Попадалочка• 01 февраля в 20:53
Поганий продавець
Я в шоці просто. Сходила в магазин сантехніки, мені треба було купити шматок трубки, але він якийсь не типовий. Взяла цю трубку та наконечник, в магазині не було схожого. Продавчиня вирішила поміряти трубу з наконечником, я попросила відразу і хомут поставити, щоб точно підійшов. В результаті хомут так туго зайшов, що вона не змогла стягнути та взяла ножиці, щоб вибрати цей хомут. І тут вона прорізала пальця та сказала, що хай хтось інший мене обслужить, бо вона мусить його заклеїти. Де беруть такий персонал?
Попадалочка
• 01 февраля в 20:55
Ответ дляСкіфська пектораль
Боженька , сбереги от таких покупателей как автор.
А що зі мною не так? Я навіть взяла трубку для прикладу
Попадалочка
• 01 февраля в 20:55
Ответ дляШанельКуКу
У людей реально крыша едет
У продавця - так
Несу добро людям• 01 февраля в 20:56
Звоните на расстрельную горячую линию. Таким не место в нашей стране!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 февраля в 20:56
Ответ дляПопадалочка
на вашем месте должен был быть какой-то мужик с трубой, а на ее месте также мужик. пореза не было бы))
Скіфська пектораль• 01 февраля в 20:56
Ответ дляПопадалочка
А голову?
Попадалочка
• 01 февраля в 20:57
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Це точно, вона не компетентна
Печальки.нет• 01 февраля в 20:58
Та щось фантазія підводить
я теж але впізнаю по стилю написання автора творчості. Не бути Вам, автор, письменником, проблеми з фантазією
Попадалочка
• 01 февраля в 21:02
Ответ дляСкіфська пектораль
А голову?
Голову продавець не взяла
Ждун с Нибиру• 01 февраля в 21:04
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вам не понравилось, что она порезалась))
може автор хотіла, щоб зарізалась? Хоча я на місці продавця ’приміряла’ би ті ножиці до такого покупця
Попадалочка
• 01 февраля в 21:11
Ответ дляЖдун с Нибиру
А в чому я тут винна?
Рогнеда Карповна• 01 февраля в 21:19
Як колишній касир такого магазину, завжди кричала на продавців, щоб продавали товар, а не були електриками і сантехніками. Такі послуги коштують грошей і зазвичай вони закінчуються зламаним товаром, або шкодою здоров´я.
Попадалочка
• 01 февраля в 21:20
Ответ дляРогнеда Карповна
Це продавець винна. Я навіть шланг взяла, я не винна, що шланги візуально такі, але мій тонший всередині
Рогнеда Карповна• 01 февраля в 21:22
Ответ дляПопадалочка
Так це продавець винна, вона повинна була показати Вам асортимент шлангів і надати право вибору, а не натягувати шлангу і хомут.
Попадалочка
• 01 февраля в 21:23
Ответ дляРогнеда Карповна
Я попросила її натягнути разом з хомутом. Бо на перший погляд вони схожі, а всередині різні
Рогнеда Карповна• 01 февраля в 21:24
Ответ дляПопадалочка
Так самі б і натягнули, або знайшли сантехніка, який все легко б підібрав.
Попадалочка
• 01 февраля в 21:25
Ответ дляРогнеда Карповна
Я не могла зняти хомут зі свого шлангу
Рогнеда Карповна• 01 февраля в 21:26
Ответ дляПопадалочка
Я не могла зняти хомут зі свого шлангу
Якщо не змогли зняти, то купили б той хомут і вдома зняли.
Попадалочка
• 01 февраля в 21:27
Ответ дляРогнеда Карповна
А нащо купляти, якщо б воно не підійшло. Хомут мій
Рогнеда Карповна• 01 февраля в 21:28
Ответ дляПопадалочка
Чому ви вдома той хомут не зняли, якщо він ваш?
Попадалочка
• 01 февраля в 21:29
Ответ дляРогнеда Карповна
Це треба було було підібрати шланг під мій наконечник та хомут. Вона натягла наконечник та хомут на новий шланг в магазині
тогдалия• 02 февраля в 09:48
Ответ дляПопадалочка
Що зі мною не так?
все с вами не так. у вас корона поплавилась? В чем проблема, ей реально нужно обработать палец.
Нет мужиков сейчас, не заметили? Никто не рождается со всеми умениями сразу, ей нужен опыт, и сил у нее меньше чем у мужика.