойка
Відстань-не перешкода. А з приводу фантазій, Гугл в допомогу, варіантів безліч. Аби бажання було, бо тому кому « дуже хочеться» не виникає питання, чи дарувати взагалі..
Инста_Богиня• 01 февраля 2025
Ответ дляПосудомойка
Ви його не знаєте чи що
Посудомойка
• 01 февраля 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Ви його не знаєте чи що
Знаю, але прям не на всі 100%
Инста_Богиня• 01 февраля 2025
Ответ дляПосудомойка
Знаю, але прям не на всі 100%
Ну то подаріть щось на тематику його захоплень, хобі, роботи, образу життя
Куда ж без меня• 01 февраля 2025
Ответ дляИнста_Богиня
В паверпоинте)
То уже для тех, кто с фантазией
Ответ дляБезсовісна кума
Какая он родная людина? Максимум трахарь, типа парень, даже не муж, и 5 лет не прожили вместе.