Пишу каліграфічно• 01 февраля 2025
Якщо носити обручку до весілля, що станеться?
подруга з чоловіком майбутнім вирішили не чекати офіційної дати весілля і вже носять обручки
я була здивована, чи можна так робити? хтось ще робив?
Злива інформації• 01 февраля 2025
шось станеться або не станеться незалежно від того чи будуть вони носити обручки до весілля, чи не будуть носити після весілля
а ви все чекаєте шо шось станеться?)
Чудо в декрете• 01 февраля 2025
Сестра з чоловіком не одружені, а носять обручки вже більше 10 років все в них добре, ми одружені і не носимо
Пишу каліграфічно
• 01 февраля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
дякую за відвовідь Вам! мені було цікаво саме реальні історіі хто так робив
Пишу каліграфічно
• 01 февраля 2025
Ответ дляМerida
Вы хотели услышать что-то ужасное, чтоб рассказать об этом подруге?
ні
я тепер теж думаю так зробити але заважать стереотипи в голові
ПолБатона• 01 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
ні
які стереотипи? шо ви їх самі вигадали?
Пишу каліграфічно
• 01 февраля 2025
Ответ дляПолБатона
які стереотипи? шо ви їх самі вигадали?
якщо почитати гугл, запитати батьків, взагалі всіх в оточенні- крім цієї пари, то всі кажуть що це не можна, звідси і стереотип.
типу буде нещасним подружнє життя ітд.
але коли подруга так зробила в мені наче відкрилось прозріння - тому цікаві реальні історіі людей хто так робив
можливо це допоможе мені позбутись стереотипу
типу буде нещасним подружнє життя ітд.
ПолБатона• 01 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
типу буде нещасним подружнє життя ітд.
дивне у вас оточення
з дуже низьким рівнем інтелекту
Пишу каліграфічно
• 01 февраля 2025
Ответ дляПолБатона
дивне у вас оточення
з дуже низьким рівнем інтелекту
а ви знаєте когось хто так робив і все ок?
ПолБатона• 01 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
а ви знаєте когось, хто може логічно обгрунтувати зв´язок між носінням шматка металу і щастям в подружному житті?
Пишу каліграфічно
• 01 февраля 2025
Ответ дляПолБатона
ні я виросла з постулатами щодо цього
’треба’, ’не можна’,’боже упаси’
ПолБатона• 01 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
ні я виросла з постулатами щодо цього
’треба’, ’не можна’,’боже упаси’
нудна троляка
Злива інформації• 01 февраля 2025
Ответ дляМerida
може має надію шо це якось завадить весіллю
Злива інформації• 01 февраля 2025
автор, знаєте шо станеться? підійде поліція, попросить свідоцтво про шлюб. а його немає, і заберуть у відділок до вияснення інфи, і обручку заберуть
Чарівне зіллячко• 01 февраля 2025
Ппц, які тупі люди
Обручку придумали люди. Отримувати дозвіл від лівої тьотки в РАЦС на ’легальне’ трахання придумали люди. Що може статися якщо обручку одягнути на три дні раніше тьотки в РАЦС?
Вишиванка• 01 февраля 2025
колишній чоловік, з яким ми 2 роки жили до офіційного шлюбу мене всім представяв як дружину. Дуже цікаво було бачити обличчя наших знайомих, коли ми їм вручали запрошення на весілля))
Неместная Я• 01 февраля 2025
Ответ дляКлептоманка
Раніше обручку одягали на заручинах. А весілля то було пізніше.
Для заручин інша обручка і вона одна))
Клептоманка• 02 февраля 2025
Ответ дляНеместная Я
Для заручин інша обручка і вона одна))
Ні. Весільний православний обряд поділяється на заручини і власне вінчання. Зараз їх проводять один за одним, тобто в один день. Але їх можна розмежувати в часі
Неместная Я• 02 февраля 2025
Ответ дляКлептоманка
Не проводять їх одним днем.Спочатку хлопець просить руки дівчини з кільцем для заручин, а потім вже весільні кільця.