Пишу каліграфічно• 01 февраля 2025

Якщо носити обручку до весілля, що станеться?

подруга з чоловіком майбутнім вирішили не чекати офіційної дати весілля і вже носять обручки
я була здивована, чи можна так робити? хтось ще робив?
ЖонДуан• 01 февраля 2025
Авторе, а хто саме може вам заборонити носити обручку?
Лапка• 01 февраля 2025
А почему нельзя?
Злива інформації• 01 февраля 2025
шось станеться або не станеться незалежно від того чи будуть вони носити обручки до весілля, чи не будуть носити після весілля

а ви все чекаєте шо шось станеться?)
ПолБатона• 01 февраля 2025
укоготакоєбило
Меряю линейкой• 01 февраля 2025
Шось десь 100% станеться...
Клептоманка• 01 февраля 2025
Раніше обручку одягали на заручинах. А весілля то було пізніше.
Чудо в декрете• 01 февраля 2025
Сестра з чоловіком не одружені, а носять обручки вже більше 10 років все в них добре, ми одружені і не носимо
автор Пишу каліграфічно • 01 февраля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
дякую за відвовідь Вам! мені було цікаво саме реальні історіі хто так робив
Мerida• 01 февраля 2025
Вы хотели услышать что-то ужасное, чтоб рассказать об этом подруге?
Ответ дляМerida
ні
я тепер теж думаю так зробити але заважать стереотипи в голові
dulenok• 01 февраля 2025
Случится то же самое, если не носить после свадьбы.....т.е. ничего
ПолБатона• 01 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
ні
які стереотипи? шо ви їх самі вигадали?
Ответ дляПолБатона
які стереотипи? шо ви їх самі вигадали?
якщо почитати гугл, запитати батьків, взагалі всіх в оточенні- крім цієї пари, то всі кажуть що це не можна, звідси і стереотип.
типу буде нещасним подружнє життя ітд.
але коли подруга так зробила в мені наче відкрилось прозріння - тому цікаві реальні історіі людей хто так робив
можливо це допоможе мені позбутись стереотипу
ПолБатона• 01 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
типу буде нещасним подружнє життя ітд.
дивне у вас оточення
з дуже низьким рівнем інтелекту
Ответ дляПолБатона
дивне у вас оточення
з дуже низьким рівнем інтелекту
а ви знаєте когось хто так робив і все ок?
ПолБатона• 01 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
а ви знаєте когось, хто може логічно обгрунтувати зв´язок між носінням шматка металу і щастям в подружному житті?
Ответ дляПолБатона
ні я виросла з постулатами щодо цього
’треба’, ’не можна’,’боже упаси’
ПолБатона• 01 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
ні я виросла з постулатами щодо цього
’треба’, ’не можна’,’боже упаси’
нудна троляка
Почемучка• 01 февраля 2025
Ничего не будет. На улице не побьют и палец не сломают.
Злива інформації• 01 февраля 2025
Ответ дляМerida
може має надію шо це якось завадить весіллю
Мerida• 01 февраля 2025
Ответ дляЗлива інформації
Новый способ увезти человека из семьи
Злива інформації• 01 февраля 2025
автор, знаєте шо станеться? підійде поліція, попросить свідоцтво про шлюб. а його немає, і заберуть у відділок до вияснення інфи, і обручку заберуть
Чарівне зіллячко• 01 февраля 2025
Ппц, які тупі люди
Обручку придумали люди. Отримувати дозвіл від лівої тьотки в РАЦС на ’легальне’ трахання придумали люди. Що може статися якщо обручку одягнути на три дні раніше тьотки в РАЦС?
Вишиванка• 01 февраля 2025
колишній чоловік, з яким ми 2 роки жили до офіційного шлюбу мене всім представяв як дружину. Дуже цікаво було бачити обличчя наших знайомих, коли ми їм вручали запрошення на весілля))
Неместная Я• 01 февраля 2025
Ответ дляКлептоманка
Для заручин інша обручка і вона одна))
Клептоманка• 02 февраля 2025
Ответ дляНеместная Я
Для заручин інша обручка і вона одна))
Ні. Весільний православний обряд поділяється на заручини і власне вінчання. Зараз їх проводять один за одним, тобто в один день. Але їх можна розмежувати в часі
Неместная Я• 02 февраля 2025
Ответ дляКлептоманка
Не проводять їх одним днем.Спочатку хлопець просить руки дівчини з кільцем для заручин, а потім вже весільні кільця.