бифидобактерияЖоржик• 01 февраля 2025
Вы моетесь на выходных, если никуда не ходили?
сЛАдКОежКА• 01 февраля 2025
Ответ дляТрактор Віка
А в бойлері,що безконтрольний запас води?
Воду з колодязя накачує гідрофор. Свою, власну, без лічильника
Меня не звали• 01 февраля 2025
Тема трольна, але я вам поможу: взимку приймаю ванну раз на тиждень, щоденна тільки зміна трусів і гігієнічний душ.
Ответ дляМона_Лиса
Мене лякають такі питання
Ви не пісяєте і не какаєте на вихідних?
Не рухаєтесь? Не готуєте і не пропитуєтесь запахами кухні?
І це ж дійсно є такі люди, які допускають що можна не митись.
Я в ліжко не ляжу, якщо не чиста
Ви не пісяєте і не какаєте на вихідних?
Я в ліжко не ляжу, якщо не чиста
Багато такіх людей що можуть не митися и спати у брудних тусах
Я так не можу.митися обов´язково!
Баба_Воля• 01 февраля 2025
Ответ дляОбижулька
На Крещение мылась, может еще на Купалу сподоблюсь
Никуда не ходите?
МамОмужа• 01 февраля 2025
Ответ дляОбижулька
Зачастили вы
Пластилин_Колец• 01 февраля 2025
От чесно, задовбалась митись. Особливо останнім часом. Не знаю чому. Але я взагалі не любитель водних процедур. Більше ’тому що так треба’, а не для розслаблення чи задоволення.
Сьогодні. Зробила собі вихідний. Чоловік поїхав до батьків, на роботу не йти, сьогодні реально плюнула на миття.
’Стратегічні місця’ мию після туалету, тому там чисто. Все інше сьогодні без душа.
Трейдер кріпти• 01 февраля 2025
Если например целый день валяюсь,то не купаюсь,только гигиенический душ. А смысл?Если я проходила по дому в чистом халатике и не воняю. Муж полоскается даже если за компом просидел весь день.
Трейдер кріпти• 01 февраля 2025
Ответ дляМона_Лиса
Мене лякають такі питання
Ви не пісяєте і не какаєте на вихідних?
Я в ліжко не ляжу, якщо не чиста
Ви не пісяєте і не какаєте на вихідних?
Я в ліжко не ляжу, якщо не чиста
На выходных обычно не готовлю. Лёгкий завтрак,кофе. Другая еда есть с пятницы.
Писяю и какая,но после подмываюсь сразу.
Пополняю_Карму• 01 февраля 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
А я помітила, що в місті економлять воду, бо лічильник стоїть. А в селі платять тільки за електрику, яка бойлер гріє. Тому митися можна, не задумуючись.
У вас в селі дощова вода?
Пополняю_Карму• 01 февраля 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Ще за насос платити, не така вже вона безкоштовна
Лагшмивара• 02 февраля 2025
Ответ дляТАЗератти
секса надеюсь у вас тоже нет по выходным
Я не моюсь а секс есть)
Лагшмивара• 02 февраля 2025
Ответ дляМона_Лиса
Мене лякають такі питання
Ви не пісяєте і не какаєте на вихідних?
Я в ліжко не ляжу, якщо не чиста
Ви не пісяєте і не какаєте на вихідних?
Я в ліжко не ляжу, якщо не чиста
Є такі люди, я можу і два дня не митись, і прекрасно себе почуваю. Секс є, і двічі на день буває 😍
Лагшмивара• 02 февраля 2025
Я не миюсь щодня ніколи, через день або через два, не розумію тих що бігають щодня митись, також не миюсь ні до не після сексу, після сексу найкраще це заснути обійнявшись. Чоловік так само 😍
ТАЗератти• 02 февраля 2025
Ответ дляЛагшмивара
Я не моюсь а секс есть)
Быстро вставить причандал?- то и на секс не похоже
Лагшмивара• 02 февраля 2025
Ответ дляТАЗератти
А что похоже на секс? Час трения? Я такое не люблю
ТАЗератти• 02 февраля 2025
Ответ дляЛагшмивара
в сексе должны присутствовать оральные ласки. точка))
вряд ли это у вас есть с грязными телами особенно половыми органами
Лагшмивара• 02 февраля 2025
Ответ дляТАЗератти
Кому должны?
ТАЗератти• 02 февраля 2025
Ответ дляЛагшмивара
Кому должны?
видите как легко вас было раскусить, всего лишь потому что вы грязнуля
Лагшмивара• 02 февраля 2025
Ответ дляТАЗератти
Видите, как странно, что вы так уверены что раскусили меня)) в сексе у каждого свои предпочтения, вы не знали? Тогда у меня для вас новости 😄 и да, для орального секса не обязательно мыться по пять раз в день 👌
сЛАдКОежКА• 02 февраля 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Все одно дешевше, як по лічильнику вода