Лепетун• 01 февраля в 21:47
Хто бачить де я сховала трудову? Допоможіть благаю.
Лепетун
• 01 февраля в 22:02
Ответ дляАль де Барановна
На роботі
Якщо так, з мене кава і шоколадка
ПрипоРошенная• 01 февраля в 22:04
Я не бачу, але колись загубила важливі документи у квартирі. Мало не посивіла, бо там було кілька документів у файлику, і пропали вони всі разом. Як виявилось, файлик з документами просто зісковзнув у шухлядці на задню стінку, впав на дно комоду і там лежав. Вийняли шухляду і знайшли документи. Але я встигла запідозрити і домового у крадіжці, і маразм у себе.
Лепетун
• 01 февраля в 22:06
Ответ дляПрипоРошенная
Дякую, але я вже всі шухляди прочистила. Немає.
ПрипоРошенная• 01 февраля в 22:07
Ответ дляЛепетун
Ви виймали повністю? Разом з шухлядою? Бо мої документи були просто під шухлядою на дні комоду.
Надежда наш компас• 01 февраля в 22:10
Ответ дляПрипоРошенная
У мене теж так було
Лепетун
• 01 февраля в 22:32
Ответ дляПрипоРошенная
Є позитивний момент від Ваших порад, навела порядок в шухлядах
Лепетун
• 01 февраля в 22:32
Ответ дляПрипоРошенная
Вийняла ще раз, немає